АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот КОШМАР » 05 Яну 2010, 21:05

Някой случайно да разгада тези три букви?
Тези три букви за мен означават следното: Един единствен синдикат, с три синдикални дружества. Една обща платформа за ГА, полицаи и пожарна, като в тази платформа поотделно се вписват привилегиите, които могат да се използват от категориите служители. Един Председател с трима подпредседатели. Трите синдикални дружества са: СД "Пожарна", СПД - Синдикално полицейско дружество, СД "ГА". Що се отнася до "ОСС" - "Обединен синдикат на служителите от МВР". Съжалявам много, но нека не ми се обижда СФС, защото в МВР в момента има два полицейски синдиката, а общо са четири. Откъде накъде!!! Между впрочем това разделение изобщо не е рентабилно. След като всички се разделят, защо ние да не се обединим. Лошо няма, а и камикадзето каза нещо снощи, но нека не повтарям думите в момента. Може би по-късно във времето. Това като за начало. Смешно ли ви е? Смейте се, ама ще дойдете на моята. :D
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот osata » 05 Яну 2010, 22:09

Абе хора..... още ли ви се играе на война с халостни патрони???
Не разбрахте ли, че СИЛА се прави от силен водач и силно негово обкръжение.
Варианта беше преди една година примерно аз лорда и синоптика си правим един синдикат, привличаме верни хора и един красив ден обявяваме - който ще ни подкрепя ,сега е момента. От там нататък СЛУЧАЙНИ или УЖ СЛУЧАЙНИ помагачи нямат място в ръководството или това поне една-две години докато се опознаят хората. Само че, този идеален вариант щеше да бъде смачкан още с идеята си, защото СИЛНО ОБКРЪЖЕНИЕ ние нямаме, а имаме СИЛНА УЯЗВИМОСТ.
Ако някой ще си прави фирма, си я прави с близки и верни хора, а не с непознати, от които не знае какво може да очаква.
Та, както попитах.... още ли ви се играе на война с халостни патрони :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 22:12

А брат ако ще правите Вие тримата Синдикат,веднага ме пишете в Него,ама веднага :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот Куче » 05 Яну 2010, 22:30

Ах, ах , ах Кошмарче продължаваш да живееш в илюзията.....Киану Рийвс и матрицата :lol:
ОСС-обединен синдикат на служителите на МВР ....казваш!. Ще се пукна да се смея...как ще стане тая работа , като всеки дърпа кокала и диря нямааааа :lol: Чувала ли си за.......куче влачи рейс :lol:
Да те може да се обединят на книга.....ами после......... шампанско и сълзи :lol:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот osata » 05 Яну 2010, 22:31

Първо - В Русия съм, в русия съм :lol: , и второ - това беше пример за преди около 365 дни ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот КОШМАР » 05 Яну 2010, 22:38

:lol: Eй, никога не се знае от какво може да излезе нещо по-добро. Е, не го приемайте толкова сериозно. Но.... защо пък не. Кучо, ти ше си в матрицата, щото си ми симпатичен. Баретата и осата са симпатични на теб, така, че работата се връзва. :D
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот osata » 05 Яну 2010, 22:39

КОШМАР написа::lol: Eй, никога не се знае от какво може да излезе нещо по-добро. Е, не го приемайте толкова сериозно. Но.... защо пък не. Кучо, ти ше си в матрицата, щото си ми симпатичен. Баретата и осата са симпатични на теб, така, че работата се връзва. :D


Ееее, ама чета без предател може ли? :lol: Айде да вземем още някой, или сме достатъчно :mrgreen: :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот КОШМАР » 05 Яну 2010, 22:43

оса, няма да има предатели да знаеш. Но така като гледам, сме си достатъчно и не сме предатели. Поне тези които сме тук в темата. Това е сигурно. :D И е важно нещата да не се приемат много сериозно, иначе виж какво става.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 22:47

На предатела ще му "резнем" главата,ама то няма да има такъв де.Важното е само да сме единни.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: АЛТЕРНАТИВАТА - "ОСС"

Мнениеот Куче » 05 Яну 2010, 23:01

osata написа:
КОШМАР написа::lol: Eй, никога не се знае от какво може да излезе нещо по-добро. Е, не го приемайте толкова сериозно. Но.... защо пък не. Кучо, ти ше си в матрицата, щото си ми симпатичен. Баретата и осата са симпатични на теб, така, че работата се връзва. :D


Ееее, ама чета без предател може ли? :lol: Айде да вземем още някой, или сме достатъчно :mrgreen: :mrgreen:



Аааа , Кошмарче аз с тия бойци Осата и Баретата ......влизам директно в боя.....тоест в женска баня :lol:
За какви предатели ми говориш?
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Следваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта