Биг Брадър family

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Биг Брадър family

Мнениеот osata » 22 Мар 2010, 23:05

Изображение


Ех, този Big Brother уби дори и рейтинга на форума...
всичките сте го зяпнали ;)
Е, разкажете за какво иде реч
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Биг Брадър family

Мнениеот BARETATA » 22 Мар 2010, 23:34

Е ,как мислех да пусна тая тема.Брат така като го гледам от време на време ,само идиоти . Евала на инженера - възрастното семейство,ама хората с най-нисък доход. Къде ги намират тия "удряни с парцал" , не говоря за външността,а за Душите им - загубени безвъзвратно . Бях ли участвал и влязъл , гаранция ще пребия някой,може и още в началото . Биячи били , няма такива ,а за жените - нямам коментар . Явно ето го резултатът от тия 20 години ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Биг Брадър family

Мнениеот cz75bdpolice » 23 Мар 2010, 12:34

BARETATA написа:Е ,как мислех да пусна тая тема.Брат така като го гледам от време на време ,само идиоти . Евала на инженера - възрастното семейство,ама хората с най-нисък доход. Къде ги намират тия "удряни с парцал" , не говоря за външността,а за Душите им - загубени безвъзвратно . Бях ли участвал и влязъл , гаранция ще пребия някой,може и още в началото . Биячи били , няма такива ,а за жените - нямам коментар . Явно ето го резултатът от тия 20 години ...

Май не само аз съм си губил времето с Нова телевизия в понеделник вечерта :lol: .Особено оня бияч дето получава инвалидна пенсия,дето му взеха жената ми е много симпатичен.Сигурно е биел съучениците на жена си и им е взимал стотинките и цигарите :lol:
,,СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ВСЕКИ ДЕН,А СМЕЛИЯ-САМО ВЕДНЪЖ,,-ДЖОВАНИ ФАЛКОНЕ
http://www.youtube.com/watch?v=pMG8SN4Kzug
cz75bdpolice
Полицай
Полицай
 
Мнения: 175
Регистриран на: 29 Сеп 2009, 11:21

Re: Биг Брадър family

Мнениеот doznatel1 » 23 Мар 2010, 13:10

Аз не харесвам това предаване, маймуни които се опитват да станат известни с глупостта и маймунджолъците си. А и известността им трае не повече от година.
По скоро съм за "България търси талант", поне се намират и таланти измежду маймуните :lol: :lol: :lol:
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Биг Брадър family

Мнениеот Sir Humphrey » 23 Мар 2010, 19:50

Ама това някой гледа ли го? :shock:
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Биг Брадър family

Мнениеот BARETATA » 23 Мар 2010, 19:57

Колега , много народ го гледа ,едните го гледат заради простотията,други от тъпотия,трети от кича,четвърти , не знам ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Биг Брадър family

Мнениеот Sir Humphrey » 23 Мар 2010, 19:57

ужасТ
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Биг Брадър family

Мнениеот Автоконтрольор » 23 Мар 2010, 20:08

Тази глупост никога не съм я гледал и няма и да я гледам.Стигат ми "идиотите" сред които се намирам през деня.Не мога да се накажа и в свободното си време да ги гледам. :lol:
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Биг Брадър family

Мнениеот SYNOPTIK » 23 Мар 2010, 21:06

Автоконтрольор написа:Тази глупост никога не съм я гледал и няма и да я гледам.Стигат ми "идиотите" сред които се намирам през деня.Не мога да се накажа и в свободното си време да ги гледам. :lol:

Абсолютно !
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Биг Брадър family

Мнениеот BARETATA » 23 Мар 2010, 21:07

Обаче как винаги ги избират тия боклуци , не знам ,явно е някаква политика ,както казах по-горе само възрастното семейство е на 6 .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Следваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта