"Звездите говорят" }}}

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: "Звездите говорят" }}}

Мнениеот mao11 » 28 Фев 2011, 20:17

им ли окултно, задгробен живот
и кой на какво варва в живота си
е и ............
очаквам ви
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: "Звездите говорят" }}}

Мнениеот КОШМАР » 28 Фев 2011, 23:25

Шашна ме бе човекв. Какъв задгробен живот. Истината е сега, когато сме живи. Я стига. Може и да си фаннтазирам понякога, ама чак пък да взема да си говоря сама не става. В какво вярвам - ми в това, че утре е първи март. Предпоследния ден от отпуската. Как се изниза ей. Не я усетих. В какво друго вярваааам.... В мене си. Вярвам и в него, ама това си е химера. Нещо НЕвъзможно. Такова е! Какво да правим сега. Съдба!
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31


Re: "Звездите говорят" }}}

Мнениеот doznatel1 » 01 Мар 2011, 01:27

Трябва да направим май и срещи с психолози освен форумните в заведение, какви окултни простотии говориш бе ей, да не сме секта! В Сатаната ли вярваш? Е така тема не беше отваряна до сега! Ужас!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: "Звездите говорят" }}}

Мнениеот КОШМАР » 01 Мар 2011, 01:40

Кое стига Лъчо?

Хаха, дознател1, хората си верват в митове. Да, ама стават ли по-добри? Хем ги е страх от тези митове, хем стават по-лоши? Що ли?
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: "Звездите говорят" }}}

Мнениеот КОШМАР » 05 Мар 2011, 17:15

Любовта и връзките според зодиите /Може да вярвате, може и да не вярвате. Ваша воля/
23.02.2011

Астрологията е онази наука, която ни помага да опознаем и разберем себе си, но и околните. Тя ни дава отговори за характера на човека. В следващите редове ще разбереш каква е именно любовта на представителите на различните зодиакални знаци. Как обичат те, от какъв човек имат нужда и какви са във връзките си?

Овен (21 март – 20 април)
Когато поискат, представителите на зодия Овен могат да бъдат много спокойни. Истината обаче е, че във връзките си те често заемат ролята на доминатори и държат всичко под контрол. Те често командват парада и партньорите им се чувстват сякаш кукли на конци. Именно поради тази причина те се нуждаят от половинка, която няма нищо против да бъде водена.

Телец (21 април – 20 май)
Телците са изключително романтични и много верни. Те се стремят към хармония и щастие в семейния си живот. Готови са на чудеса от храброст, за да бъде половинката им щастлива, а понякога жертват и прекалено много от себе си, за да угодят на отсрещния. Родените под този зодиакален знак имат нужда от човек, с когото да споделят най-специалните мигове от живота си.

Близнаци (21 май – 21 юни)
Близнаците харесват умните хора, затова понякога с насмешка астролозите казват, че те обичат с главата, а не със сърцето си. Те имат нужда от силна персона до себе си, която да толерира нуждата им от социални контакти с различни хора. Близнаците не са кръшкачи, просто обичт да комуникират, общуват и опознават останалите.

Рак (22 юни – 22 юли)
Във връзките си Ракът е онзи, който има нужда от сигурност. Той ще се разбира най-много с човек, който успява да понесе честата смяна на настроенията. Силно емоционални, понпкога представителите на тази зодия ревнуват болезнено и без причина. Веднъж обаче спечелил доверието им, ще бъдат твои до края.

Лъв (23 юли – 23 август)
Когато Лъвът е влюбен, той е най-романтичният човек на света. Те са верни любовници, но понякога бягат от една връзка не защото са спрели да обичат отсрещния, а защото преценяват, че съхранението на вътрешното им аз е много по-важно. Лъвовете са комуникативни, социални и винаги готови да се забавляват. Те имат нужда от именно такава половинка, която да се впуска в приключенията заедно с тях. Обичат децата и винаги мислят позитивно.

Дева (24 август – 23 септември)
Представителите на зодия Дева са практични реалисти и рядко стават романтични. Лоша черта е, че обичат да критикуват, но не го правят галантно и често обиждат половинките си без да го искат. Чувствата им обаче са силни и дълбоки, особено ако са срещнали човекът, с когото биха споделили живота си. Особеност при тях е, че обикновено се влюбват в приятели – хора, които са опознали и споделят изцяло възгледите им.

Везни (24 септември – 23 октомври)
Везните обичат дома и брака. Времето прекарано със семейството ги прави истински живи. Те сякаш се сливат с любовта. Във връзките си са оригинални – правят изненади, водят половинките си на нови места. И всичко това, за да се почувства отсрещния удовлетворен. Те ще си паснат идеално с някой романтик, който да споделя възгледите им за перфектната, истинска и спираща дъха любов.

Скорпион (24 октомври – 22 ноември)
Скорпионите са мистериозни, което в комбинация с неустоимия им чар ги прави особено интересни за противоположния пол. Стане ли дума за любов, родените под този знак я изпитват рядко, но случи ли се, тя е по-силна от всичко останало. Те предпочитат личните неща да не бъдат излагани на показ – целувките и прегръдките са за миговете, в които са насаме с половинките им.

Стрелец (23 ноември – 21 декември)
За Стрелците са подходящи хора със силен дух и нестихващи амбиции, защото те самите са такива. Те мразят да бъдат притискани и сломявани, а честността издигат в култ. Имат нужда да бъдат разбирани и подкрепяни в начинанията им. Ако човекът до тях успее да издържи на темпото им (а то наистина е бързо), ще бъде истинската им любов.

Козирог (22 декември – 20 януари)
В началото на връзките им Козирозите го дават по-спокойно. Когато обаче усетят силата на любовта, те стават истински фурии. Проблемът им обаче е, че понякога се предават на чувството на ревност, с което отблъскват партньорите си. В брака обаче са лоялни и разбиращи. За тях няма нищо по-важно от това двама души да се подкрепят и в добро, и в лошо.

Водолей (21 януари – 19 февруари)
Една от основните цели на Водолея е да бъдат удовлетворени и допълнени от половинките си. Това им дава свобода да изразят себе си в романтична светлина. Когато попаднат на точния човек, те са страстни и раздаващи се до краен предел. Рядко изпитват ревност, защото са много толерантни.

Риби (20 февруари – 20 март)
Рибите имат нужда някой да има нужда от тях. Те често страдат от ниска самооценка, затова партньорите им трябва да им докажат, че наистина държат на тях. Представителите на тази зодия са приятелски настроени, грижовни и мили и са готови да залеят с любовта си отсрещния. Щастливец е онзи, който е обичан от Риби.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: "Звездите говорят" }}}

Мнениеот mao11 » 05 Мар 2011, 17:28

нямам кво да кажа
простодо тук я докарахме по тия причини
просто ве, ама такова безхаберие
ама то е болезнено, пословично
та вие не знаете от къде идвате и накъде отивате
тюх
и аз си мидля, че пиша с хора на ниво
не се отнася до повечето
те си знаят
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: "Звездите говорят" }}}

Мнениеот КОШМАР » 05 Мар 2011, 17:35

Не те разбрах умнико. Кажи нещо разбираемо поне един път, а не да се чудя какво си искал да кажеш два часа след като съм прочела това което си писал. Като не ти е кеф нещо не го чети. Престани да ме ядеш като кисела краставица. Виж сега, все още съм коректна, но в скарването съм ненадмината. Надявам се повече да не плюеш след мен, защото няма да ти хареса това което ще ти кажа. Дано бях ясна драги, защото ако не си го разбрал, мога да го кажа и по друг начин.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: "Звездите говорят" }}}

Мнениеот mao11 » 05 Мар 2011, 19:07

еееееееее
умницо,
ама аз нямах твоите зодии предвид
остави ме на мира и всеки да си гледа кефа
в смисъл всеки си има право на мнение,а това че някои сте голямата работа го знаем, само дето малцина могат да го кажат направо
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: "Звездите говорят" }}}

Мнениеот mao11 » 05 Мар 2011, 19:09

абе с риск да ме изритат от тука
гледай си нещастието и не си го изкарвай на другите във форума
всеки има право на мнение в тоя живот и в тоя форум
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта