1984 = 2010 - това е проблемът

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот Raptor » 27 Яну 2010, 21:30

Боже, Божееее ..., колко мъка има на този свят, Божеее! :roll:
driver-ю, пич сбъркан, вземи та попрочети малко по темата, пък тогаз се изоквай! :evil:
Ама ти май не си даваш труда да четеш, нещо написано от друг? Кеф ти е другите да ти четат "великолепните мисловни проблясъци"!? :?:
Всъщност какво е станало през 1984, че да я изравняваме на 2010-та, та чак и цяла тема да отваряме по проблема? :?:
пп- преди да ми отговориш, внимателно прегледай подписа ми!!!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот Lord » 27 Яну 2010, 22:08

....сгрешил съм в преценката,...очевидно безнадежден случай...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот SFS » 27 Яну 2010, 22:16

и аз не съм много с надежда по вас ама не се отказвам...все се нядявам ако не вдянето много то поне да е достатъчно за да не вършите бели.. :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот driver » 27 Яну 2010, 22:28

Raptor,аз няма да те наричам "пич сбъркан" защото възпитанието ми не го допуща,за ралика от твоето,но ще ти кажа,че не аз съм пуснал тази тема.И ти си помисли преди да ми отговориш ;)
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот BARETATA » 27 Яну 2010, 22:31

Хубаво си го написал това под Профилата, "Цивилните граждани ,а накрая Полицаите",ама господин Докторант,не е ли по-добре да се каже " Обществото преди всичко " а ? :evil:
Последна промяна BARETATA на 27 Яну 2010, 22:33, променена общо 1 път
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот driver » 27 Яну 2010, 22:32

...а пък на тебе какво ти е кеф,айде да не коментирам,штото мисля,че ми е под достойнството да минавам на лични нападки или обиди с който и да било :evil:
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот BARETATA » 27 Яну 2010, 22:38

Тогава продължаваме с Коментарите напред,без да нарушаваме добрият тон,надявам се .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот inana » 27 Яну 2010, 22:39

driver написа:...а пък на тебе какво ти е кеф,айде да не коментирам,штото мисля,че ми е под достойнството да минавам на лични нападки или обиди с който и да било :evil:


Аз пък, като една от тези дето сме "накрая", ще те нападна и дори обидя. Не знам какъв докторант си, но още в основното училище е трябвало да научиш, че "щото" не се пише "штото". И въобще не ми е под достойнството да го направя - допускаш елементарни правописни грешки, избери си обидата, която най-много ще ти подхожда.
Само Господ може да ми бъде съдник.
eat you alive
inana
Полицай
Полицай
 
Мнения: 174
Регистриран на: 29 Авг 2009, 22:53

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот osata » 27 Яну 2010, 22:40

driver написа:...а пък на тебе какво ти е кеф,айде да не коментирам,штото мисля,че ми е под достойнството да минавам на лични нападки или обиди с който и да било :evil:


Виж си подписа бе пич - Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!

От такива докторанти като теб .... - първо, "български" се пише с МАЛКА БУКВА ;) , и второ - знаеш ли какво е ВУЗ? след запетая не се пише с главна буква "Цивилните".... :lol:
Защото в единствено число се получава "докторант в български висше учебно заведение" , в множествено число е "български висши учебни заведения" ... та може би като станеш "доцент" ще ми схванеш мисълта :mrgreen: и отделно - пише се докторант в .. ( конкретно висше учебно заведение, а не във ВУЗ като цяло ) .... защото докторант в гимназия или техникум няма :lol: :lol: .

A сега сериозно - driver - пиши по темите, не пълни с излишни спамове. Освен, че не познаваш материята, не пишеш и нищо конкретно. Пиши по същество и обосновано.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: 1984 = 2010 - това е проблемът

Мнениеот driver » 27 Яну 2010, 22:43

И така става,ако решим да коментираме това,което съм добавил към профила(макар че аз не се занимавам с твойто там...СОБТ или нещо такова)-в какво се изразява интереса на "обществото" според теб-в подслушване и нарушаване на личните свободи ли?! :evil: Я виж колегите си от съседна Гърция,г-н Полицай,стоят мирно до селския труженик покрай протеста му,това ако беше тука,досега МВР да ги беше пребила с палки и другите ви там "помощни средства".Моля,моля....
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта