ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот slaron » 09 Мар 2010, 17:31

daniela_suzi написа:Боже,какво доживях,явно у дома мъжът ми,двамата ми синове и декоративния заек/който също е мъжки/ще трябва да свикнат с мисълта,че мъжете ще се увеличат в къщата :lol: :lol: :lol:


Е, синовете някой ден ще доведат снахи... ;) К`во да правиш, туй е животО! :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот КОШМАР » 09 Мар 2010, 21:18

Стони, аман от партийни пристрастия. Аз съм безпартийна и говоря БЕЗпристрастно, докато ти хулиш наляво и надясно както ти падне и който ти падне. След като говориш за демокрация и тем подобни, вземи си промени възгледите и стига с тази гнилоч. На мен специално ми омръзна от приказки, в които се казва еди кой си е такъв, еди кой си е ГМО, все за хора, които живеят в 21 век и трябва да живеят в днешно време. Аман от глупости на които ми се наслушаха Ошите. Понякога се питам с какво се занимаваме само, за да изкараме някой, че е луд или ненормален или не знам си какво. Не мислиш ли, че тези етикети обикновено се отнасят за тези, които използват подобни квалификации спрямо друг. Що за хора сме нямам представа. Живеем един век назад, докато преди век е имало хора изпреварили времето си с век напред. Аман от манипулации и простотии. Как ще вървим напред, като все някой ни дърпа назад. Ти специално живееш във времето преди 1944 година. Остани си там. Аз обаче живея сега и изобщо не искам някой да ме подвежда, за да ме кара да мисля като някой с който не съм съгласна. Ровим се в тинята и някои хора там искат да си останат. Нека си стоят щом им харесва.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот Куче » 09 Мар 2010, 23:19

[quote="SFS"]
А Канада е една изкуствена лява държава с цели, които си оправдават съществуването и не са в противоречие по принцип с границите на човешкото търпение...ама това е сложно за вас...сега сме още съвсе в началото на урока по истина.
За щастие на нея, съседа и е една огромна и нормална икономика, която се мъчи в прегрътките на испаноговорящи пролетарии нахлуващи от юг и заразени високоинтелигенти от източна Европа. разли в парника на тато и смятайки, че парника е свободния свят и с изкривените си разбирания за всичко предават "верни" сигнали към пъкал от който идат. ;)



Това твое мнение ще го запаметя....защото е класика в жанра :lol:
Къртиш мивки пич....и то в Канада~ :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот BLACKJ » 08 Мар 2014, 15:25

ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ ДАМИ ОТ ФОРУМА И ДОБРИТЕ СИ ПРИЯТЕЛИ ПО СЛУЧАЙ 8-МИ МАРТ.ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ - БЛАГОДАРЯ ВИ,ЧЕ ВИ ИМА :)
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта