равноправие за здравното осигуряване

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот cz75bdpolice » 11 Мар 2010, 22:32

Не ни пипайте осигуровките ,ваща мама негодна политическа.Изтръскайте джобовете на олигарсите а не на бедния държавен служител с 500-700 лева заплата.А тоя шофьор ли е учен ли е какъв е там да си гледа формулите и да не знае много.Като е такъв капацитет да си продаде труда за милиони-нали така казва,че фирмата за която работи ще изкара милиони а за него курец.Ами като не му изнася да напусне и да си продава знанията другаде.
,,СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ВСЕКИ ДЕН,А СМЕЛИЯ-САМО ВЕДНЪЖ,,-ДЖОВАНИ ФАЛКОНЕ
http://www.youtube.com/watch?v=pMG8SN4Kzug
cz75bdpolice
Полицай
Полицай
 
Мнения: 175
Регистриран на: 29 Сеп 2009, 11:21

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот osata » 11 Мар 2010, 22:35

PAOLON написа:.....Мои колеги се пенсионираха и работят в една фирма,с трудов договор и заплата 240-по договор.Реално получават 1400.Една малка подробност ,на тези пари не плащат никакви данъци и осигуровки,а не могат и да ги накарат.Всички държавни служители са лесни,не могат да скрият нищо.И още нещо,в тази фирма всички са така.И всички тези взимат прословутите детски надбавки ,че са им малки заплатите,а бай полицай не ,щот моите деца не са на тази държава.....


Ей това мнение много ми хареса - driver - на колко пари те осигуряват ако не е тайна и това ли ти е заплатата???
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот BARETATA » 11 Мар 2010, 22:36

Не е хубаво така,но съм спасил няколко живота, от който заради спасяването на единия имам лично награда от Министъра , няма значение кога,къде и по кое време.Също така съм убеден,че доста от Вас - колеги и приятли - също са го правели.Даже и граждани има - спасявали човешки живот.Щом браниш и служиш и всичко ти заминава - като нерви и болка - привилегиии ще има. Сами сме избрали,но това е защото всеки от Нас вътрешно го дразни - несправедливостта в Обществото, иначе какво правим в МВР ???
Отговарям на питането на Lord
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот NANIOX » 11 Мар 2010, 22:43

driver,ето ти два проекта върху които работя аз.Ти сам прецени дали са за милиони или за 5 лв............................

http://www.monitor.bg/article?id=181645
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот osata » 11 Мар 2010, 22:48

Един рибар хванал златната рибка - тя му казала - избери си едно желание.
Рибарят се замислил и се сетил, че много завижда на съседа си, че има магаре, което му било голяма лекота в труда, а пък той бедничкият си нямал.
Тогава веднага пожелал - да умре на съседа магарето.

Той "глупавичкият" не пожелал за себе си магаренце, а типично по-български по-добре той да е зле, а не аз добре!!!
driver - сега вече те разбирам, даже те съжалявам.

ПРЕДЛАГАМ В ТАЗИ ГЛУПАВА МАНИПУЛАТИВНА ТЕМА ЦЕЛЯЩА ДРАЗНЕНИЕ ДА НЕ СЕ ПИШЕ ПОВЕЧЕ.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот Lord » 11 Мар 2010, 22:56

Куче написа:
Lord написа:
driver написа:...Така,че-който иска да си протестира,то сбирки ли не беше,то пушения ли не беше,то увещания по медии да повлияят общественото мнение в тяхна полза ли не беше-в държавата пари нема,господа и крайно време беше дори и полицията да почувства това "дередже"!


Ей, циркаджията, ади приключвай с нАучните трудове и лягай, че ми писнА от теб, "докторанте"!



Чудя ти се на търпението и даже ти завиждам приятел! Как го търпиш ? . Разбирам че всички хора са ценни във форума с мненията си , но тоя......докторант :lol: , отдавна бих го пратил в девети коловоз


И аз съм човек, имам нужда да се посмея, разбери ме, като колега. Предварително благодаря! Иначе мнението на Шишо тук е ценно, колкото марките на ГДР. ;) Но иначе ще е скучно. :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот Куче » 11 Мар 2010, 23:07

Да може и така да е Лорд! Аре ,ще погледна и аз веселата страна ;)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот Sir Humphrey » 11 Мар 2010, 23:10

Lord написа:Обаче, освен подкрепа към Шишо и Хъмфри имам и въпроси:

1. Редно ли е да имат привилегии пилотите, водолазите и куп други професии?
2. Спасявали ли сте живот /без зн. на възраст/? Ако сте - колко живота сте спасили?


А редно ли е МВР да осигурява служителите си (тези с повишен риск от професионално заболяване и смърт) в професионален пенсионен фонд (чл. 127 ал. 2 от КСО)? За мен отговорът е ДА! МВР прави ли го? Според мен НЕ!
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот Lord » 11 Мар 2010, 23:20

Sir Humphrey написа:
Lord написа:Обаче, освен подкрепа към Шишо и Хъмфри имам и въпроси:

1. Редно ли е да имат привилегии пилотите, водолазите и куп други професии?
2. Спасявали ли сте живот /без зн. на възраст/? Ако сте - колко живота сте спасили?


А редно ли е МВР да осигурява служителите си (тези с повишен риск от професионално заболяване и смърт) в професионален пенсионен фонд (чл. 127 ал. 2 от КСО)? За мен отговорът е ДА! МВР прави ли го? Според мен НЕ!


Гадно е на въпроси, да ти отговорят с впроси. Но на всеки е позволено да е слаб.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: равноправие за здравното осигуряване

Мнениеот driver » 12 Мар 2010, 09:08

Благодаря на Sir Humphrey за обективната оценка,нямаща нищо общо с полицейския начин на съждения,довел до толкова помия върху моята скромна личност.Нека някои тук,които говорят за омраза и т.н. си дадат сметка колко са низки,сипещи тези хули като нещастната "учителка" например.Ето,аз обявих подкрепата си за една идея на МФ във времена на криза,а вие се нахвърлихте вкупом върху мен.Ами жалки душички сте!
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron