Стационарните радари на КАТ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот Sir Humphrey » 15 Мар 2010, 23:02

driver написа:...защото не желая да поставям предпазен колан на ЛИЧНИЯ си автомобил(не го правя и до ден днешен,просто не ми е удобен-честно казано :mrgreen: )...



Ама като се гътнеш в страшни мъки от това, че си натрошен целият все едно си паднал от 6-ия етаж, в отвъдното да имаш 1 наум, че сме те предупредили.

Смешник си. Щом нямаш грам акъл, дано поне семейството ти има и да си слага колани.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот Куче » 15 Мар 2010, 23:09

Sir Humphrey написа:
driver написа:...защото не желая да поставям предпазен колан на ЛИЧНИЯ си автомобил(не го правя и до ден днешен,просто не ми е удобен-честно казано :mrgreen: )...



Смешник си. Щом нямаш грам акъл, дано поне семейството ти има и да си слага колани.


Защо го обиждаш че няма акъл? Човека е.... :lol: :lol: :lol:
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот Валентина » 15 Мар 2010, 23:18

Куче написа:Защо го обиждаш че няма акъл? Човека е....
Докторант в Български ВУЗ


:lol: :lol: :lol: Ама вие сериозно ли вярвате, че човек с подобен "интелект" и правопис действително може да бъде докторант? При това - открито заявяващ, че не спазва законите в РБългария?! Интересно кой ВУЗ би си позволил подобни "докторанти"...
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот Автоконтрольор » 16 Мар 2010, 00:46

Sir Humphrey написа:
driver написа:...защото не желая да поставям предпазен колан на ЛИЧНИЯ си автомобил(не го правя и до ден днешен,просто не ми е удобен-честно казано :mrgreen: )...



Ама като се гътнеш в страшни мъки от това, че си натрошен целият все едно си паднал от 6-ия етаж, в отвъдното да имаш 1 наум, че сме те предупредили.

Смешник си. Щом нямаш грам акъл, дано поне семейството ти има и да си слага колани.

Sir Humphrey зарежи този "интелектуалец" с една дума в речника-"ерудирал".Обърни внимание на всеки пост написан от него.Доста често присъства тази думичка, а относно колана, едва ли хладилната камера в патологията ще ти е по-удобна.Жалкото в ситуацията е, че никой няма време да го разбере.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот osata » 16 Мар 2010, 01:03

Защо му отделяте толкова време на този .....
Той така се кефи, като дразни, като обижда, като предизвиква.....
Баннат е и от други форуми, даже в някои сайтове има запитване от негова страна, защо в определени сайтове няма достъп.....
Само се чудя, тази Жанета driver какво общо има с теб? :mrgreen: Че си е оставила и gsm-а :shock: Да не си ТЯ всъщност ;)
А иначе интересни игри си играл в нета... аз предпочитам concuiztador, ама там не е докторанти :lol:

Всъщност, driver в момента не може да ни чете, защо е леко баннат за един ден. Общо взето при него каквото повикало, такова се обадило. Нали не спазва законите, не слага колан щото така го кефи, мен ми е кеф да го банвам :lol:
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Стационарните радари на КАТ

Мнениеот Автоконтрольор » 16 Мар 2010, 02:06

osata написа:Защо му отделяте толкова време на този .....
Той така се кефи, като дразни, като обижда, като предизвиква.....
Баннат е и от други форуми, даже в някои сайтове има запитване от негова страна, защо в определени сайтове няма достъп.....
Само се чудя, тази Жанета driver какво общо има с теб? :mrgreen: Че си е оставила и gsm-а :shock: Да не си ТЯ всъщност ;)
А иначе интересни игри си играл в нета... аз предпочитам concuiztador, ама там не е докторанти :lol:

Всъщност, driver в момента не може да ни чете, защо е леко баннат за един ден. Общо взето при него каквото повикало, такова се обадило. Нали не спазва законите, не слага колан щото така го кефи, мен ми е кеф да го банвам :lol:

На мен ще ми е кеф да му забия акта и да му се смея като му излезне постановлението.Всъщност ще ми е кеф дори и някой друг колега от ПП да го направи. :lol:
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта