Стационарните радари на КАТ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот daniela_suzi » 11 Мар 2010, 20:06

Ще ми позволите,надявам се,да изкажа и аз мнение,въпреки че за много мъже жените не са никакви шофьори.Аз ходя почти винаги с колата на работа,защото живея в единия край на Плевен,а работот ми е на другия край.Има-няма 7-8 км.в едната посока.За столичани това е нищо,но за нас си е доста.Непрекъснато някой ми отнема предимство,изпреварва ме от дясно,след като съм спряла пред пешеходна пътека например,а такова животно като включени пътепоказатели не се среща често.И още дивотии мога да изброя,но мисля,че няма смисъл.Така че на мен не ми пречат тези радари,а предполагам и на други колеги.Знам че за мъжете високата скорост и нивото на адреналин в кръвта са правопропорционални,но понякога трябва да се съобразяваме с това,че не сме сами на пътя и трябва да спазваме определени правила и норми на поведение.Хайде да включвам РАДИО 1 РОК и да паля гумите,че много се застоях тук :twisted: :twisted: :twisted:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот BARETATA » 11 Мар 2010, 20:22

driver написа:...а,и "жалби" се пише с единично "и" :mrgreen: ,г-н "автоконтрольор" :mrgreen:


Момчето е кандидат и мечтае да стане такъв.Грешките са му допуснати от техническа гледна точка.А за радарите - винаги ще ги има ,а и така трябва.Даже скоро време и всичко да стане с камери и ще се оправят нещата.Доказана мярка в Европейския съюз.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот dinkovm » 12 Мар 2010, 18:54

и"Уписаното" с "о"
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот dinkovm » 12 Мар 2010, 18:55

BARETATA написа:
driver написа:...а,и "жалби" се пише с единично "и" :mrgreen: ,г-н "автоконтрольор" :mrgreen:


Момчето е кандидат и мечтае да стане такъв.Грешките са му допуснати от техническа гледна точка.А за радарите - винаги ще ги има ,а и така трябва.Даже скоро време и всичко да стане с камери и ще се оправят нещата.Доказана мярка в Европейския съюз.


Всичко с камери... !!!!!!! Тогава да видим Драйвър, с кого ще се препира.. :lol:
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот Куче » 12 Мар 2010, 19:21

[quote="driver"]Има ли значение дали спазвам ЗДв.П.


Виж се само какви ги говориш!. После другите ти виновни , а що се отнася за лошите пътища и дупки.....то колегите от КАТ не са виновните. И какво против имаш радарите?. Защо не се научиш да спазваш закона като гражданин на тази държава и да видим дали ще имаш проблеми със служителите от КАТ.../там ти е болното място :D / или изобщо с МВР ;)
Но я караме по нашенски постоянно нали......все другите виновни. Вземи първо погледни себе си!
И това ли е обида? :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот osata » 12 Мар 2010, 21:46

dinkovm написа:Всичко с камери... !!!!!!! Тогава да видим Драйвър, с кого ще се препира.. :lol:


Е как с кой - със софтуера :lol: :lol:
Те такива жалки злобни душици или фитилджии, които се кефят да се регистрират във форум на определена група или гилдия хора и да дразнят и да се кефят на това ( защото психологически погледнато живота им е жалък ) са често срещани сред стресираното население в държавата ни. За съжаление тези хора получават удовлетворение и удоволствие от живота като избиват комплекси и дразнят други хора - те нямат смелостта да правят същото очи в очи, но 21-век и технологиите позволяват на такива хора да се чувстват по начин, който не е и 5% от тяхното "аз".
За тях т.н. градивна критика или обоснована критика не важи - тяхното "собствено обяснение" се позовава на моментна гледка или случка, и същите обвързват всичко подобно под един знаменател.
Пример - ако днес наложим БАН на driver, той почти всеки ден прави опит да влезе във форума, но иначе за него този форум е малка подробност. Особеното в неговите случаи е, че не бива изгонван едновременно в няколко форума, а полето му на изява се редува из интернет пространството.
Всъщност, какво прави човек, изобщо неразбираш дадена материя, без елементарни познания в областта във форум, където изпъква с "глупавите си и необосновани" твърдения и "новини" цитиране в различни интернет сайтове?
Нищо лично driver - ама вземи се стегни и бъди мъж в живота и то в областите, в които смяташ, че си силен.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот Куче » 12 Мар 2010, 22:19

osata написа:
dinkovm написа:Всичко с камери... !!!!!!! Тогава да видим Драйвър, с кого ще се препира.. :lol:



Те такива жалки злобни душици или фитилджии, които се кефят да се регистрират във форум на определена група или гилдия хора и да дразнят и да се кефят на това ( защото психологически погледнато живота им е жалък ) са често срещани сред стресираното население в държавата ни. За съжаление тези хора получават удовлетворение и удоволствие от живота като избиват комплекси и дразнят други хора - те нямат смелостта да правят същото очи в очи.

За съжеление все повече взеха да стават, от този тип хора в държавата. Тия хора въобще не ги боли ,че
у нас животът на служителя на МВР струва почти нищо. Но смеят да влизат във нашите форуми и да дразнят. След това ни наричат....жалки душички :evil: Спирам ,че взех да набирам :evil:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот NANIOX » 12 Мар 2010, 22:24

driver написа:Защо веднага се насочваш към бакшишите,болна тема ли е за МВР :mrgreen: ? Относно как е в Западна Европа-имам наблюдения само за Франция-там няма да видиш дупка НИКЪДЕ по пътищата,дори и по четвъртостепенните такива,уверявам те!А аз вчера минах по един път,който нямаше нищо общо с понятието за тази дума....и в самия изход на селото най-нагло и брутално се извисяваше знакът за винетка-необезпокояван от кат-аджий и от никого :evil: Тогава си казах,че и тази година няма да бъда изряден на пътя!

И според теб пак МВР е виновно за дупките ли?Не разбирам защо всяка втора дума ти е за катаджиите,май наистина не си изряден шофьор...................Виж вземи влизай в пътя................
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот osata » 13 Мар 2010, 23:52

Като говорим за дупки :mrgreen: ,
някъде изглежда нямат дупки и си създават сами, че иначе ще фалират :lol:
А не им идва на акъла да правят като нашите - да полагат некачествена настилка, после няма смисъл да вдигат излишен шум :mrgreen:

Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот Автоконтрольор » 14 Мар 2010, 00:54

driver написа:Има ли значение дали спазвам ЗДв.П. след като последните,осеяни с кратери едва ли могат да се нарекат "пътища"?А що се отнася до последното мнение-щом си "автоконтрольор",както се самообявяваш ти,макар българското общество да има друга дума за такива като теб,значи си ерудиран и интелигентен човек :twisted: :twisted: ,а щом си ерудиран и интелигентен човек трябва да знаеш,че "уписано" се пише с буква "о" :mrgreen:

КАТ не стопанисва пътищата, разбирач.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта