АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 23:02

Да се не изтрепем в тази Женнска баня,а ние какво да правим с osata,теляци ли ще сме а ? :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот PAOLON » 05 Яну 2010, 23:13

Eй,шашавите :lol: , искам и аз при вас. :lol:
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 23:15

Може,може членският внос е един бой с мен
Изображение,Ама хайде ,метър минаваш
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот Куче » 05 Яну 2010, 23:15

BARETATA написа:Да се не изтрепем в тази Женнска баня,а ние какво да правим с osata,теляци ли ще сме а ? :lol:




Споко бре Барета , шест членки са на ОСС в банята :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 23:18

Оставям боищата тогава,Колегата където пита искам и Аз,приет си :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот osata » 05 Яну 2010, 23:19

Тази се опита да избяга от банята :lol:

Изображение
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот PAOLON » 05 Яну 2010, 23:20

Сакам малко интрига да вкарам.Като се обединят всички синдикати, кой ще е председател и кой в УС. :roll: ;)
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 23:21

osata написа:Тази се опита да избяга от банята :lol:

Изображение


Нали с теб сме теляци - ДРЪЖ :D :lol:Аз ще съм лична охрана,за другите не знам
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот Sir Humphrey » 06 Яну 2010, 00:26

Не кой да е OSS, а OSS 117!

Изображение

Изображение




:lol: :lol: :lol:
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот КОШМАР » 07 Яну 2010, 22:15

А така ви искам. Сплотени и мислещи нерационално. Иначе ОСС ще се разпадне. :lol:

Кучо, той осата си мисли за некви предатели. Аз съм сигурна, че подобен род червейчета няма да виреят, защото ще бъдат у-ни-що-же-ни още в зародиш. :P

На въпроса на Паолон "...Като се обединят всички синдикати, кой ще е председател и кой в УС.", това не е наш проблем, а на тези, които в момента са в УС на настоящите синдикати. Но както се казва "Страх лози пази", та съм обхваната от съмнения и противоречия относно предложеното от мен.

Все съм се питала, защо хората все искат да бъдат начело на подобни структури? Ами изборът си е избор. Мога и още неща да ви кажа. Например това, че при едно такова обединение всички авоари които постъпват като членски внос ще бъдат на едно място. Както ще ви стане известно в случая, сумата ще бъде доста набъбнала, а това е начин не да се пълни гушата на някой, а да се обърне внимание на хората членуващи в ОСС. Имам някои предложение, но наистина си мисла, че ще ви се схване корема от смях, еле на кучо, но нищо. Представяте ли си тези пари /примерно: 50 лева/, които могат да се дават накрая на годината на всички членове. Хм. Малко нетипично ми се струва. Не съм правила сметки колко ще трябват. Ами може и друго: например на всеки рожденик се отпуска сума в размер на 30 лева. Ами малко е, ама е от синдиката. Все пак е нещо. И както се казва: Все пак си е внимание. Тъй, мечтите са безплатни. А който иска платени мечти, нека си дълбай длетото тънко в сърцето. Толкова ви стига, щото ако ви кажа другото, направо ще се ошашавите. :D :P :D
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта