Универсална тема

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Универсална тема

Мнениеот Матейко » 05 Авг 2012, 21:04

Lord написа::lol: Ама и ти си ми уникат, приятелю! ;) :P


Знам, приятелю. Нещо като цацата. :)
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 04 Ное 2012, 15:10

СЪОБЩЕНИЕ:

В момента по канал 7 футболна среща - "Локомотив" ПЛОВДИВ - БОТЕВ ПЛОВДИВ.

:D
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Кошмар1 » 04 Ное 2012, 18:58

Извод: Шуменския рефер ни провали. Това беше заговор срещу Ботев. Иначе едва ли някой може да се оплаче от това което е гледал. САМО БОТЕВ ПЛОВДИВ!!!
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Универсална тема

Мнениеот Валентина » 05 Ное 2012, 00:13

Събота. 9.30 сутринта. Телевизията е БТВ, а предаването - "Тази събота" на Лора Крумова. При нея е депутатът със свален имунитет Гюнай Сефер.
Въпрос на водещата:
- Какво работите сега?
Отговор:
- Аз не работя, аз съм депутат.

И аз искам да стана депутат. Хем да не работя, хем да ми плащат, хем да си вдигам заплатата, когато ми е кеф, хем да живея в София и да се возя на служебна лимузина. И от време на време да си давам по някой-друг бонус, ей така - за разнообразие. :lol:
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Универсална тема

Мнениеот Lord » 05 Ное 2012, 20:58

:lol: Ами то не е само при депутатите е така. Нали знаете как отговаря средностатистическият българин на въпроса "Какво правиш?" - "Нищо, на работа съм.". Ужас! :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Универсална тема

Мнениеот Матейко » 23 Дек 2012, 17:51

Lord написа:... Нали знаете как отговаря средностатистическият българин на въпроса "Какво правиш?" - "Нищо, на работа съм.". Ужас! :mrgreen:


Снощи пазарувах. Забелязвате, че изречението е кратко, но в него са пресовани тонове емоционален заряд. Ей сега ще го разтоваря върху вас. Аз и много колеги по пол се пързаляхме по заледените тротоари на градчето с пазарски чанти в девствените ни ръце. След пореднота ми изправяне /разбирате, че за да има изправяне, преди него е имало падане/, докато събирах разхвърчелите се мандарини, видях прелитащ край мен познат. "Къде отиваш?", попитах го аз. Познатият заби токове на обувките си в леда и малко преди да се блъсне в масата на достолепното жури, наблюдаващо с професионален поглед хлъзгащите се насам-натам хорица, успя да се спре и от там ми викна: "Ми къде да отивам?" Изрових и последната мандарина от една пряспа и пак го попитах: "Какво правиш?" Познатият се върна с грациозно хлъзгане към мен, направи пирует, феерично се разлетяха картофи от 0,65 лв килото, чуха се овации, при което завидях: "Добър е!". "Ми какво да правя?", отговори ми той. "Как си?", попитах с последна надежда. Познатият направи пред мен чуден троен аксел, след което въодушевено прозвуча гласът на Вера Маринова: "Троен аксел!" Познатият кацна, след него кацна и феса на главата му /"Наистина е добър!"/ и докато оглеждаше поръсените с картофи преспи, прошепна: "Ми как да съм?"
Ох, що за отговори! Гледах го пред мен един такъв бедничък, безкартофен, но прекрасно владеещ фигурното пързаляне и изведнъж ми се прииска да премина в една от двете крайности. Или да вляза в близкия магазин за дрехи втора употреба, да си купя генералски мундир и да пристъпя към внезапно, агресивно превъоръжяване, или да се превърна в мижав, никому необходим неутрон, да изляза от ядрото на атома си, да вляза в нечие влажно, тъмно мазе и да се завря между заровените в пясък репи... Та вие накъде отивате, какво искате да направите, как искате да бъдете? :)
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Универсална тема

Мнениеот slaron » 25 Дек 2012, 20:35

Матейко написа:.....Ох, що за отговори! Гледах го пред мен един такъв бедничък, безкартофен, но прекрасно владеещ фигурното пързаляне и изведнъж ми се прииска да премина в една от двете крайности. Или да вляза в близкия магазин за дрехи втора употреба, да си купя генералски мундир и да пристъпя към внезапно, агресивно превъоръжяване, или да се превърна в мижав, никому необходим неутрон, да изляза от ядрото на атома си, да вляза в нечие влажно, тъмно мазе и да се завря между заровените в пясък репи... Та вие накъде отивате, какво искате да направите, как искате да бъдете? :)


Накъде отивам ли?! - Хммм... на гости!
Какво искам да направя ли?! - Да изкарам весело и... напоително... :oops:
Как искам да бъда ли?! - Тттии ммене увважжавашш ли ме... хлъц... яяя ссипи по еддно, не ссе сстисскай... Кво сси се запплаквал такъввв, сстой сси при репите... хлъц... ма дайй еднаа насам, че нещщо меззето доййде късо... ;)
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Универсална тема

Мнениеот Lord » 26 Дек 2012, 15:06

Матейко написа:... Та вие накъде отивате, какво искате да направите, как искате да бъдете? :)



Хм, труден въпрос. Отивам по пътя си, ще правя каквото е нужно, искам да съм си аз! До момента съм напълно доволен от живота си! Ключът е в умението да се радваш, да се радваш на всичко около теб, да се радваш на хубавото и лошото. Красотата е около нас - караш кола, виждаш невероятен залез в огледалото, закови спирачките, излез и му се порадвай! Аз така правя, цял живот!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Универсална тема

Мнениеот BLACKJ » 26 Дек 2012, 19:18

"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: СУТРЕШЕН БЛОК

Мнениеот avitohol » 27 Дек 2012, 10:32

До момента съм напълно доволен от живота си!

Eй т,ва е Лорд да си..... :lol:
Аз пък, както каза една госпожа сутринта в телевизионното такси - "колкото и да се мъча не успях да видя нещо на които да се зарадвам тази Коледа".... :? "Това не е моята България", каза тя и аз и вярвам напълно. Защото и моята не е, ама все не смеех да го споделя тук- не е достатъчно Универсално все пак.... ;)
После даваха колко малко хора са приети в Пирогов по време на празниците, само некакви си 3200- малко било по норматива... :lol: Луда работа.Все пак, повярвах че по Коледа стават и чудеса- жената бутната в метрото оцеляла- как да не повярваш в Добрия старец / или в Световната конспирация? /. Предстоящото вдигане на данъци и такси оставих да го анализирам за след НГ, защото ми дойде в повече....
И тъй като сутрешните новини окончателно ме обезвериха че ще дочакам нещо положително, ще отида да надникна и по- на Запад, ще ви пратя поздрави скоро ОТТАТЪк Океана , на Пасифико.Дано там видя нещо положително.
Ае, чао Ви и Happy New Yhr , че не знам дали не ми се получи прекалено Универсално постчето....сори.
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта