Универсална тема

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 04 Яну 2014, 20:44

Едно обяснение за един човек и много се надявам да ме разбере МНОГО ПРАВИЛНО, защото ми писна от хора, които уж разбрали нещо, а всъщност разбирането им е едно голямо фиаско. Та така: на 1-ви януари влезнах във фейсбука да честитя естествено Новата Година, но видях, че го няма в приятелите и се запитах защо. Написах името, но ми излязоха пет човека със същото име. Ми сега? Исках да честитя лично, затова и го поздравих тук с една мелодия. Пуснах и едно стихотворение "Не съм те забравила" - и то е за него, но да не се връзва особено, истината е в големите букви. Не знам какво става с него, нито телефон знам, нито пък как да се свържа. Затова да си знаеш приятелю и се надявам през всичките тези години да си разбрал, че в мое лице имаш човек който те цени и уважава, въпреки всичко. :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 05 Яну 2014, 01:03

От няколко дни си мисля нещо, но днес ми е ден на истината, а то е следното: Форумът заглъхна. Защо? Не, че нещо, но явно на хората вече не им се влиза по форуми, а този специално си е добър. Четох, че плащали на някои хора за оживяване на форум. Е, не ми плащат, а ако някой ми предложи ще откажа. Все пак може пък да влезе някой, а? Не, че не съм способно да си задавам сама въпроси и да си отговарям на тях, но тогава да не си мислите, че ми има нещо. И съвсем не мисля, че аз съм причината да не ви стъпва кракът тук. Обаче аз ще си влизам чат-пат. То пък с вас и без вас все тая. :lol: Ми не влизайте. Аз ще работя за издигането имиджа на форумът и МВР. Какво като съм външна. Освен това имам една молба: Нека някой да честити новата година от мен на Сис. Има и други, които искам да бъдат поздравени от мое име, но карай. Нека си останат тайна, защото знам ли, понякога от нищо, става нещо. На някои хора въображението им и фантазията, наистина им е в повече. Де да можеше и моята да не беше запецнала от едно известно време насам. Хайде към филма, че стана 5-ти януари. Лека :) :P ;)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 05 Яну 2014, 11:16

:D Добър ден. Отсега нататък ще честитя на новорегистрираните, в случая RobertKt. Добре дошъл с една от най-велките песни на България в изпълнение на Милена Славова. И да знаеш Робърт - това е само песен за добре дошъл. :D

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 05 Яну 2014, 13:54

:D Добре дошъл/ла на Suereonge. :D

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот slaron » 06 Яну 2014, 12:39

Кошмар1 написа:От няколко дни си мисля нещо, но днес ми е ден на истината, а то е следното: Форумът заглъхна. Защо? Не, че нещо, но явно на хората вече не им се влиза по форуми, а този специално си е добър. Четох, че плащали на някои хора за оживяване на форум. Е, не ми плащат, а ако някой ми предложи ще откажа. Все пак може пък да влезе някой, а? Не, че не съм способно да си задавам сама въпроси и да си отговарям на тях, но тогава да не си мислите, че ми има нещо. И съвсем не мисля, че аз съм причината да не ви стъпва кракът тук. Обаче аз ще си влизам чат-пат. То пък с вас и без вас все тая. :lol: Ми не влизайте. Аз ще работя за издигането имиджа на форумът и МВР. Какво като съм външна. Освен това имам една молба: Нека някой да честити новата година от мен на Сис. Има и други, които искам да бъдат поздравени от мое име, но карай. Нека си останат тайна, защото знам ли, понякога от нищо, става нещо. На някои хора въображението им и фантазията, наистина им е в повече. Де да можеше и моята да не беше запецнала от едно известно време насам. Хайде към филма, че стана 5-ти януари. Лека :) :P ;)


Влизам всеки ден през седмицата, през УЙкенда - не, защото нямам нет в къщи. И на мене ми е много тъжно, че забравиха форума толкова много хора... :?
Нищо, нека се правят на... масони! :twisted:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 06 Яну 2014, 20:11

:D Ако искат и на илюминати да са правят. Тяхна си работа. :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 06 Яну 2014, 22:50

Кои са най-щастливите хора?

В едно вестникарско допитване бяха задали въпроса:
„ Кои са най-щастливите хора?“
Ето четирите наградени отговора:
- Занаятчия или артист,
който си свирука след добре свършена работа.
- Дете, кето прaви пясъчни замъци.
- Майка, която къпе бебето си.
- Лекар, извършил тежка операция
и спасил нечий живот.
Както виждаш, в никой от отговорите
не става дума за пари, власт или вещи.

P.S. „Обичам те“, Хорас Джаксън Браун
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Матейко » 10 Яну 2014, 11:34

slaron написа:Влизам всеки ден през седмицата, през УЙкенда - не, защото нямам нет в къщи. И на мене ми е много тъжно, че забравиха форума толкова много хора... :?
Нищо, нека се правят на... масони! :twisted:


Не знаех, че се правя на масон. :D Тази твоя констатация, Сларон, ме обърка, защото сега трябва да сменям тоалетно казанче и се зачудих откъде да намеря съответната масонска тога за този така секретен ритуал. А, да, имам полицейско плащ-наметало. Дотук добре, но нали трябва някой по-висш масон да ме посвети в тайнството на отремонтиране и монтиране на тоалетно казанче. Отде да го намеря тоз висш масон в моето нисше градче?... Сетих се за бай Жеко, дето живее до мелницата. За него местните говорят, че е масон, защото крадял нощем от мелницата брашно, но бил такъв конспиратор, че след като го привиквали на разпит, се оказвало, че той не взимал, а давал на мелницата брашно. И наистина така се оказвало според събраните доказателства, а пък разпитвалият го, както разправят, после поне три години не си купувал брашно. Но това е т.нар. брашняно масонство. А на мен ми трябва тоалетно-казанченото. Ще чукна в гугъла. А и сметкотоковото ми трябва, но там май е най-добре да се обърна към спиритуалистите. :)
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Универсална тема

Мнениеот slaron » 10 Яну 2014, 15:13

Нямах пред вид тебе, Матейко, зорлем се буташ у шамарите... 8-)

Доколкото си споВням, `щото ЕГН-то ми напредна доста, маскарите... ъъъ, масоните де, `одеха с престилки, а не с тоги. Така че проблемът ти е решен! Тя поне е лесна за експлоатация. Не е като нек`ва си тога, дето трябва да й запряташ полите...
А що се отнася до казанчето - викни си човек, който поназнайва от тая материя да ти свърши работата. Не може всеки да разбира от всичко! Аааа, вярно, бее - плаща се! Е, тогава намятай полицейското плащ-наметало, извикай Хари Потър с вълшебната пръчка и се залавяте за работа! :mrgreen:
Бай Жеко не го познавам, на чии хора е тоз чиляк?! :roll: Не е от наш`то масонство, тц!
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Универсална тема

Мнениеот slaron » 18 Яну 2014, 12:54

Матейка, кво стана с казаня, ве?! :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта