Тема за дамите от форума

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 08 Мар 2010, 23:25

Какво правите в свободното си време уважаеми момичета? Имате ли хоби? Или нещо напомнящо на хоби? дейност, която не включва пране честене гладене готвене и прочие? Онова вашето си - дето ви дава глъдка свеж въздух? ;)
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот slaron » 09 Мар 2010, 17:47

роня написа:Какво правите в свободното си време уважаеми момичета? Имате ли хоби? Или нещо напомнящо на хоби? дейност, която не включва пране честене гладене готвене и прочие? Онова вашето си - дето ви дава глъдка свеж въздух? ;)


:roll: Ааа, нищо особено... Книги, филми, музика, карти, чертая скици на бъдещата къща... Такива ми ти работи... :oops:

П. П. Може и да ми се смеете :oops: , разрешавам, ама я ме светнете що е туй "АУТЛЕТ" и к`во дири у нас, че най ме е страх да не си умра проЗта... :roll: Там само парцалки и кондурки... ъъъ, пардон, дрешляци и обувки ли продават, или има И НЕЩО интересно, а?! :roll: :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот daniela_suzi » 09 Мар 2010, 18:45

:roll: Ааа, нищо особено... Книги, филми, музика, карти, чертая скици на бъдещата къща... Такива ми ти работи... :oops:
Да се дключа и аз в лафчето.Като изключим скици за къща,защото преди 4 години купихме апартамент,горе-долу правя същите неща.Страшно обичам и планината.По време на отпуск задължително отиваме някъде,миналата година бяхме на Рила,сега мисля да идем до Смолян,защото страшно ми харесва.Иначе това с големите магазини у нас в провинцията го няма,така че ни информирайте да си не умрем проЗти и Уграничени :lol: Хайде чао,ще ми е интересно,започв да си личи,че тук пишещите са жени :twisted: Стига само сериозни теми,стачки и други подобни,за тях има други теми. :roll:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 11 Мар 2010, 21:11

Аз пък си падам по цветята.....грижата по тях.... правя го с настървение направо :lol:
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот daniela_suzi » 11 Мар 2010, 23:21

Изображение
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот slaron » 12 Мар 2010, 12:45

роня написа:Аз пък си падам по цветята.....грижата по тях.... правя го с настървение направо :lol:


:D Мнооого добре! Моят двор ще има нужда от копаене, плевене, косене, оформление... абе, имам нужда от един полк китайци! :lol: Ама тиии... щом си толкоз настървена за работа - считай се за наета. Обаче... не плащам - криза, майка, туй то! ;) Но кафенце ще те почерпя... евентуално! ;) :lol: Абе, според зависи! :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 12 Мар 2010, 22:43

Чакай да помисля????????????!!!!!!!! Ще ти окося ливадката и ще ти полея марулките, ако ти ми осигуриш спа-то след това! :D Любимото животно ще ти е благодарно ако муспесстиш някой лев! :lol:
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Добро Утро » 13 Мар 2010, 00:39

роня написа:Какво правите в свободното си време уважаеми момичета? Имате ли хоби? Или нещо напомнящо на хоби? дейност, която не включва пране честене гладене готвене и прочие? Онова вашето си - дето ви дава глъдка свеж въздух? ;)

...не се сещам май...за такова лично пространство :?
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 14 Мар 2010, 21:22

Това е абсолютно недопустимо!!! Бързо да си извоюваш и да ми кажеш какво ти харесва! ;)
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот slaron » 15 Мар 2010, 12:04

роня написа:Чакай да помисля????????????!!!!!!!! Ще ти окося ливадката и ще ти полея марулките, ако ти ми осигуриш спа-то след това! :D Любимото животно ще ти е благодарно ако муспесстиш някой лев! :lol:


:shock: :shock: :shock: За едно косене и поливане - "спа"?!?!?! :shock: Брях!!! :roll: Еее, много си ми скъпа... на сърцето! ;) :)
:lol: :lol: :lol: От "спа"-то мога да ти осигуря такъв мЕсаж, че няма да се сетиш повече за такова чудо, докат` си жива... :lol: :lol: :lol: МЕсажьора е около 110 кг живо тегло и единствения му кусур е ... че не умее да прави мЕсаж... :mrgreen: Ама ти не дръж на тия неща, де! ;) :lol:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron