Универсална тема

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 26 Сеп 2013, 23:33

Добра вечер хора или човеци, или каквото си искате. Реших да се изтипосам по това време тук не знам защо. Отдавна, близо пет месеца, че и повече не съм влизала никъде. Само къде някъде на север на картата на света има едно място което посещавам от време навреме, но рядко. Рядко, но пък сладко. Влизам и гледам 12 гости, което ще рече гледащи. Какво гледат или чакат и аз не знам. Влизам, обаче добре,че от втори път си улучих паролата. То пък една парола....... Сега ще поразгледам това онова. Може пък да видя нещо ново, което да ми вдигне адреналина, щото е паднал под нулата. Само се чудя от едно известно време какво има под нулата...... Някой/я би ли ми осветлил незнанието??? "Душата ми е стон, душата ми е.... куха лейка"-да ме прости Яворов, но такава е истината. Желая ви това което вие си пожелаете. Дано е за добро.
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 27 Сеп 2013, 00:05

Оттук започнах, тук и ще свърша разходката си из форума - ЛЕКА НОЩ!
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Strange » 01 Окт 2013, 13:49

Житейски опит: това парче е страшно добро за фон на рязане на праз. Споделям ;)

Понякога всичко, от което човек се нуждае, е нова гледна точка.
Strange
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 557
Регистриран на: 02 Авг 2011, 17:41
Местоположение: Варна

Re: Универсална тема

Мнениеот avitohol » 10 Окт 2013, 11:38

Народе ?.....?

http://blog.veni.com/?p=2958
Във Фейсбук някъкъв беше изкопал една национал-нихилистка статия на Вени Марковски, ще я цитирам тук защото предизвиква у мен единствено погнуса и съжаление към автора й.
В общи линии тезата е известна- българите, вечно завиждат, оплюват всичко що стърчи една глава над тях и прочие всеизвестни бай-ганювщини, които битуват още от времето на създателя на този оспорван образ в българската ни народопсихология, Алековския герой.
Кои обаче българи? Първо автора цитира Ибн Фадлан, който е прекосявал една съвсем друга страна, Стара Велика БЪЛГАРИЯ, и по точно нейната по-малка посестрима, Волжка България. Автора на този пасквил обаче не се съобразява че между двете Българии- нашата и онази, има общо единствено в исторически план, при това далечен- разделят ни 1000 години и около 3000 км.....които войните на Аспарух са преминали в своя поход на юг, спасявайки се от Хазарите.
Именно хазари са били, са и днес подмолните ни врагове, които от хилядолетие всячески се мъчат да ни претопят, да ни унищожат. Именно в битка с тях пада и сам Аспарух и гробът му до днес не е разкрит от хазарската държава- днешна Украйна.Та хилядолетния сокол, държавния печат на Аспарух се пази там някъде, заключен със 9 ключа и катинара....
Мога да пиша много и да оборвам тезата на г-н Марковски но....струва ли си? Такива Венивци като него, днешни хазарчета с лопата да ги ринеш. Уви , има ги прекалено много и в нашето ведомство, с подобните нему съм водил дълги и нескончаеми спорове още във ведомствения форум.
Може би плод на това именно вековно противопоставяне е и днешния ни хал, в който един доскорошен премиер обвини несимпатизиращия нему електорат за некачествен матрял...
Историята обаче помни някои неща и рано или късно всеки си получава отговора й...Ще го получат и Вени-тата, битуващи и изхранващи се у нас и със наша помощ. Време е обаче да не приемаме хипотезите им със пълно и сляпо доверие. Прочие, събуждай се българино, иде денят на Будителите!
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 16 Окт 2013, 19:39

Авито, искаш ли станем хайдути? Нищо, че сме на възраст. То и аз все си казвам тази дума на Левски след която има цели четири питанки и така ми се иска да знам какво е мислел Апостола, но няма да разбера, защото пък ми е интересно дали това което се върти в моята глава е било в неговата. Безстрашен е бил той Авито, Безстрашен. Сега такива нет.
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот policeofficer » 16 Окт 2013, 20:04

Обичам баница с праз, ама няма майсторка, да ми направи. ;)
Здрасти и на теб, Ема Ема. :D
policeofficer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 05 Юли 2012, 18:57

Re: Универсална тема

Мнениеот avitohol » 16 Окт 2013, 20:38

Мая-Ема , от отдавна те зная,
с теб ше бъдем чак до края....

Ако ми вдигнат още веднъж парното....парното още тока, тока още водата- ставам хайдутин не, ами направо емигрирам...на остров Тасос-поне за един резервоар бензин ще има.
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 23 Окт 2013, 20:10

Здравеите мом4ета :D Радвам се 4е сте тук и поздрав един от мен - после ще ви кажа защо пиша така
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 23 Окт 2013, 22:02

Здравейте отново. Каква е истината в случая - хич ме няма на фонетично писане. В българското за мен е истината. Ето сега си пиша по нормалата без да пиша четворки и разни ми ти там цифри като някой тюнейджър и объркан словоред защото не знам къде са буквите и питам като незнаеща защото съм си незнаеща. Между впрочем Авито, ти ако забиеш къде нанякъде, то аз се чудя на фамилията Шчербакова :lol: Полицайексперта :P с тези лястовички ми е ясен летежа, направо ми се иска и аз да полетя. Добра вечер момчета. Оставате си такива и в спомените и в мечтите. ;) :D
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 23 Окт 2013, 22:04

Сега видех, че съм "младши полицай" независимо от това-онова. Хич не е зле.
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта