Тема за дамите от форума

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот barut » 09 Окт 2012, 11:31

На първа среща мъжете гледат в... гърдите
Изображение
Първата среща винаги е изпълнена с доста приготовления и още повече притеснение. Докато мъжете се чудят как да се представят като по-мъжествени, дамите прекарват часове пред гардероба и огледалото, за да открият перфектното облекло за вълнуващото събитие. Но на какво да наблегнат жените, за да се представят добре на първа среща?

Всъщност мъжете са доста предсказуеми и почти всички от тях обръщат внимание първо на гръдната обиколка, показва ново проучване. Няма място за коментари, открай време женският бюст е магнит за мъжките очи.

Очите са на второ място, следвани от усмивката. Една усмивка по време на първа среща се приема за очарователна от силния пол и е гарант, че ще привлечете вниманието му, предаде БГНЕС.

Господата често обръщат внимание и на ръцете и дължината на ноктите. Не на последно място силният пол се интересува от чувството за хумор. Наличието или липсата му могат да повлияят на мнението на момчето, уверени са експертите.
http://curious.actualno.com/Na-pyrva-sr ... 02906.html
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Lord » 28 Ное 2012, 20:13

Жените се влюбват за 90 секунди

Жените разбират дали мъжът, с когото са излезли на среща, е техен потенциален партньор 90 секунди след началото на първата им среща, а мъжете дават пет минути на дамите да ги впечатлят преди да решат дали искат да се видят отново.

Сайтът за запознанства DateWithaMate.com анкетирал над 2000 необвързани мъже и жени във Великобритания, които са имали поне една интимна среща тази година.

Изследването установило, че жената знае дали ще види отново мъжа, с когото е излязла на среща, само минута и половина след началото на срещата.

Това доказва, че мъжете са по-търпеливият пол, тъй като те дават пет минути на жените, за да спечелят сърцата им.

Мъжете и жените обаче ценят съвсем различни неща в партньорите си.

За жените характерът е основният фактор, като 41 на сто заявили, че именно той определя дали ще изберат да излязат на втора среща.

Само 28 на сто от мъжете заявили, че характерът е решаващият фактор, а цели 52 на сто от анкетираните представители на силния пол посочили външния вид като основна причина за втора среща спрямо 37 на сто от жените.

Над две пети от участниците в изследването заявили, че редовно използват онлайн сайтове за запознанства, но само 24 на сто посочили, че са уредили всичките си интимни срещи онлайн.

31 на сто заявили, че нито една от срещите им не е била уговорена чрез сайт за запознанства.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5326831
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Валентина » 29 Ное 2012, 12:12

Тя се прибра по-рано и завари мъжа си в спалнята да прави любов с много привлекателна млада жена. Съпругата МНОГО се ядоса!
„Ти си прасе, което нищо не уважава!” – изкрещя тя „Как смееш да ми причиняваш това – твоята вярна съпруга, майката на децата ти! Напускам те! Искам развод на секундата!”
А той отвърна: „Почакай секунда, любов, да мога поне да ти кажа какво стана”
„Добре, давай” – проплака тя, „но това ще са последните ти думи към мен!”
И той започна:
„Ами, докато се качвах в колата на път за вкъщи, една млада Госпожица ме помоли да я закарам. Изглеждаше ми отчаяна и беззащитна, та я съжалих и й казах да се качи. Забелязах, че беше много слаба, недобре облечена и много мръсна. Каза ми, че не е яла от 3 дни!
Така че от състрадание

, аз я доведох вкъщи, затоплих пицата, която снощи направих за теб, но ти не я докосна, защото се притесняваш да не надебелееш.
Горкото същество я изяде за секунди.
После, понеже беше много мръсна аз й предложих да си вземе душ и докато тя се къпеше забелязах мръсните й дрехи, целите в дупки, така че ги изхвърлих.
Но тъй като се нуждае от дрехи, аз й дадох дизайнерските дънки, които ти имаш от няколко години, но не ги носиш, защото са ти много тесни. Също и дадох онова бельо, което ти подарих за годишнината от сватбата ни, но ти не носиш, защото не съм имал добър вкус. Намерих и онази секси блуза, която сестра ми ти подари за Коледа, но ти не носиш, само и само да я дразниш и освен това й подарих онези ботуши, които си купи от онзи скъпарски бутик, но отказа да ги носиш, защото някой друг в офиса ти бил имал същите.”
Той си пое дъх и продължи…
„Тя беше толкова благодарна за разбирането ми и помощта, която й указах, че докато я изпращах до вратата тя се обърна към мен през сълзи и каза:
„Моля… дали имате още нещо, което жена ви да не използва?”

http://bgjokes.com/smeshni-vicove/vic/5925/
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот barut » 07 Дек 2012, 17:11

"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот slaron » 11 Дек 2012, 14:58

Изображение

Хайде, момичета, на урок по... месене! ;) :oops:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот роня » 22 Дек 2012, 22:18

И така..... събличаме се и започваме!!! 8-) ......месенето........ :D
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Валентина » 23 Дек 2012, 20:07

Eхаааа, с такъв "учител"... как да не месиш с кеф....
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот slaron » 25 Дек 2012, 20:26

Валентина написа:Eхаааа, с такъв "учител"... как да не месиш с кеф....


Ефстефствено бе, Вале! :)
Тая година питката ми стана един път! Трябва да се дължи на уроците... май... :oops: :oops: :lol:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот barut » 30 Дек 2012, 23:54

,,Форбс" посочи най-добрите женски професии за 2013-а
Изображение

Лекарската професия ще бъде най-добра за жените в САЩ идната година, предрича американското сп. „Форбс” в своя класация> http://www.forbes.com/sites/jennagoudre ... n-in-2013/ Класацията е съставена според равнището на доходи, търсенето на специалисти, потенциала за растеж на заплатата, а също по наличието на представители от различните професии, които са доволни от работата си.
Около 60% от лекарките се оказали доволни от работата си. Средната заплата за представителките на тази професия е 121 000 годишно. Втори са специалистките в здравеопазването (медицински сестри, фармацевтки, диетоложки). От своята работа са доволни 52% от представителките на тези професии, които гарантират среден годишен доход от 70 000 долара.
Трета позиция заемат жените учени в медицината, от които 56% са доволни от работата си, а доходът е 76 000 долара. Специалистките от здравеопазването са на по-висока позиция от тях, макар с по-ниски заплатите, заради големия брой свободни места в тяхната сфера - 141 000 бройки средно на годината.
В първата петица попаднаха също юристките и съдийките. При юристките доходите достигат 112 000, но те са на четвърто място заради невисокия потенциал за растеж на заплатата - само 10%. Докато в първата тройка този показател е в рамките на 26-36%.
В класацията попаднаха и такива професии като инженерка от нефтената промишленост, психоложка, ръководителка в предприятие, консултантка, ръководителка в сферата на образованието....http://news.bgnes.com/view/1055930
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Тема за дамите от форума

Мнениеот Матейко » 31 Дек 2012, 13:56

barut написа:На първа среща мъжете гледат в... гърдите


Това за мен не важи. Аз гледам дали жената може да готви, да пере, да шие, да манипулира с прахосмукачка, да мие прозорци и изобщо гледам дали жената умее да се грижи, да отглежда мъж. Не само при първа среща, но и при всяка следваща не гледам жената в гърдите. Даже не ги знам къде са. То май и не знам какво са. Не, женските гърди живо не ме интересуват! 8-)
Абе звуча ли убедително? Уф, трети ден не пуша и глей докъде се докарах! Отивам за цигари. :(
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта