Тема за дамите от форума

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 19 Мар 2010, 20:23

Добро Утро написа::lol: :lol: :lol: :lol: Голяма работа сте еййййй... :D :D :D
Роня да те питам...това за свободното време и хобито..., абе скъпа за хоби разбирам, ама свободно време как си го изкопчваш?? :shock: :lol: :lol: ....щоту във над 80% то май е само по- малките часове на ноща.... :P ;) ;) ;)


Свободното време се изкопчва скъпа моя! :D Съдомиялна, перална, почистване готвене....Слушай сега:
първо съдомиялната - извесно време първо се правиш на технически неграмотна /мъжете обожават да ти дават акъл/ все нещо не си разбрала, все нещо не ти е ясно.... и така се стига до момента че любимият мъж пуска съдомиялната ...и постепенно му го вменяваш като задължение /В никакъв случай не го прави с груба сила - не става :D / ;)
второ перо - пералнята - две години го обучавах как да си пуска пералнята сам - естествено цялото ми бельо стана в неустоими цветове предвид факта че температурата винаги се оказваше значително по-висока :lol: струваше си жертвата :lol:
точка трета - почиственето го правим само заедно, защото все не достигам уж прозореца, шкафа и т.н... прахосмукачката ми тежи а кофата с парцала за пода е огромна и пак ми трябва неговата помощ! И той нали е големият силен мъж - кво да прави :D
и накрая четвъртата точка - готва толкова гадно че не му и хрумва да го иска постояннно! Да са живи и и здрави хората измислили тропс къщите! :lol:
Та в общи линии това е! ;)
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 19 Мар 2010, 20:24

slaron написа: ;) Абе, ще кандисаш ти накрая! :lol:

Ще кандисам - къде ще ходя... то в тази криза и цацата е риба :D :lol: ;)
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 19 Мар 2010, 20:33

slaron написа::shock: Я!!! Още една ... дама се е присъединила към клуба ни! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Към он тъдява, Лорде, сподели къде те сърби, ние ще те почешем! :mrgreen:

:lol: :twisted: Добре казано :twisted:
Но чак пък да чешем??? Да не ни дойде в повече???? :lol:
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Lord » 19 Мар 2010, 20:51

роня написа:
slaron написа:Към он тъдява, Лорде, сподели къде те сърби, ние ще те почешем! :mrgreen:

:lol: :twisted: Добре казано
:mrgreen: :mrgreen: Но чак пък да чешем??? Да не ни дойде в повече???? :lol:


Сяка жаба да си знае гьола и точното място у гьола! Маймуни такива, за мезе ме взехте, чао!
:mrgreen: аз съм в другите теми. :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 19 Мар 2010, 20:53

Веднага да се извиниш!!! Иначе си аут от дамската тема! :twisted: :lol: ;)
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Polix » 19 Мар 2010, 22:37

Привет дами, прочетох с интерес темата и мога да си призная, че с удоволствие използвах линка за парфюмите и даже успях да си поръчам един, който от доста време имах като желание да ползвам.
Ако имате полезни линкове за покупка и на други стоки в интернет ще ви бъда благодарна ако ги публикувате.
А свободното време колкото и да е малко си е откраднато лично време, дори и за мързелуване. :lol:
Изборът е един и нека той винаги да е правилният
Polix
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 311
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 19 Мар 2010, 22:44

Точно така, усещам че сме от една порода ;)
Кой е парфюма? 8-)
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот dinkovm » 19 Мар 2010, 22:45

роня написа:
Добро Утро написа::lol: :lol: :lol: :lol: Голяма работа сте еййййй... :D :D :D
Роня да те питам...това за свободното време и хобито..., абе скъпа за хоби разбирам, ама свободно време как си го изкопчваш?? :shock: :lol: :lol: ....щоту във над 80% то май е само по- малките часове на ноща.... :P ;) ;) ;)


Свободното време се изкопчва скъпа моя! :D Съдомиялна, перална, почистване готвене....Слушай сега:
първо съдомиялната - извесно време първо се правиш на технически неграмотна /мъжете обожават да ти дават акъл/ все нещо не си разбрала, все нещо не ти е ясно.... и така се стига до момента че любимият мъж пуска съдомиялната ...и постепенно му го вменяваш като задължение /В никакъв случай не го прави с груба сила - не става :D / ;)
второ перо - пералнята - две години го обучавах как да си пуска пералнята сам - естествено цялото ми бельо стана в неустоими цветове предвид факта че температурата винаги се оказваше значително по-висока :lol: струваше си жертвата :lol:
точка трета - почиственето го правим само заедно, защото все не достигам уж прозореца, шкафа и т.н... прахосмукачката ми тежи а кофата с парцала за пода е огромна и пак ми трябва неговата помощ! И той нали е големият силен мъж - кво да прави :D
и накрая четвъртата точка - готва толкова гадно че не му и хрумва да го иска постояннно! Да са живи и и здрави хората измислили тропс къщите! :lol:
Та в общи линии това е! ;)

Малеееееееееееей какви стратези сте били!!!!!!!!!! И моята жена ли постъпва така с мен ? Явно умението да манипулираш мъжете си е цяля наука.
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 19 Мар 2010, 22:48

Естествено, иначе как ще оцелее?? :lol: Това което го прочете по-горе е една нищожна част от всички стратегии и хитрини на общуването между половете! :lol: :lol: :lol:
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Добро Утро » 19 Мар 2010, 23:00

роня написа:
Добро Утро написа::lol: :lol: :lol: :lol: Голяма работа сте еййййй... :D :D :D
Роня да те питам...това за свободното време и хобито..., абе скъпа за хоби разбирам, ама свободно време как си го изкопчваш?? :shock: :lol: :lol: ....щоту във над 80% то май е само по- малките часове на ноща.... :P ;) ;) ;)


Свободното време се изкопчва скъпа моя! :D Съдомиялна, перална, почистване готвене....Слушай сега:
първо съдомиялната - извесно време първо се правиш на технически неграмотна /мъжете обожават да ти дават акъл/ все нещо не си разбрала, все нещо не ти е ясно.... и така се стига до момента че любимият мъж пуска съдомиялната ...и постепенно му го вменяваш като задължение /В никакъв случай не го прави с груба сила - не става :D / ;)
второ перо - пералнята - две години го обучавах как да си пуска пералнята сам - естествено цялото ми бельо стана в неустоими цветове предвид факта че температурата винаги се оказваше значително по-висока :lol: струваше си жертвата :lol:
точка трета - почиственето го правим само заедно, защото все не достигам уж прозореца, шкафа и т.н... прахосмукачката ми тежи а кофата с парцала за пода е огромна и пак ми трябва неговата помощ! И той нали е големият силен мъж - кво да прави :D
и накрая четвъртата точка - готва толкова гадно че не му и хрумва да го иска постояннно! Да са живи и и здрави хората измислили тропс къщите! :lol:
Та в общи линии това е! ;)

:lol: :lol: :lol: :lol:
Много ми хареса, Колко вземаш ако го пратя на обучение ;) :mrgreen: :lol: :lol:
...но инък има много вярни неща от това дет го изброяваш :lol: :mrgreen:
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 64 госта