Детство мое

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Детство мое

Мнениеот Kali » 09 Дек 2012, 13:00

Изображение
Kali
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 864
Регистриран на: 18 Юни 2011, 02:00
Местоположение: София

Re: Детство мое

Мнениеот barut » 29 Дек 2012, 17:32

Изображение
,Татко” е десетото най-популярно желание за Коледа сред децата във Великобритания,сочи проучване.То е направено сред 2000 родители, извършено от „Уестфийлд Лондън" и,, Уестфийлд Статфорд Сити” .Братче или сестричка се оказва най-желаният коледен подарък, гласят резултатите, а на второ място остава истински елен. Третото нещо, за което малчуганите най-много копнеят по празниците е да получат жив кон за домашен любимец, а на четвърта позиция остава мечтата за автомобил.
Децата между 3 и 12 години тайно стискат палци за куче или шоколад.
Сред желанията има и някои доста традиционни неща, като сняг или къща.
От всичките 50 събрани желания за коледни подаръци, 17 са свързани с домашни любимци или животни. По-интересното е, че някои деца си мечтаят за магаре, пиленце, а по-смелите и за слон, който да гледат у дома.
Децата обаче не пропускат и твърде модерните днес iPhone и iPad, докато по-забавните искат да получат Луната, машина на времето, покривало за езеро и цвекло. Едно детенце си е поискало от Дядо Коледа Ева Лонгория, а друго Хари Стайлс от групата One Direction.

Майка пък се нарежда на 23-та позиция в най-желаните неща за Коледа.> http://www.telegraph.co.uk/topics/chris ... ldren.html
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Детство мое

Мнениеот Кошмар1 » 18 Дек 2013, 22:17

Идва Нова година, а с нея си спомням ето това, което ми е много интересно и го гледам чат-пат. :)
Ну, Погоди! 8."Новый год"(1974)

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Детство мое

Мнениеот slaron » 19 Дек 2013, 18:14

Беше страхотно... спомням си с какво нетърпение очаквахме всяка серия. :D
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Детство мое

Мнениеот Матейко » 20 Дек 2013, 02:48

slaron написа:Беше страхотно... спомням си с какво нетърпение очаквахме всяка серия. :D


През лятото даваха всички серии на лятното кино в градчето ми, и понеже киното се намираше в нашата махала, та само местните момчета имахме "право" да прескачаме стената му, а другомахленците се катереха по съседните дървета. Сигурно всеки от нас по сто пъти бе вече гледал всяка серия, но пак се смеехме като щастливи луди. Макар че бях непохватен в рисуването, след много упражнения се научих да рисувам главата на вълка досущ като тази от филмчето. Даже така свалях момичета - с няколко бързи движения на парче керемида по асфалта и ето ти го нупагадито. Момичето с широко разтворени очи гледаше вълка, а после с възхита поглеждаше мен. Но както винаги и тук дойде катастрофата. Веднъж поредното възхитено от вълка и мен момиче ме помоли да нарисувам и нея. Ами сега! Аз можех да рисувам само вълк. Отказах, но тя ме хвана за ръката /щях да припадна!/ и така жалостиво ме замоли, че аз се реших. Казах й да не мърда, тя се препарира, аз се загледах в нея, после взех парчето керемида и набързо нарисувах нещо на асфалта. Докато се чудех какво е това, чух край себе си някой да плаче. Вдигнах очи и видях момичето да се тресе от рев. После тя хукна, като отдалечавайки се, продължаваше да се къса от реване. Погледнах отново към асфалта и едва тогава разбрах, че съм нарисувал вълк с дълга коса. Всъщност това си беше един готин горски хипар. "Нищо не разбират момичетата от изкуство!" - ядно си помислих и запратих керемидата. Но за всеки случай оттогаз спрях да рисувам вълци. :)
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Детство мое

Мнениеот slaron » 20 Дек 2013, 11:15

Не се тюхкай, Матейко! Сигурно си се спасил от вълк в човешка кожа! ;)
Нали в рисунките си изливаме чувства и мисли на подсъзнателно ниво? Каквото си си представял за нея - това и си нарисувал! :lol: Я си представи, че я беше срещнал в по-късни години и ти беше жена? Бррр... :mrgreen:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта