Универсална тема

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 17 Ное 2013, 09:41

Добро утро и хубав ден :D



Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 17 Ное 2013, 15:31

:) Не знам защо, обаче тази песен я чух преди малко за първи път. Ах тази Роси!!! Велика е!!! :D

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот kkarakashev » 23 Ное 2013, 23:31

policeofficer написа:Добро утро! Използвам темата, за да кажа на лицето Каракашев, че докато пише едно на фейсбук-стената си, а друго в страницата на Главна дирекция "Национална полиция" във фейсбук, няма да има достъп до нея.

Какво и къде съм писал и до какво няма да имам достъп ?
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 26 Ное 2013, 20:59

Колкото и да ви е мъка тук съм, просто защото няма къде другаде да ида. Всъщност има, но какво пък. Ще се наложи да ме понасяте. "Не на мене тия, не на мене....." Росите ми пее на ухото. Добра вечер приятели :D
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 29 Ное 2013, 00:04

Цитат акулата: " Не е нужно да крещиш на света, колко си щастлив. Просто благодари на хората, които те правят такъв."

Не знам как да стане това. Един ме прави щастлива, всъщност двама, но няма как да им благодаря. :P
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 30 Ное 2013, 12:20

Добър ви ден. Чудя се на рекламките. То всъщност едва ли си е за чудене. Аз си се харесвам, Алексей също. Друг не ме интересе па. Всеки е това което е. Който си иска да отслабва и се тегли през половин час. А подигравките са едно на ръка. Има си хора за всичко, но никой не е застрахован да бъде винаги слаб като клечка и естествено елементарен откъм мозък.Една такава слаботелесна, сега има шкембе за трима и се чуди как да отслабне. Когато беше слаба ми се подиграваше, сега ми риве. Прекрасен ден ви желая :D
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 07 Дек 2013, 00:01

Щях да си призная нещо, но няма сми от некви си там признания. То пък едно признание, да вземе човек да го стъпка. :P Това е положението. Януари месец идва. Тази година и тя се изниза и... хайде без много реч. Няма нужда. :roll:

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 09 Дек 2013, 22:51

Добра вечер хора. :) Сега ще ви изклюкарствам една комшийка дето видех тази вечер. Слизам аз на спирката и се прибирам. Видех комшийката, а тя като навела тъз ми ти глава и погледа и забит в земята. Викам и "Добра вечер", а тя като ударена с мокър парцал се сепна и пита "Какво каза?" Викам и "Поздравих те.", а тя: "Аха." Питам я аз "Какво Аха." А тя: Ами не те чух. "Да не си оглушала нещо", а тя: "А, не. Бях се замислила." Питам аз: "Какво толкова мислиш. Всичко е измислено. На хилядата половината е десет." А тя: "Не е десет, 500 е. " Викам и "Ты сумашетшая." Е тогава като се разхили ми вика "Тоз, твоя руснак на руски те кара да говориш." Тоз път беше мой ред да се разхиля като ошашавЕна и и викам: "Абе я кажи сега какво те кара да гледаш надолу в земята. Остай ми руснака на мира. Той далеч, а аз поначало си шпрехам на руски кога ми падне." "Абе, вика ми, търся си гадже за Нова година." Като ококорих очищата направо онемях. Наистина онемях ви казвам. Питам я: "Какво ти става? Стегни се!" А тя: "Търся си! Търся и ще намеря!" Викам и: "Притесни бе жена. Да не си пила некви наркотици?" "Не съм, вика, нещо съм изчаткала." Ми какво да и кажа, та взех, че и отговорих с хилене "Наистина си изчаткала." В този момент.... /продължението утре/ Лека нощ :lol:
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 10 Дек 2013, 21:11

Привет. :D От снощи до момента мина много време. Продължението наистина е интересно, но реших да не го споделям. Ако ме удари съчмата може и да ви кажа някой ден. Но в общи линии милата комшийка ще си има кавалер за Нова година, даже им ударих една благословия до месец да се вземат та да мирясат и двамата. Речта горе-доле беше следната, след като сложих моите две ръце по на една от техните глави: "Време, виждаш ли ги тез земни раби, направи така, че до месец да се замаят от чуства и оглупели като верблюди да не разберат как са кръстосали земния си път во веки веков." Хахааааааа, що смях падна. Днес цял ден се хиля. :lol:
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 11 Дек 2013, 22:34

:)

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта