Много синдикати - "хилави" служители

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот малкия » 18 Мар 2013, 10:25

15 все пак е повече от две карета за белот с писари...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот Иво Тодоров » 18 Мар 2013, 16:50

Не сме ние които претендираме, че сме най-големия синдикат в МВР, а вие. Видях колко ви подкрепят, та по-добре си мълчи. Друго ме вълнува, а предполагам доста хора как така колега, който се е пенсионирал преди 10 год. е с членска карта на СФС и някой от мародер от СФС, освен че му е взел паричките, най-безскрупулно му казал как с тази карта всички врати му са отворени - специално МИ МВР. :o
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот STO92 » 18 Мар 2013, 22:02

малкия написа:15 все пак е повече от две карета за белот с писари...


Последно - протест, събиране на открито или белот турнир беше ? От видео материалите забелязах, че след нелепото обяснение на Кузманов за числеността на присъстващите / затаил поканата по имена и области / и обявяване на почерпката с торта, присъстващите на преклонна възраст побързаха да консумират причината за присъствието си. ;) , а докато Вие господин Попов изнасяхте речта си, зад Вас две-три дами привличаха присъствие от преминаващите в близост хора раздавайки им знамена и най-вероятно уговорка за консумацията на торта ........... ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот STO92 » 18 Мар 2013, 22:08

Това е призива на господин Кузманов.

Обръщам се към всички членове на СФСМВР! ...Дайте да обясним веднъж завинаги на нашите в МВР, че да си мишка не е вариант... Че е нужно да сме солидарни, не непременно и не само, когато искаме повишение на заплатите. Сега е момента да положим основите на бъдещите години. Сега, защото, гражданите /а те са суверена/ са в състояние да разберат и приемат и сега, защото , политиците се налага да приемат. Имаме три дни да го обясним.
Сега има шанс да бъде променен обществения договор...Сега трябва да изпратим послание към бъдещите управници. Сега трябва да докажем на служебното правителство, че няма да търпим повече да сме дискриминирани в собственото си министерство.
За първи път в историята на СФСМВР ще опитаме с добро и позитивно да поставим исканията си за реформиране на социалната политика в МВР, за истински социален диалог! За първи път, защото формата няма да е протест, няма да е скрито негодувание, а просто с усмивка след 4 години ще го кажем отново, на глас, с настояване да бъдем чути!
Обръщам се към перничани: Насе, вие ни повярвахте когато беше тежко. Успяхте да издържите , макар че първото дружество в Пк се оказа фалшиво. Дигай Радомир и Перник. Разчитам на теб.
Обръщам се към пазарджиклии: Петко,Иване- вие винаги сте били будната съвест на Федерацията. И сега повече от всякога сте нужни на СФСМВР. Очаквам ви в София.
Обръщам се към приятелите ни от Г. Делчев: Мите, никога не сте ни подвеждали. Винаги сте били от първите и най-искрено сте подкрепяли действията на СФСМВР. Този напън сега е необходим. Ще се видим в София на 16.03. сигурен съм :-)
Обръщам се към морските орли на Федерацията : Краси, Гена и всички наши членове и приятели от Варна, Бургас и региона...Има ли смисъл да ви обяснявам, че разчитаме много на вас. От Варна тръгна узряването на гражданите, а вие сте 4 години преди тях в събуждането :-)
Обръщам се към "най-малките", но и най-истинските пожарникари, тези които приеха СФСМВР като изразител на надеждите си за промяна. Саше, Анатоли, Марто- мястото ви на 16.03 е запазено! Вие си го извоювахте.
Обръщам се към спасителите. Тези верни и доказани бойци на синдикалния фронт. Тонка вярвам във вас, защото както винаги съм казвал, вие сте най- синдикално осъзнатата част на Федерацията!
Обръщам се към плевенчани. Солта и пипера на СФСМВР! Много изтърпяхте, много ви делиха, много ви предадоха. Но вие сте нашият челен отряд. Елате заради самите вас. Заслужавате го!
Обръщам се към Родопчани. Мише, ако имаме самураи, то това сте вие. За честта....И повече няма какво да говорим!
Обръщам се към всичките приятели от Берковица, Монтана, Видин, Мездра, Бяла Слатина, Враца, Брегово, Чипровци...... Боре, Ники, Цецо, Емо, Иво, Петре.....Вие създадохте тази Федерация и съм сигурен, че сега , когато имаме шанс да поставим нещата на една сериозна основа, отново ще сте с нас!
Обръщам се към Петрич, Благоевград, Кюстендил, Сандански, Дупница.... :-) има ли смисъл. Вие никога не сте пропускали събитие на СФСМВР.
Обръщам се към шуменци, добричлии, Търговище , Нови пазар, Кубрат... и вашето място е гарантирано от историята ви в СФСМВР. Нямам съмнения, че отново ще сте тук.
Обръщам се към софиянци и пловдивчани... Нека не се срамуваме от отсъствието ни... Нашето място също е на 16.03. в парка "Заимов"..най-малкото заради това, което направихме всички през тези 4 години, най-малкото заради онези паметни дни на 2008г....
Луковит, Ябланица, Ловеч, Габрово, Русе, Ямбол, Златоград, Доспат, Хасково, Свиленград.....нека ме извинят всички пропуснати, но СФСМВР е доста голяма и не е нужно да изброим всеки. Всички, защото "Заедно можем повече"!
Това не е протест. Този път излизаме да отбележим и да заявим, че с пушенето и пиенето на вода приключваме! Пак го казвам- посланието е позитивно,излизаме с усмивка, поне докато не разберем, че няма чуваемост...а може би сега вече ще има.
Илия Кузманов


Сега преглеждайки последните слова на Кузманов от срещата на открито, мога да кажа, че не е искрен в изказванията си. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот Матейко » 21 Мар 2013, 03:00

Положението с полисиндикализма в МВР ми наподобява домочадие, което вместо обединено да се защитава от външен враг, си губи времето да спори кой е глава на семейството, кой е първороден син, кой е извънбрачно дете и пр. Всеки член на тази фамилия е хванал за гушата свой кръвен близък и с разпенени уста му крещи в ухото, че той представлява семейството, че само той е призван да ръководи борбата. А сред гюрултията и блъскането с юмруци по масата, външният враг необезпокяван е проникнал в дома, изнася мебел след мебел и се поспира само за да изслуша благосклонно, отправената до него жалба от някой брат спрямо друг брат. Издигнат в качеството си на арбитър той състрадателно кимва и изнася масата, на която отдавна никой от семейството не слага нещо за ядене, но всички удрят по нея с юмруци. И така ще продължи, докато и последната тухла от стените не бъде ограбена. На една утъпкана и гола поляна ще остане домочадие без дом, т.е. домоизчадие... Докато всички синдикати в МВР не се обединят в един, хляб няма да има. Ще има само зрелище - панаир на суетата.
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот бивш » 29 Яну 2015, 17:30

здравейте.а кои са фелдегерите, куриерите? фелдегерите са най елитната част от немската армия/хитлер/ ДСКС МВР е подченена на глав секретар мвр. това говори много, не желая да омаловажавам работата на останалите. имал съм честа да работя в ДСКС. прочетете историята на ДСКС или поделени 1224. това че ДСКС и била под шапката на различни министерства.....мислете защо? има една дума конспирация! за ДСКС не се говори по медиите, както за останалите, хората не знаеха за съществуванито Й. другото е с гриф ССОВ
бивш
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Яну 2015, 17:10

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот dakota_ » 29 Яну 2015, 18:09

Колкото и да мисля,като чуя за конспирация и бягам далеч,особено ако е намесен и Хитлер :D Ако конспирацията беше такава голяма,нямаше след 89-та година да забият службата в комитета по пощи и далекосъобщения, а някъде през 2005-та бяха към министъра на държавната администрация ;) Все дълбоко законспирирани ведомства,за които никой нищо не е чувал :)
Няма вече и такъв гриф "ССОВ" :D За Богопомазаните в София,четящи суперсекретните тайни на ЕС и НАТО има гриф eu top secret,cosmic top secret...Това мен не ме касае,аз съм до гриф "Строго секретно" ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот бивш » 13 Мар 2016, 20:53

съгласен с мнението Ви за класифицираната информация.по натовските стандарти са секретно и строго секретно. що се отнася до копспирацията моля прочетете историята на ДСКС или поделение 1224. първоначално е в МВР, служба 101. и ето тук е конспирацията. МВР е обект на чуждите служби. нормално е да не е в МВР, но правата и задълженията са ...задайте си въпроса защо в ДСКС не се назначаваха служители от ВСШ Г Димитров? къде работиш колега, ....това са обичайни въпроси между съвипоскници. сега са и с буркани по автомобилите и в нета ги има. преди години имахме сл карти,ТТ и Калашници в автомобимите. така се опазва държавната тайта, а и вашата успеваемост.що се отнася до Хитлер при нас в българия е приложен неговия модел на структората на ДСКС.при всеки човек има и добри неща.............
бивш
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Яну 2015, 17:10

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот dakota_ » 14 Мар 2016, 00:03

Хайде отзад напред да почна, че страшно ме впечатли с "добрината" на Хитлер.
Ако човек иска да изтъкне "добрите" дела на Хитлер, ще се окаже, че в БГ трябва паметник да му издигнем. Принципно нашата държава всеки, които е минал е грабил,насилвал, убивал..... Единствен Хитлер идва и ни казва взимайте, Вардарска, егейска Македония... западна тракия... това не е ли благодетел, като добавим, че сме ползвали и опита му за ФПС, поне за един за паметник стигат тези добри дела. Добрите немци като са минавали през територията на БГ навсякъде са си плащали. Влизали са в един камион с фургон отзад, завъртали са "манивелата" и са си отпечатвали колкото пари им трябват да се разплатят. Дали това са били пари или шума, кой ти се е занимавал с такива подробности....
Сега да те "светна", защо завършили ВСШ "Г. Димитров" не отиваха на работа в поделение 1224. Първо завършилите излизаха офицери и биваха назначавани на кадрова служба в поделенията на МВР!
Твоето поделение го военизираха някъде около 88-ма година и чак тогава се чуха и видяха офицери и сержанти в това поделение ;)
До преди 10-12 години някои твои колеги пътуваха по влаковете със секретната поща ;) Толкова секретни бяхте в това поделение, че ви познаваха всички ж.п служители по гарите. Като се покажехте на порталите на военните поделения всички познаваха автомобила на "фелдегера", а като идвахте в Дирекцията такава секретност беше, че и чистачките знаеха, че носят секретната поща 8-)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Много синдикати - "хилави" служители

Мнениеот BLACKJ » 18 Мар 2016, 23:21

Бахмааму,ама в плюенето едва ли имаме равна нация по света...добре,че си "заминах"...Нищо,ама НИЩО общо нямаме с някакви си там "снопове стрели" ли бяха,съчки ли - най-сме добри в оплюй ближния си.Успехите ни затова са малко във всяко едно отношение.Жалко,рядко взех да влизам тук,ще спра съвсем :cry:
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта