Темата на Рънърса

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Темата на Рънърса

Мнениеот Рънърса » 22 Дек 2009, 22:45

Тази тема е отварям за да ви пиша интересни случки от моия живот
Имам молба да не турвате голями снимки,че моя компютър има рам 256кв, и мунитора ми и е с резюлюциа 16х24пиксяла и 2бита с две думи 7цветен, най-добре е черно бели, инак ми ги зарежда 10минути, даж съм турил вентилатура де се ухлаждам прес лятото да духа в компа че загрява кат утварвя даж и аватарчята.
Дано не ми истрият темата.
_______________________________________________________
подарявам искуфял лук
Аватар
Рънърса
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 30 Ное 2009, 19:32
Местоположение: дълбока прувинциа с.Црънча

Re: Темата на Рънърса

Мнениеот Sir Humphrey » 23 Дек 2009, 00:06

Преди изчистването на мненията инана беше казала, че ти се кефи на аватара. Значи ще се изкефи и на тези:

:twisted: :twisted: :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=nmXL6-F3vZQ

http://www.youtube.com/watch?v=165VjNKRNdw

http://www.youtube.com/watch?v=7AFawTBn7MY
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Темата на Рънърса

Мнениеот doznatel1 » 23 Дек 2009, 08:55

Аватара му е отвратителен

Екипът на PoliceBG - именно заради това е и изтрит. Както знаете опцията за над 13 год. възраст е изключена при реистрация във форума и поради тази причина считам, че аватарът на Рънърса трябва да бъде изтрит.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Темата на Рънърса

Мнениеот inana » 26 Дек 2009, 11:21

Sir Humphrey написа:Преди изчистването на мненията инана беше казала, че ти се кефи на аватара. Значи ще се изкефи и на тези:

...


Не знаех, че с теб имаме подобни интереси. :o
Само Господ може да ми бъде съдник.
eat you alive
inana
Полицай
Полицай
 
Мнения: 174
Регистриран на: 29 Авг 2009, 22:53

Re: Темата на Рънърса

Мнениеот doznatel1 » 26 Дек 2009, 11:38

doznatel1 написа:Екипът на PoliceBG - именно заради това е и изтрит. Както знаете опцията за над 13 год. възраст е изключена при реистрация във форума и поради тази причина считам, че аватарът на Рънърса трябва да бъде изтрит.



Евала на екипа :)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Темата на Рънърса

Мнениеот Рънърса » 05 Яну 2010, 20:14

първо дознателедно да ти благудариа че ма напраи на 13 гудинки.еее дузнателедно доволян ли си че ми стъркаха ъратаря?даш и тъка са напраили че не моа си турна друк.знаиш ли ко знатши дознание?тва е нещо кат докладна записка до началника, но до прокорор,до знанието на прокорор, и тои ше реши дали иска да го знае или не. ората не знаят ко е дузнатял, за тех тва е некаф де слухти и клиукари и пише доноси. вас не ви ли напраиха разследващи полицаи? хубаво е че исчезна тас кумунистическа дума дознание, има и други таквиз примярно опследване,отпочване.. направу неразбираеми, тва отпочване ко знатиши?нещо де е спряло и прудалжава, ма на продължава от там де е спрело, а от некади другаде,примерно от края? Виш ас оважявам вашео трут - на раследващите. Така че не ми тсапаи темата с ухажване на екипа. Благодария за расбирането дознателедно
Последна промяна Рънърса на 06 Яну 2010, 20:17, променена общо 1 път
_______________________________________________________
подарявам искуфял лук
Аватар
Рънърса
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 30 Ное 2009, 19:32
Местоположение: дълбока прувинциа с.Црънча

Re: Темата на Рънърса

Мнениеот BARETATA » 05 Яну 2010, 21:50

Колега няма нужда да я "Хокаш",първо все пак е Дама,а второ не е искала да направи нищо лично срещу теб.Не се явявам като адвокат,просто знам за какво става въпрос.Не се нервирай от неща,които не заслужават да се хабята каквито и да Било нерви
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Темата на Рънърса

Мнениеот doznatel1 » 05 Яну 2010, 23:06

Хахахахаххах, даже не му го и дочетох, толкова неграмотно ми се стори, че не исках да си правя труда да го дочитам. И да пич, ще ти я махнат, защото това не е циркаджийски Форум, и циркаджий не му трябват!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Темата на Рънърса

Мнениеот Lord » 05 Яну 2010, 23:14

Батка, моля тук да се изразяваш нормално, все пак имат достъп и доста цивилни! :P :lol: :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Темата на Рънърса

Мнениеот Sir Humphrey » 06 Яну 2010, 00:16

Знаем, че Рънърса е изключително грамотен (за разлика от 90% от фрее+бачката взети заедно) и се лигави като пише така.
Рънърсе, моля те продължавай да пишеш по тоя начин, защото искрено ме забавляваш. Още си спомням историята за мъгаряту дету гризалу уголяна житса с ток и са налектрезиралу.... :D :lol: :D :lol: :D
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Следваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 46 госта