ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот kapandura » 09 Мар 2010, 00:03

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 23:07, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот Валентина » 09 Мар 2010, 00:08

Благодаря, Лъчо! Благодаря и на всички други за поздравите! Наздраве! Изображение
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот SFS » 09 Мар 2010, 00:14

:lol: То пролетарията е с 5 милиарда в повече от нормално...кво да правя...трудно се срещат съмишленици ..
А Канада е една изкуствена лява държава с цели, които си оправдават съществуването и не са в противоречие по принцип с границите на човешкото търпение...ама това е сложно за вас...сега сме още съвсе в началото на урока по истина.
За щастие на нея, съседа и е една огромна и нормална икономика, която се мъчи в прегрътките на испаноговорящи пролетарии нахлуващи от юг и заразени високоинтелигенти от източна Европа. разли в парника на тато и смятайки, че парника е свободния свят и с изкривените си разбирания за всичко предават "верни" сигнали към пъкал от който идат. ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот kapandura » 09 Мар 2010, 00:19

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 23:08, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот SFS » 09 Мар 2010, 00:26

Не я търся...нея е има ама вие не я виждате. Цялата идея за този ден е опошление на естественото за да заводят "прогресивните" от яслата към доилнята. :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот Lord » 09 Мар 2010, 00:29

"Жена е възрастен, зрял човек от женски пол, като момиче е наименованието за деца от женски пол или за незрели жени, но също така жена се отнася и въобще до всички индивиди от женски пол.
Общо други употреби - момиче, дама, лейди, госпожица, госпожа, другарка (от 1944 до 1989), съкратените изписвания на обръщенията г-жа, г-ца, майка, дъщеря, сестра, баба, прабаба и т.н."

от Уикипедия, свободната енциклопедия

Слава на жените! Те повикани са да вплетат и изтъкат небесни рози в земния живот!
Фридрих Шилер

Честит празник мили дами! Поне от свое име искам да ви благодаря за търпението и разбирането, а понякога и снизхождението, които понякога съм имал нужда да получа и съм получавал. А, ето го и поздрава ми:



Наздраве, принцеси наши! :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот daniela_suzi » 09 Мар 2010, 10:21

Чувствам се малко рааздвоена като чета написаното по-горе-не знам вече да се радвам ли или да съжалявам,че съм жена. :roll: Но както и да е-като всички дами от форума съм благодарна за това,което ни пожелавате,скъпи колеги!А гледайки горния клип си мисля,че колкото и да сме голямата работа поотделно,заедно/визирам мъжът и жената като двойка/сме в болшинството от случаите-неочаквано добра комбинация! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот slaron » 09 Мар 2010, 10:39

daniela_suzi написа:Чувствам се малко рааздвоена като чета написаното по-горе-не знам вече да се радвам ли или да съжалявам,че съм жена.



:roll: В МВР се... възмъжава, мила! Така че, радвай се, докато можеш... :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот daniela_suzi » 09 Мар 2010, 15:11

Боже,какво доживях,явно у дома мъжът ми,двамата ми синове и декоративния заек/който също е мъжки/ще трябва да свикнат с мисълта,че мъжете ще се увеличат в къщата :lol: :lol: :lol:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот daniela_suzi » 09 Мар 2010, 15:16

От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта