К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот BARETATA » 03 Яну 2010, 21:31

Само да спомена,че най-добрата школа за Бойци в К1 е в Холандия.Там и доста от звездите в "Боен Клуб",тренират и се развиват.В България до ниво - близко до К1 е Световният Шампоион по Киокушин - Кай - сенсей Емил Костов - 4-ти дан - черен пояс
Изображение
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот BARETATA » 12 Яну 2010, 21:31

Изображение

Още един Боец :D

Евроспорт закупи правата за излъчване на всички галавечери, организирани от К 1, през 2009 г. Първото предаване за новия сезон, което ще бъде показано, е Японското гран при от Макс сериите. Галавечерта е на 23 февруари и е първият от 14-те турнира, които ще бъдат излъчени на Eurosport Player.

Това беше през 2009,дано и през тази 2010 всичко да бъде по аналогичен начин
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот slaron » 12 Яну 2010, 21:37

Емил Тонев - говори ли ти нещо това име, беше ми колега. Много свястно момче. :) Гледала съм го по телевизията като съдия на такива мачове - киокошин ли, бокс с ритници ли - не знам :oops: , за мен все е тупаници... :lol: :lol:
А сега се сещам и за още един - В. Х., но ще ти го пиша на ЛС, защото името е по - особено и не искам да го пиша тук...
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот BARETATA » 12 Яну 2010, 21:43

Да,шампион по Кик-Бокс е .Обаче само ти ми пишеш в темата.Говоря за Емо,а другият го знаем всички.
Последна промяна BARETATA на 12 Яну 2010, 21:46, променена общо 2 пъти
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот slaron » 12 Яну 2010, 21:45

BARETATA написа:.....Обаче само ти ми пиеше в темата...


Ааа, добре, сипвай! ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот BARETATA » 12 Яну 2010, 21:47

Добре де оправих го,оправих го ,в Пивницата ще сипя по едно сокче,тук се готвим за турнира К1. :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот Lord » 12 Яну 2010, 23:43

slaron написа:Емил Тонев - говори ли ти нещо това име, беше ми колега. Много свястно момче. :) Гледала съм го по телевизията като съдия на такива мачове - киокошин ли, бокс с ритници ли - не знам :oops: , за мен все е тупаници... :lol: :lol:
...


Да, говори ми! Беше еврошампион и инструктор в академията. Яки тупаници отнесох от него в АМВР, той от мен също. Караше един пистов мотор и имаше готино гадже. После избяга в САЩ, после се върна и вече не знам...Но е пич, като активен състезател беше голям живак, бях му фен, а и съм горд, че успях да му вкарам 4-5 удара, срещу 1500 негови... :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот BARETATA » 12 Яну 2010, 23:52

Атака,така ми харесвата ставате все повече и повече,това е добре
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот Lord » 13 Яну 2010, 00:03

BARETATA написа:А така,така ми харесвата ставате все повече и повече,това е добре


:D Добре приятел, ето и още: Не харесвах Констонтин /Коко Тайсъна/ Семерджиев, изключително непостоянен боец, имаше невероятен хъс за победа, но крайно непостоянен боец. Не можеш да знаеш кога да разчиташ на него. Отделно, че често прекрачваше границата, затова и лежа в пандизо в САЩ и...край на една многообещаваща кариера. Така е, нужна е желязна воля и дисциплина, а това се среща рядко.

Апропо, онзиденшният случай с Владо Арабаджиев и Жоро Главата /Славов/ е пример за това...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: К1 - Най-добрия турнир - "Боен Клуб".

Мнениеот BARETATA » 13 Яну 2010, 00:06

ТАка е брат,аз не го харесвам Коко - също.В тази тема няма спам,в смисъл трябва да е свързано с Боен Клуб.Затова темата ми е К1,защото там са най-добрите.А Боен Клуб е Предаването на "Евроспорт".Този Глава ли е ,гума ли е,не ме интерсува......
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта