ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот avitohol » 08 Мар 2010, 22:41

SFS написа:Погребана е до стената на Кремъл. :lol: :lol: :lol:

На какво точно се кефиш 100нчо , май и ти не знаеш :)
По онова време , за което иде реч- 20-те години на 20 в. в Кремъл управляват болшевики, чийто ЦК е 99% от "богоизбрания народ, от който са и въпросните каки- Розичка и Клара....И кво стана ся- те въвели и 8 март, че и 1 май....Очень хорошо.
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот Валентина » 08 Мар 2010, 22:49

Стони, може ли да не оспамиш и тази тема :!: Остави тези, които желаят, да празнуват.
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот avitohol » 08 Мар 2010, 23:08

Сърдечни поздрави за всички наши разкошни Дами, Ч8Март
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот SFS » 08 Мар 2010, 23:11

Вие трябва да знаете какво празнувате а не да наливате масло в огъня който сами ви подпарва задниците..
АвитохУл..аз не съм нито комунист, нито расист, нито какъвто и да е ист за да деля хората по раси, родове и белези...
Различията по които разпознаваме отделнте народи за мен могат да бъдат само белези в разделения за културно съревнование а не и белези за разделения и изтребления по псевдо превъзходства определени от по силния.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот osata » 08 Мар 2010, 23:15

Стони - всеки човек си избира кога и какво да си празнува.
В случая 8-ми март не е национален празник, хората които желаят си го празнуват, които не желаят не. Въпрос на избор.
Ама удари едно хубаво пожелание към дамите във форума ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот avitohol » 08 Мар 2010, 23:28

СТони извърташ се като дрът калайджия. Виж сега, това че някой за някъкъв момент изповяда някаква идеология не означава че....всичко сътворено от него трябва да зачеркнем, както и този хубав празник. Та нима американците са били толкоз тъпи да го признаят? Във всяка епоха, идеология или религиозно учение има положителни, има и отрицателни моменти . Та това е диалектика- още Платон ни е завещал това схващане за света. Не може заради ЕДИН Илия да отречем СВЕТИ Илия.
Та нима св. Павел, който преди да стане верен последовател на християнството е бил гонител и мъчител на християни- заради това трябва да отречем най-човеколюбивата Вяра , тази на Бого-човека, Спасителя ни? Помисли ти първо и тогава карай хората.
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот роня » 08 Мар 2010, 23:37

Аз, като една истиска ПРОСТА жена благодаря на всички колеги и поздравявам всички дами от системата МВР! Бъдете живи и здрави, обичани и реализирани жени!
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот SFS » 08 Мар 2010, 23:44

Америка не е само дясна, Америка е огромна, богата и бедна и добра и зла и такава каквата трябва да е. За съжаление левите сили в нея са онези, които я рушат а техните сили се прехвърлят от североизточна Европа и Азия в която злата сила властва. Ако някога протестите на текстилните работнички и непосилния труд по мините и пътищата и заводите са били наитина тежки и в условията на раждане на една икономика по нея се е ляло кръв и слуз за да се роди с естествените страдания на всяко рождение то наяхването на тези страдания за да се ползват за долните си цели от преразпределители и псевдо-добронамерени спасители е с тяхната идеологическа цел, което си е грозно престъпление.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот avitohol » 08 Мар 2010, 23:49

Специални поздрави за ДУ и Инана, бъдете винаги така очарователни , жизнерадостни и готини!

Здравствуй моя Мурка!

avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: ЧЕСТИТ 8 МАРТ

Мнениеот КОШМАР » 08 Мар 2010, 23:56

SFS написа:Америка не е само дясна, Америка е огромна, богата и бедна и добра и зла и такава каквата трябва да е. За съжаление левите сили в нея са онези, които я рушат а техните сили се прехвърлят от североизточна Европа и Азия в която злата сила властва. Ако някога протестите на текстилните работнички и непосилния труд по мините и пътищата и заводите са били наитина тежки и в условията на раждане на една икономика по нея се е ляло кръв и слуз за да се роди с естествените страдания на всяко рождение то наяхването на тези страдания за да се ползват за долните си цели от преразпределители и псевдо-добронамерени спасители е с тяхната идеологическа цел, което си е грозно престъпление.

----------------------------

Стони, след като няма "Амин" значи това не е проповед. С голяма главоблъсканица си се заел, но от друга страна нещо вършачката не е наред, а уж живееш в Канада. И аз имам комшии там, но нямат твоите разбирания. Твоята сила е тъмна. Нещо напоследък ги говориш едни врели некипели, чак ти се чудя. Вместо да ми говориш за тази хамерика, дето няма сърце, ми говори за Испания, където хората освен, че имат сърца, се усмихват искрено, без да говорят подобни дивотии като теб. Ше ми говори за "грозни престъпления". Вземи се хакни в стената.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта