Какъв е смисълът от „Facebook“...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот doznatel1 » 05 Май 2010, 23:49

Една позната ме накара да си направя Фейсбук, а сега, като нямам работа и доя крави :lol:
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот SYNOPTIK » 06 Май 2010, 00:28

Следващата стъпка,след Фейса,евентуално ще е виртуалният секс.
Зомбирането на хора е навсякъде около нас .
Преса,телевизия,интернет-навсякъде ни се втълпява,че трябва да сме такива или онакива,като най-често въпросът е дали може да си плащаме,било с кредитни карти,било с СМС-и...
Индивидуално,всеки си мисли че му се обръща някакво по-специално внимание,но в действителност,целта е да те накарат да платиш !
Интересното е,че повечето хора осъзнават това и въпреки всичко продължават да плащат.
Защитници на животни и околна среда има в нета,но от кога не сте били на излет в планината,на красиво езеро или язовир ? От кога не сте посещавали манастир,или църква ?
Някакво вътрешно оправдание е това,че средствата са ограничени.
Един сандвич,шише вода и 20 лева,могат да заредят цялото семейство с положителен заряд,ако вместо да "доиш крави",се качиш с трамвай №5 до Княжево и поемеш пътя през Бялата вода до Златните мостове.
Слизането е още по-приятно,а хубавата боб чорба в някоя хижа,ще те накара наистина да повярваш,че пилето от 3 лева не е най-здравословната храна.
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот BARETATA » 06 Май 2010, 00:31

Съгласен съм брат, имам ли възможност пътувам навсякъде . Нямам намерение , както писах и в предишни мои отговори , да се регистрирам в този сайт. Вярно , че се поддържат контакти там, ама не мерси . Преди години бях запален по един друг сайт за Запознаства,файда никаква . А , без нет не може,но не трябва да загърбваме природата и спорта . ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот SFS » 06 Май 2010, 02:25

Sinoptik, общо взето си прав ама все не мога да си нагодя работата с излети по планините и се налага това да го правя в личното си време ...много ме е яд да знаеш ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот monika » 06 Май 2010, 10:06

На какви групи попаднах аз:

" Клубът на пешеходците поздравява всички шофьори с песента на Каризма - "Минаваш през мен"...!!!"
"ОТ КАКТО МИ ЗАБИ НОЖ В ГЪРБА ,НЕ СПИРАМ ДА СИ МАЖА ФИЛИЙКИ С НЕГО:)" :lol: :lol: :lol:
"Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш" - Майка Тереза
Аватар
monika
Полицай
Полицай
 
Мнения: 141
Регистриран на: 22 Авг 2009, 10:18

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Lord » 06 Май 2010, 18:22

Най-ми е смешно, когато някой нарича фейса - социалната мрежа! :lol:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Lord » 14 Май 2010, 16:40

Черпя всеки, който ми помогне да се залича във фейсбука. :evil: Шъ я таковам във социалната мрежа! :? Сериозно питам?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот jim beam » 14 Май 2010, 17:35

Lord написа:Черпя всеки, който ми помогне да се залича във фейсбука. :evil: Шъ я таковам във социалната мрежа! :? Сериозно питам?



Влизаш във Fаcebook-a и в горния десен ъгъл пише "Настройки".Кликваш там и отиваш на "Настройки на профила",там най-долу пише "Закриване на акаунта" :)
Ако ще губиш,бъди сигурен,че ще загубиш борейки се,а не предавайки се!
jim beam
Полицай
Полицай
 
Мнения: 182
Регистриран на: 23 Окт 2009, 12:52

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Валентина » 14 Май 2010, 18:29

Lord написа:Черпя всеки, който ми помогне да се залича във фейсбука. :evil: Шъ я таковам във социалната мрежа! :? Сериозно питам?

Ей, Лорде! Да не искаш да кажеш, че няколко виртуални компютърни шеги във фейса могат да те откажат? И аз много шеги за себе си прочетох, без да съм ги искала и търсила. Но и намерих много приятели. Едното компенсира другото.
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Lord » 14 Май 2010, 20:16

Специално фейса ме натоварва и не ми дава нищо, най-малко пък приятели, Вал.
Тъпо е, ама отвсякъде, анкети от неизвестни, касаещи други, в т.ч. познати, мен, приятели и пак непознати. Питат ме кой пърди ношем, кой хърка, кой не носи бельо, на кой как изглеждат интимните части, абе пълна простотия и загуба на време, времето от моя живот, това е асоциална мрежа, абсолютно ненужна никому, свещенна простотия, отделно - покани за някокво мнимо "приятелство" от познати, непознати, че и от чужденци. Целувки :shock: пак от непознати :shock: Покани за игри от непознати, които неизвестно защо ми се хилят и радват, като че сме първи братовчеди или поне баджанаци. Мафии, ниви, ферми, покани да защитим кучката Мима от Дрянов, мечката далтонист с лявото око от Белица, глух кон от Владиславово, рядък вид зелен мъх по скалите около Мало Бучино......ААААААААААААААА -НЕ! Аз приключих с фейса, приятелите ми знаят къде и как да ме намерят, а техните приятели изобщо не ме интересуват, вярвам, че и аз тях също! :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта