К И Н О

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: К И Н О

Мнениеот Lord » 31 Дек 2012, 14:50

"ARROW", невероятен първи сезон на един многообещаващ сериал, за сега в торентите са първите 10 епизода.


Изображение


Изображение



Въпреки че ненавиждам сериалите, като изключа "Под прикритие", "Стрела" е филма който ще продължа да следя!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: К И Н О

Мнениеот barut » 09 Яну 2013, 00:51

За любителите на руското кино ,,Мосфилм'' пусна напълно безплатно от архива си ,стотици филмови шедьоври в YouTube. За незнаещите руски има и субтитри на английски
http://www.dnes.bg/slideshow.php?mrepor ... &pid=30553

Изображение
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: К И Н О

Мнениеот Raptor » 18 Мар 2013, 21:35

Изображение


Изображение



Страхотен сериал!
Изгледах и трите сезона буквално "на един дъх"!
Странно, но зомбитата и сцените на изяждания на живи хора изобщо не ми изглеждат страшни! :? :lol:
По-страшни са пейзажа на опустошената земя и безнадежността на оцелелите! :shock: :roll:
Рейтинга в IMDB е впечатляващ
Ratings: 8,8/10 from 229 845 users

Малко продукции могат да се похвалят с такъв резултат.
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: К И Н О

Мнениеот Raptor » 13 Юни 2013, 21:11


http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: К И Н О

Мнениеот Lord » 30 Юли 2013, 16:32

Сибирско възпитание



Изображение
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: К И Н О

Мнениеот Lord » 13 Окт 2013, 12:46

Изображение

Белият дом: Под заплаха


Определено си струва да загуби човек 131 минути. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: К И Н О

Мнениеот Кошмар1 » 23 Окт 2013, 22:20

Филма го гледах два пъти до 106-та минута в различни сайтове. От 106-та минута изведнъж минава на 131-ва и пропускам 25 минути. Не знам защо. Сега го търся да гледам целия филм и дано имам късмет. Иначе ми се стори интересен.
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: К И Н О

Мнениеот Кошмар1 » 31 Окт 2013, 02:26

Изгледах го целия. Видях му края. Но в интерес на истината вече минавам на нещо по-леко. Аман от екшъни. Преди време по телевизията гледах един филм "Хубави неща". Скоро не съм го гледала, дано да го дадат по Дива универсъл. По Диема фемили събота и неделя дават филми за душата някъде към 14:00 часа. Иначе турските сериали не ги следя, но немските филми ги бива. Открай време немското кино ми харесва що касае душевния комфорт. :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: К И Н О

Мнениеот Кошмар1 » 13 Ное 2013, 21:55

Тези дни се отдадох на стари български филми и да ви кажа има и такива, които бях позабравила от рода на "Цитаделата отговаря". Някои хамерикански ряпа да ядат. И не само този. Снощи гледах един "Бронзовата дръжка". Изобщо не си го спомням този филм - пак български, криминале. А пък серийките от "Синята лампа" тази вечер ще ги догледам. Имаме много добри български филми. А "Баш майстора" ще го оставя без коментар. Не знам сега да имаме детски български филми или поне не съм гледала. А старите анимации са направо красота. Сега с тези квадратни глави направо им се чудя на тез аниматори и ще спра до тук. Хубава вечер. :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: К И Н О

Мнениеот Кошмар1 » 24 Дек 2013, 03:46

Гледах два български филма и след това попаднах на "Туистър". Преди малко свърши. Във вибокса има много хубави филми и то с добро качество и звук. Попаднах на триста филма, които бяха с интересни имена. ай, че окъснях, лека ви :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта