Автомобили

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Автомобили

Мнениеот BARETATA » 26 Дек 2009, 20:10

Аз карам това МПС.Друг цвят е и съм си нагасил,както трябва.Бензикна си ми е,без газ...

Изображение
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Автомобили

Мнениеот doznatel1 » 27 Дек 2009, 18:52

BARETATA написа:Аз карам това МПС.Друг цвят е и съм си нагасил,както трябва.Бензикна си ми е,без газ...

Изображение



Знаеш ли, аз май се возех на такава но синя, на един скъп мой приятел е, дойде ми на гости, много добре вози колата и е широка, добра е :D
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Автомобили

Мнениеот osata » 27 Дек 2009, 19:37

Да ви кажа честно, чувал съм че в Италия и Испания се ходи на почивка :lol: , а не се правят коли :lol: . Ама пък не е съвсем така. Важното е човек да си харесва той колата, той жената... и т.н. :lol:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Автомобили

Мнениеот osata » 27 Дек 2009, 20:00

Много автомобили :lol: :lol:

http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Автомобили

Мнениеот BARETATA » 27 Дек 2009, 20:28

doznatel1 написа:
BARETATA написа:Аз карам това МПС.Друг цвят е и съм си нагасил,както трябва.Бензикна си ми е,без газ...

Изображение



Знаеш ли, аз май се возех на такава но синя, на един скъп мой приятел е, дойде ми на гости, много добре вози колата и е широка, добра е :D



Ще видиш ти ,ама хайде да си трая... А "osata",колата е изцяло разработка на VW,така ,че испанско е само името ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Автомобили

Мнениеот Lord » 28 Дек 2009, 21:41

BARETATA написа:... А "osata",колата е изцяло разработка на VW,така ,че испанско е само името ...


Всъщност истината е, че заводите Сеат на испанския остров Ибиза са част от концерна Фолксваген груп. В зората на демокрацията по случайност станах горд собственик на Сеат Ибиза с двигател, реплика на Порше, пишеше го с огромни червени букни на мотора и аз с удоволствие вдигах капака за да го демонстрирам. :oops: В интерес на истината, това си беше Голф 2, но произведен в Испания и притежаващ всички възможни екстри към него момент, нещо което оригиналния Голф никога не е имал. ;) Карах я две години и до днес нямам обяснение как не се размазах с тази кола някъде?! :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Автомобили

Мнениеот BARETATA » 28 Дек 2009, 21:49

:lol: Поне си доволен де,това е важното ,имал съм и Опел и Форд и Фиат ,ама да ти кажа - тази си ми е екстра,може би защото е 2000 година,но всички коли съм си ги гледал много.Не може да караме "каруци",раздрънкани и да си рискуваме живота.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Автомобили

Мнениеот BARETATA » 30 Дек 2009, 21:37

Новият звяр на BMW - X1

Изображение
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Автомобили

Мнениеот slaron » 30 Дек 2009, 22:23

Бареткооо, с тия постове ми приличаш на гладното куче пред касапницата... ;) :lol: К`во толкова им се впечатлявате, бе - тенекии като всички останали, ама малко по - лъскави... засега! :lol: :lol:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Автомобили

Мнениеот BARETATA » 30 Дек 2009, 23:15

О невероятни машини,доста то тях съм карал,голямо Удоволствие,хоби са ми МПС-тата.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта