Универсална тема

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 23 Окт 2013, 22:38

Утре е нов ден, различен или като всички останали.... Остава ни на нас да изберем!!! Лека нощ! :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 27 Окт 2013, 22:36

Не знам колко е вярно, но преди време ми се мерна едно четиво в което се казва,че изчезналите маи са се преселили нейде извънземно. Аз това хем го вярвам, хем не. Като се има предвид обаче, че те са били много находчиви и са измайсторили първия звуков телефон чрез тръби и се чува чак от нас например до Асеновград и какво ли още не, то съм на мнение, че са измайсторили и първата ракета, която ги е отвела нейде в пространството. Може да го вервате това, но може и да не го вервате. Аз между другото още преди да прочета този материал съм си го мислила. :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 29 Окт 2013, 20:56

Леле, голем смех ми натресохте. Влизам и гледам мойто ник се перчи навсекъде. То па един ник - кошмарен едно. Я си признайте, че е кошмарен. Обаче аз ще влизам чат-пат. Питам се защо замреха така тез форуми. Мъчих се един ден да влезна в "японския" обаче монфан. Нема го. Що така японеца, защо. Не ми отговаряй. Трай си. Обаче мернах един друг един ден. Та си мисля да му разваля рахата. Тъй като темата е универсална мисля да напиша и още нещо, а то е, че нямам вече компютър - не у нас де. У нас си имам и то си личи. Сега главата ми тресе Марко Хиетала, защото музиката е на мах и слушам Wish I Had an Angel. Мисля да ви я пусна обаче нямааааа. Търсете си я, но добрата версия на песента, щото има и не толкова добри клипове. Децибелите направо са на мах, но ще издържа. Най-много без да съм пила да се поиянча. Но това е той-МАРКО, и то ХИЕТАЛА. Не е ....... хайде да не казвам. Това е.
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 29 Окт 2013, 21:33

Пак се връщам тук, защото рових от 1 до 10, но не намерих тема за книги. Е те това си е направо уникат. Няма тема за книги, но тъй като тази е универсална, то ще пусна да прочете това:

"Ако ви е дошло до гуша от неплатени сметки, ако банката ви притиска с големи лихви, или ако просто ви е омръзнало да живеете в постоянен страх относно утрешния ден, значи е време да действате със замах и да отстраните окончателно тези досадни проблеми.
В книгата "Мисли и забогатявай" Наполеон Хил дава практични съвети как да станем богати и щастливи, как да се радваме на признание и известност, следвайки точно определени стъпки.
Авторът поддържа тезата, че всичко създадено или придобито на този свят започва съществуването си под формата на желание. Желанието поема своя път от абстрактното към конкретното в работилницата на въображението. В нея се създават и развиват планове, с чиято помощ се осъществява преходът от желание за пари в притежание на истински такива.
Хил отбелязва, че никой не разполага с достатъчно опит, образование, вроден талант или знания, за да създаде значително състояние сам. С помощта на свои съмишленици обаче (наричани от автора "колективен гений"), готови да работят със или за него срещу някакво възнаграждение, всеки би могъл да постигне желаните резултати.
"Мисли и забогатявай" дебютира през 1937 г. – по време на Голямата депресия. Още с първото си издание тя прави невиждан фурор и спечелва славата си на една от най-великите и вдъхновяващи книги на своето време, превръщайки се в задължително четиво за всички, които се стремят към успех в живота и в кариерата. До днес книгата не е спирала да бъде основен, практичен, полезен и безценен инструмент в ръцете на милиони, променяйки съдби и утвърждавайки се като абсолютен пътеводител за благосъстояние и богатство.
"Мисли и забогатявай" е продадена в над петнадесет милиона екземпляра, а това, което я прави толкова актуална и в наши дни, е, че тя е изпитан и доказан метод в борбата с бедността и преодоляването на кризата.
"Печели без да се хвалиш, губи без да се оплакваш." Наполеон Хил
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 30 Окт 2013, 07:58

Добро утро :) Преди малко видях нещо, а след малко ще разбера какво е то. Хубав ден :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот slaron » 30 Окт 2013, 18:59

Добра вечер! :D

... и наздраве! ;)
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 31 Окт 2013, 02:34

Добър вечер уважаеми зрители. Спите ли? - това прочетох скоро някъде не знам къде си. Стори ми се интересно. Наздравето го пропуснах тази вечер сларон. Но в петък, ех петък.... ;)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 31 Окт 2013, 20:47

Хм, не, че не знам, че днес е четвъртък и е 31 октомври, но сега ми хрумна, че утре е 1 ноември. Хаха :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 01 Ное 2013, 08:22

Добро утро :)

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 02 Ное 2013, 06:45

Добро утро :)

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron