Тема за дамите от форума

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот daniela_suzi » 02 Авг 2012, 16:18

Изображение
Взимайте,момичета -за разхлаждане в горещия следобед!!! :)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Lord » 03 Авг 2012, 16:51

Малките жестове на обич - време е жената да ухажва мъжа

Вземете поне веднъж участие в мъжките му хобита, без да му се подигравате

Модерните правила за щастливо семейство включват задължителните всекидневни малки жестове на обич. Както казват старите хора, любовта трябва да се доказва с действия.

В една връзка най-важното е да бъдат разбити стереотипите. От това кой трябва да готви, кой да гледа децата, кой да пазарува, до това кой създава приятни емоции у другия с малки жестове. Жените са условно казано „разглезени” и очакват, че е роля на мъжа да ласкае половинката си. За да поддържате брака си пламенен, открийте как да зарадвате любимия и вие.

1. Вземете участие в хобитата му – карайте колело с него, гледайте футбол, играйте видео игри, бъдете част от любимите му занимания.

2. Изненадайте го в кухнята. Ако не сте вие официалният готвач у дома, отделете малко повече време и поне веднъж го зарадвайте със специално ястие. Дори евентуалния ви неуспех ще бледнее пред милия жест.

3. Когато се върнете от работа и го заварите вкъщи, не го подминавайте с бегла целувка по бузата, а отделете един вълшебен миг и за двама ви.

4. Върнете го в миналото, минете по пътя, по който сте се прибирали от училище, от университета, идете в кафенето, където сте излизали често, спомнете си къде и как сте се запознали, поемете инициативата и го изведете вие на среща.

5. Бъдете готова за излизане навреме, поне веднъж. Няма мъж, който да не се оплаква на приятелите си за вашите „още 5 минутки”. Опровергайте го и се пригответе за излизане още преди уговорения час.

Семейството е като ритуален танц за двама - мъжът и жената еднакво трябва да полагат грижи за щастието на връзката.

http://www.dnes.bg/za-da-se-razbirame/2 ... yja.165425
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Strange » 17 Авг 2012, 10:52

Момичета, къде се скрихте? Да не сте тук:



... заедно с тайните си ;)
Понякога всичко, от което човек се нуждае, е нова гледна точка.
Strange
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 557
Регистриран на: 02 Авг 2011, 17:41
Местоположение: Варна

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Kali » 17 Авг 2012, 22:01

Ето ни, горещо момиче ;)
Kali
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 864
Регистриран на: 18 Юни 2011, 02:00
Местоположение: София

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Матейко » 19 Авг 2012, 07:01

Lord написа:... Както казват старите хора, любовта трябва да се доказва с действия...


Така си е - колкото повече действие, толкова повече любов. Преди години имахме един съсед над нас, който така действаше жена си, та я пребиваше. Чичо Панчо. Този Панчо бе божа кравичка, и като кравичка обичаше леля Радка. А тя една такава руса, синеока, засукана, магазинерка и само като погледнеше клиента, и той, освен портфейла си изсипваше на касата и душата си. На клиента му бе лесно - дойде и отиде. А чичо Панчо бе денонощен клиент на леля Радка, щото бе подписал с нея касовата бележка - брак. Не издържа, пропи се. Ама тъй се пропи, че всички мъже от блока тайно му завидяха. Щото тоз скромен тракторист, прибирайки се от кръчмата, придоби дар слово и взе да обяснява на директора на училището, седнал на пейка пред блока ни, кое, как и защо. Пък и умно говореше, директора го слушаше и от терасата виждах, че като се прибере в апартаментчето си, веднага ще си запише препоръките на чичо Панчо. Докато директора все още размишляваше върху мъдростите на този наш Конфуций, Конфуций /уф, чичо Панчо де/ се прибираше, вадеше от кухнята ножа за хляб и погваше синеоката леля Радка. По тавана на нашия хол се чуваше едно лудо тропане, но ние си знаехме, че леля Радка предвидливо е разположила в техния хол голяма маса по средата на стаята, и сега обикаля недосигаема край нея. Майка ми със заучена въздишка се отправяше към телефона и звънеше в районното. От там пък заучено въздъхваха, заучено идваха и някак си май пак заучено пошляпваха чичо Панчо. Та тъй. Една вечер леля Радко и чичо Панчо ни дойдоха на гости. Бях вече пубертет, слушах рок-музика, бях над уж елементарния живот, но си спомням, че чичо Панчо бе с костюм и целият се накапа. По едно време татко си пийна и го попита: "Що тъй бе, Панчо!" Конфуций: "Ми много я обичам! Виж я ква е убава. Ма тъй да я обичам, че ме избива на бой." Татко замръзна, после взе нещо да турга салфетката си ту отляво, ту отдясно на чинията и най-накрая измисли гениалния въпрос: "Как тъй?" Чичо Панчо, без да обърне внимание на салфетката си, вдигна на екс ракията и каза: "Ми тъй." Татко пак се замисли. Майка: "Гьорги, стига си пил!" Татко не я чу. А леля Радка, която бе по пеньоар, от който напираха навън големите й гърди /аз тогава вече се интересувах от анатомия/, гордо гледаше майка ми. Майка не издържа: "Ще ида да видя как са пържолите... Гьорги, ела да ми помогнеш..." Та какво исках да кажа? Не се сещам. Сещам се само за леля Радка, която игриво ме поглеждаше... :oops: :lol:
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот barut » 21 Авг 2012, 21:48

Мъжете издават четири секс тайни, които ги обезоръжават.4 секс съвета от мъже за жени

Честно казано, може и да има хетеросексуална жена на Земята, която да не се интересува от "рецептите", касаещи вечните теми за мъжете. Но поне ние не я познаваме. На всяка дама на планетата тайничко ѝ се иска да открие правилата, които ще ѝ гарантират успешна връзка. Повсеместният резултат от тези най-интимни желания се е превърнал в информация, толкова огромна, че дори и Вселенският суперкомпютър, който всъщност представлява Земята в "Пътеводител на галактическия стопаджия", не би могъл да събере.

Факт е, че жени от различни епохи, националности и култури водят един универсален разговор - "Какво искат мъжете?", като той ежедневно произвежда милиони съвети, правила и хитринки на успешната любов. Радко обаче изследователките се сещат потърсят отговорите извън кръга на приятелките и да попитат самите обекти на изследване – мъжете. Е, ние обаче го сторихме, като със синтезираната информация от запитването, представена като няколко прости правила, може да се запознаете по-долу.

Не дразнете безрезултатно, но не се поднасяйте на тепсия
Това, което много жени (а в интерес на истината и мъже) не могат да разберат е, че съществува много тънка граница между това да бъдеш игрив и да дразниш партньора си. Голямо количество мацки решават да послушат съветите на "вещите им в психологията" приятелки и започват да се правят на непорочната Мария Антоанета, защото така той щял да ги уважава повече и да ги иска.

Да, ама не. Истината е, че "въздържанието с цел интерес" е чисто женска измишльотина. Ако му отказвате непрекъснато, в крайна сметка на него просто ще му писне. Мъжете действат по инстинкт и усетят ли, че удрят на камък, често просто губят интерес.

Разбира се, това не означава че трябва да търчите всеки път, когато ви свирне. Всеки мъж обича предизвикателствата и се впечатлява от жени с характер. Не че няма да му хареса да сте му безропотна робиня, но повярвайте, така ставате по-скоро "удобната", вместо "любимата".

Покажете му, че той е по-силният от двамата..
Помислете и кажете честно – какъв мъж би ви се харесал? Не мислете много – ние знаем. Този, който ви кара да се чувствате жени.

Много от съвременните мадами да заявяват своята сила и еманципация, но до една жадуват за истинския мъжкар, който да ги накара да се почувстват жени. Това, драги, важи в пълна сила и от другата страна на барикадата. Мъжете обичат жени, които ги карат да се чувстват мъжествено. Не, не звучи лигаво – истина е.

Затова следващия път, когато излезете, помислете дали да започвате да мрънкате къде ще отидете, или пък за разнообразие да му направите комплимент, да изкажете възхищението си от него и да му начешете егото. Последното е доста водещ фактор при мъжете, затова никога не го забравяйте.
..а вие сте палавницата!

Тук нагазваме в една доста лепкава територия. Колкото и оглушки да си правите, няма как да завъртите главата на един мъж, ако не покажете това-онова. Няма значение какво по-точно правите – небрежно навеждане, случайно докосване, шептене в ухото му просто ей-така – важното е да изкарате на показ своята секси страна.

И не, не сте жалка, нито "само леките жени" правят така. Както казахме, мъжете са първични животни, затова приковете вниманието му безапелационно. Хване ли се веднъж, после можете да му говорите за Толстой цяла вечер и пак ще ви гледа влюбено. (Последното изречение е от нас и не е мнение на мъж, но си е истина).
Елементът на изненадата

В английския има една поговорка "Underpromise, overdeliver". Това общо взето ще рече: обещавайте по-малко, давайте повече. Никога не сваляйте картите напълно и винаги се старайте да имате по един жокер в джоба. Както жените, така и мъжете обичат приятните изненади от страна на тяхната половинка. Когато тя им поднесе по нещо ново, интересът се засилва.

Това в пълна сила важи и в секса. Мъжете просто недоумяват защото много жени се свенят в леглото. Множество женски "теореми" гласят: "Защото така ще изляза лека". "Ще загуби интерес към мен", "Искам да му покажа, че съм сериозно момиче". Ок, но вие какво предпочитате – сдържан мъж в леглото или някой, който да ви издигне на Седмото небе и ви достави цяла палитра от удоволствия?
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Strange » 22 Авг 2012, 16:50

Абе това вярно ли е:

Жените се делят на две категории:
- такива, които обичат мъже, които могат да качат хладилник до петия етаж без асансьор
- такива, които обичат мъже, които могат да платят за мъжете от първата категория.

;)
Понякога всичко, от което човек се нуждае, е нова гледна точка.
Strange
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 557
Регистриран на: 02 Авг 2011, 17:41
Местоположение: Варна

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот avitohol » 22 Авг 2012, 17:10

Как жените реагират, когато половинката ги хване в явна изневяра или както се казва- на калъп...
;) Французойките казват- Жорж, давай да направим тройка...
Рускинята прошепва умоляващо-Серьожа, бий, но само не по лицето ...
/оригинала звучи по гот- Серьожа, бей, но только не по морду..../
а еврейката се прави на ударена:
Авраам, ако това си ти, то с кой съм аз?..
/ за българката източниците мълчат.../
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот slaron » 30 Авг 2012, 18:17

.........................................
И тази сутрин старите клюкарки
ме изпровождат от балкона.
След малко, на кафе от кафеварка,
пак ще закусват с моята персона.
Разбирам ги. Не им е никак лесно.
Часовникът им е далеч назад.
За тях съм като непрочетен вестник,
задоволявам новинарския им глад.
Помахвам им с ръка любезно
и те се скриват веднага.
Във тяхното съзнание перверзно
аз съм пропаднала жена.
Защото не говоря с тях за гозби,
не шия гоблени и не плета.
Не превъзнасям гениални рожби
и имам хубави крака.
Животът ми е много по-вълнуващ
от този в техния метох.
От мании и стрес не боледувам,
живея без да казвам – “Ох!”.

Потраквам с токчета по тротоара,
денят е весел, пълен с чудеса.
Ще стана ли и аз клюкарка стара,
когато ме напусне младостта?!
Румяна Симова

;)
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Lord » 30 Авг 2012, 19:40

5 типа мъже, които не стават за връзка

Свалячът е мъж, на когото никога не може да имате доверие


Жените мечтаят не за най-красивия мъж, не дори за най-богатия, но най-искрено желаят да имат връзка с мъж, на когото да вярват. Отговорен, стабилен, мъж на място – това е идеалът за партньор на почти всяка дама.

Кои мъже обаче не подлежат на обвързване и бягат от сериозната връзка като дявол от тамян:

Нарцисът

Самовлюбените мъже са най-страшната порода. Те разбиват женските сърца, защото никога не успяват да заобичат другиго повече от себе си. Егоцентричните мъже са тези, от които трябва да се пазите. Може да имате връзка, или поне така да си мислите, но на тях не може да се разчита на 100%, защото винаги търсят да угодят на собствените си желания. Винаги.

Свалячът

Класически женкар, обича да флиртува, роден е да заразява жените с чар и сексапил. В кръвта му е да бъде прелъстител и да покорява женските сърца. Но дали е готов да се обвърже само с една жена? Не, никога! Може да се опита да ви заблуди, че сте единствена за него, но бъдете сигурна, че щом види гърба ви, отново ще се превърне в безсрамен Дон Жуан.

Работохоликът

Мъжете, които мислят само за работа са еднакво опасни, както онези, които не искат и да си мръднат пръста, за да се развиват професионално. Трудно е да разчитате на такъв мъж и да градите семейство заедно, защото той трудно би поставил вас на първо място преди любимата му работа.

Маминото синче

Любимото момче на мама, глезеното детенце, което винаги чака мама да му сготви, изпере, изчисти, изглади и накрая да му даде „джобни“, за да излезе с приятели навън. О, не, това е най-голямата опасност, която дебне жените. Безотговорен мъж, свикнал някой друг да се грижи за него, дори и след като отдавна е навършил 30 години! Внимание, това е мъж, на когото не може да разчитате и връзката ви с него ще е по-скоро майка-дете, отколкото мъж-жена.

Мъжът с разбито сърце

Той ви доверява колко много е бил наранен от бившата си приятелка. За безкрайните й изневери, за болката и разбитото си сърце. Ще ви сподели, че му е трудно да вярва отново в някого и това е моментът, в който вие трябва да си плюете на петите. Не да го съжалите и да искате да го спасите от мъката, а наистина дим да ви няма! Защото това е мъж, на когото не можете да разчитате да се грижи за вас, а вие ще трябва да поемете отговорност за него и да се опитате да излекувате сърцето му. Но това е нещо, което той трябва да свърши сам за себе си. Ако не успее, значи не е мъжът за вас.

Още интересна информация и полезни съвети прочетете в Az-jenata.bg


http://www.dnes.bg/za-da-se-razbirame/2 ... zka.167044




Ех, що не съм се родил жена...?! :oops: :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта