Какъв е смисълът от „Facebook“...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот clearly » 13 Юли 2012, 22:54

Смисълът на Фейса е много голям и хората все повече почват да го осъзнават.Какво имам предвид.Чрез същият се подема дадена инициатива и се коментират актуални и наболели проблеми. .Най- пресен пример е ,че за нула бройки вчера се създаде група в защита на съдия Мирослава Тодорова и на база на призив днес имаше протест на колегите и от СРС, СГС, САС и ВКС .Същият бе подкрепен и от граждани .Следствие на което някой видни политици се стреснаха и обърнаха следобяд палачинката . Друго което малко е известно е ,че интервюто с бащицата което Асен и Комитата взеха от него, преди това надълго и на широко се обсъждаше и се приемаха въпроси които след това бяха зададени.От същото излязоха някой неща на яве ,но не е тук мястото да ги коментирам.Въобще Фейса си е сила която не трябва да се подценява.
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Lord » 24 Юли 2012, 20:12

Какъв е смисълът от „Facebook“... - точно никакъв, но за хората без комплекси или откровени отклонения в комуникацията в реалния живот! ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Матейко » 25 Юли 2012, 00:51

clearly написа:... Въобще Фейса си е сила която не трябва да се подценява.


Когато чуя, че нещо е сила и веднага започвам да се притеснявам. Клиърли, ще изкажа лично мнение, не се засягай! Все пак най-хубавото във форумите е форума - дискусията. Да, спор няма, фейса се превръща в сила. И ще спре да се превръща, а ще бъде сила. Но това ще е силата на масата, силата на електронния болшевизъм. Разбирам сегашния плам: "Вижте ни, нас ни има, ние сме много, силни сме, ще променим статуквото, ще променим света и т.н." Страхотна възможност безгласната буква да се превърне в "а", да поиска с нея да започва азбуката на всичко. Защото има комплекса, че е най-накрая в редицата, без да обърне внимание, че последната буква в азбуката връща отново към първата - "я" е от "и а"... Сигурен съм, че светът ще започне лека-полека да се командва от социалните мрежи. Но вие, които сте в тези мрежи, знаете ли кой държи мрежата? Диктаторите се учат по-добре от историята отколкото масите. Те вече не са на бели коне, а в сянка, на сиви коне. Коне с цвета на мъглата, из която не се виждат кръвожадните им очи, а само се чува примамливото: "Давайте, давайте да ги смачкаме тези, които ви пречат да имате онова, за което мечтаете!" И ще бъдат смачкани. Този процес е лавинообразен и ще спре едва след като помете селището в долината на човечеството... В никакъв случай не искам да кажа, че социалните мрежи са враг на цивилизацията. Но те са онова нейно дете, в чиито ръце не бива да се дава оръжие за масово поразяване преди да е възпитано, преди да е пораснало. Светът ни винаги си е патил от инфантилност с нож в ръка... Още много неща ми се иска да кажа, но ще се възпра с това, което днес си мислех: Историята се чете не за да парадираме със знанията си, а за да разчитаме, разпознаваме и редактираме бъдещето си. :)
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Хела » 25 Юли 2012, 09:47

Проучвания сочат, че до 2014 година, 97% от хората ще ползват фейсбук. Останалите ще водят нормален полов живот.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот clearly » 25 Юли 2012, 11:57

Хела написа:Проучвания сочат, че до 2014 година, 97% от хората ще ползват фейсбук. Останалите ще водят нормален полов живот.

Ха ха до такива изводи ли са стигнали ?Само ,че преди да беше го написала това ,трябваше да ти мине през ума ,че не е хубаво човек да плаче на чужд гроб , щото не знаеш къде му е главата, може да се окаже, че му ревеш на краката. 8-)
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Кошмар1 » 25 Юли 2012, 22:10

Направо съм във възторг от себе си. Във фейса не съм влизала от много време, честно казано спрях да влизам на много места. Лека полека мисла да се откажа от тази проказа - интернет. Не знам на какво ме учи, освен да гледам как хора искат да ощавят други хора и не знам защо. Изобщо и въобще "Интернет е библия за неграмотни". Това е положението, стига тази мисъл да бъде разбрана правилно. Не знам защо влезнах, но защо пък да не напиша какво мисля по въпроса. И се въздържайте да коментирате поста ми, защото няма смисъл.
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Lord » 26 Юли 2012, 19:57

Кошмар1 написа:..... И се въздържайте да коментирате поста ми, защото няма смисъл.



Що?! На мен ми харесва. :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот policeofficer » 28 Юли 2012, 13:28

Фейсбук е модерният начин за комуникация с тълпата, форумът, е поостарял и архаичен. И все пак, въпрос на избор. ;)
policeofficer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 05 Юли 2012, 18:57

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот clearly » 28 Юли 2012, 15:05

policeofficer написа:Фейсбук е модерният начин за комуникация с тълпата, форумът, е поостарял и архаичен. И все пак, въпрос на избор. ;)

policeofficer"прав си .За всеки влак си има пътници и всеки избира на кой да се качи .



Поздрава е и към хората използващи фейса и към тия които предпочитат форумите .
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Какъв е смисълът от „Facebook“...

Мнениеот Lord » 28 Юли 2012, 17:08

policeofficer написа:Фейсбук е модерният начин за комуникация с тълпата, форумът, е поостарял и архаичен. И все пак, въпрос на избор. ;)


Фейс***, фейской викате? :twisted:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта