ФОРУМНА СРЕЩА

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Къде да отседнем в местността Узана ?

Анкетата свършва на 22 Мар 2010, 20:35

"Партизанска песен"
1
20%
"Импулс"
3
60%
"Географски център"
1
20%
 
Общо гласове : 5

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот BARETATA » 31 Яну 2010, 14:43

Е не е ,ще кажа - "Чакам Ви",дано се навият за тази среща :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот Валентина » 31 Яну 2010, 15:19

PAOLON написа:
Валентина написа: Имаме предложение за среща на пишещите в този форум на хижа Узана, в Габровския балкан.
Това за всички ли се отнася?

Разбира се, че за всички (желаещи), даже и за онези, които пишат и в другия форум, но от време на време влизат и тук.
А за тези, които живеят в и около Смолян. Знам, че вашият край е прекрасен (аз съм му върла фенка), но нека се съберем като за начало в центъра на България и там може да решим за следващата ни среща къде ще бъде. Пампорово, Смолян, Доспат, Неделино, Златоград и т,н. Все прекрасни местенца...
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот Валентина » 31 Яну 2010, 15:51

BARETATA написа:Обаче засега,след Валентина, все мъже пишем,да видим Дамите какво ще кажат по въпроса,нали сме Кавалери.

Защо не се разбереш с Д1 и няма да ти дойде на ум за други дами :lol: :lol: :lol: ;)
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот BARETATA » 31 Яну 2010, 15:52

Взимам си бележка ,явно не съм се изразил правилно
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот Валентина » 31 Яну 2010, 16:12

Ей. шегувам се, разбира се, не се "впрягай". Много добре разбрах какво искаш да кажеш. И аз се надявам да бъдем "смесена" компания.
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот dinkovm » 31 Яну 2010, 16:12

Браво за идеята. Аз съм за и съм там. Уточнете дата. Предполагам до хижата се стига и с нормален автомобил и не ми трябва 4х4 , че още не съм си купил такъв. Hammer и NANIOX виждам ,че и вие имате желание . да ходим заедно а..?
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот dinkovm » 31 Яну 2010, 16:21

Ако решението за вила"Узана" не е крайно и окончателно мога да предложа и тази. http://vbox7.com/play:1dfd55a2
Имам връзка със стопанина и мога да я уредя по всяко време. Пък и не само за форумни събирания , ако някой реши да идва в Смолянския край нека се обади.
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот Валентина » 31 Яну 2010, 16:30

dinkovm написа:Ако решението за вила"Узана" не е крайно и окончателно мога да предложа и тази. http://vbox7.com/play:1dfd55a2
Имам връзка със стопанина и мога да я уредя по всяко време. Пък и не само за форумни събирания , ако някой реши да идва в Смолянския край нека се обади.

Идеята е добра и може да се помисли по нея. Но ако тръгнем в такава посока, предполагам, че ще има и други предложения (поне аз мога да предложа още 5-6 оферти за Смолянския край). Опасявам се да не заприличаме на орел, рак и щука. Затова предлагам първата среща да си направим в центъра на България, а там вече можем да обмислим къде ще бъдат следващите ни срещи (надявам се да има такива....) и кой би могъл да се заеме с организирането им. А защо не и да си направим план за следващите. :D
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот dinkovm » 31 Яну 2010, 16:54

Не съм против твоето предложение.Съгласен съм за в."Узана". Кой ще се нагърби с организацията? Уточняване на дати , цени нощувки, резерваций и т.н. ? Има ли някой съфорумник работещ или живущ в този район и да има желание да се ангажира?
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот Валентина » 31 Яну 2010, 17:05

Веднага ти отговарям. С това се заема Владо BLACKJ. Той е от този край. Аз се заемам да осъществя връзката между тези, които ще бъдем там. Имам обещанието на още един човек за помощ и съдействие, за когото Узана е любимо място за отдих. Не го цитирам тук, защото не съм взела неговото разрешение за това.
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта