ФОРУМНА СРЕЩА

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Къде да отседнем в местността Узана ?

Анкетата свършва на 22 Мар 2010, 20:35

"Партизанска песен"
1
20%
"Импулс"
3
60%
"Географски център"
1
20%
 
Общо гласове : 5

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот BLACKJ » 02 Мар 2010, 14:56

Колежки,"НЕ колежки" колеги и "НЕколеги" :lol: предлагам датите да са 04.05 и 06.06.2010год. - хижа "Импулс" -40.на човек за пълен пансион - нощувка,закуска,обяд и вечеря.за две нощувки на човек ще му излезе около 80 лв. без пътя до Габрово.Очаквам да потвърдите или отхвърлите поканата.Вашите мнения ще бъдат уважени независимо от характера им,но моля за експедитивност - до 19.03.2010год.трябва да имаме ясна представа за бройката на хората,които ще заявят участие.Своите отговори адресирайте или изпращайте на "Валентина" или на мен,на тел.066/800866 или 0879/431166.Предварително Ви благодаря - очаквам с нетърпение мига,в който с някои хора ще се видя за първи път - дано не е и за последен :D
Последна промяна BLACKJ на 04 Мар 2010, 10:37, променена общо 1 път
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот osata » 02 Мар 2010, 19:46

Ами цените са много добри мен ако питаш, а иначе за този "импулс" ли става въпрос ?
http://www.hotelimpuls.bg/photo_gallery.html

Ама това с твърдата заявка още този месец....
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот SYNOPTIK » 02 Мар 2010, 20:33

Премахнах Анкетата къде да е форумната среща.
Анкетата бе категорична,че ще е в местността "Узана" в Габровският балкан.
Изображение
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Пускам анкета:
хижа "Узана" или хотел "Импулс" ?

След избора,ще пусна анкета и за дата !
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Обмисляйте добре нещата,защото евентуално ще се изисква капаро около 20 лева на човек !
Анкетата е активна до 22 март 2010 година .
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот Валентина » 03 Мар 2010, 01:02

BLACKJ написа:предлагам датите да са 04.05 и 06.06.2010год. - хижа "Импулс" -40.на човек за пълен пансион - нощувка,закуска,обяд и вечеря.за две нощувки на човек ще му излезе около 50 лв. без пътя до Габрово.

Владе, май не си добре с аритметиката :lol: :lol: :lol: Надявам се поне съфорумците да смятат по-добре от теб. Това в кръга на шегата, разбира се.
Ще помоля тези, които вече ми писаха, да потвърдят отново участието си в срещата, заради сменените дати. Пишете ми ЛС или на Skype Temenujka61
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот BLACKJ » 04 Мар 2010, 10:44

:lol: Виолетооо ши та прибия бре,ми грешка напрайх ся кво - поправил съм се :oops: Имам една молба или по-скоро бележка към SYNOPTIK за х."Узана" просто забравете,условията не са добри по добре е да бъде избора м/у трите "ИМПУЛС";"ПАРТИЗАНСКА ПЕСЕН" и "ГЕОГРАФСКИ ЦЕНТЪР", моля когато правиш анкетата да го имаш в предвид,а повече инфо за последната може да се намери на адрес - geocenter.free.bg
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот Lord » 04 Мар 2010, 20:02

BLACKJ написа:......за х."Узана" просто забравете,условията не са добри по добре е да бъде избора м/у трите "ИМПУЛС";"ПАРТИЗАНСКА ПЕСЕН" и "ГЕОГРАФСКИ ЦЕНТЪР", моля когато правиш анкетата да го имаш в предвид,а повече инфо за последната може да се намери на адрес - geocenter.free.bg


Изпълних желанието ти Бляк J, дано не правите нови корекции, предвид краткото време. Не съм уточнявал кое е хижа, кое хотел или вила, защото нямам представа, изписах ги както Бляк искаше.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот GKrIvan » 05 Мар 2010, 00:53

Какво се обясняваш като ученичка,АДЧ си в края на краищата вземи се в ръце,оглеждаш хубаво,запазваш каквото на теб ти хареса и прецениш, ти си на място,казваш цена и това е,после чакаш записвания.Мене ме брой,дай номер и айбан на банкова сметка за капарото,но на лични или на скайп на които потвърди и край. :lol:
МЛАД ПЕНСИОНЕР
GKrIvan
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 700
Регистриран на: 31 Авг 2009, 12:45

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот BLACKJ » 05 Мар 2010, 20:59

osata написа:Ами цените са много добри мен ако питаш, а иначе за този "импулс" ли става въпрос ?
http://www.hotelimpuls.bg/photo_gallery.html

Ама това с твърдата заявка още този месец....


Оса да точно за този хотел става въпрос,единственото предимство,ако сме на Парт.песен или Геогр.Център е,че са с 30-на места и общо взето ще бъдат за нас,а Импулс е 100 места,колко хора ще има по това време на годината не - знам,не мога да кажа.Но офертата за Партизанска е 40 лв. - пълен пансион на човек - това е всички желаещи да решават и да дават бройка за да мога да запазя хижа
Успех
и бъдете сериозни Приятели!!!
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот BLACKJ » 19 Мар 2010, 11:46

Като гледам от предното ми съобщение до сега такава сериозност въй затресла,че напрау мани - бегай са раутити. :lol: Предлагам 30.03.2010год. да бъде крайния срок,в който всеки един от Вас решил,че има възможност и най-вече желание да присъства на Форумната среща да заяви това.След тази дата ще бъде,късно за внасяне на по-съществени промени.Искам да попитам Лор D :lol: - възможно ли е да бъде направена страничка или тема,в която всеки желаещ да впише само ника си и брой хора :?:
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: ФОРУМНА СРЕЩА

Мнениеот Lord » 19 Мар 2010, 14:39

BLACKJ написа:..... възможно ли е да бъде направена страничка или тема,в която всеки желаещ да впише само ника си и брой хора :?:


:) Направена е: viewtopic.php?f=16&t=422&p=18077#p18077
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта

cron