Руска музика

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Руска музика

Мнениеот dakota_ » 08 Мар 2017, 23:13

dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Руска музика

Мнениеот катюша » 09 Мар 2017, 19:27

dakota_ написа:
катюша написа:Работата е ясна :) ще си остана без превод на песента, а песничката си я бива и изпълнителят също ;)


Поне кажи дали сега, ако трябва да се омъжиш отново, би ли се омъжила за същият мъж ;)
Виж бившата половинка на изпълнителят, който си го бива ;)


Не може всички като теб да бъдем с една жена и един бръснач цял живот :D Ако знам, че ще имам пак същите прекрасни и добри деца бих отново се омъжила за този мъж :P
Ти би ли се оженил отново за същата жена, но честно с ръка на сърцето ;)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Руска музика

Мнениеот dakota_ » 09 Мар 2017, 22:38

катюша написа:
dakota_ написа:
катюша написа:Работата е ясна :) ще си остана без превод на песента, а песничката си я бива и изпълнителят също ;)


Поне кажи дали сега, ако трябва да се омъжиш отново, би ли се омъжила за същият мъж ;)
Виж бившата половинка на изпълнителят, който си го бива ;)


Не може всички като теб да бъдем с една жена и един бръснач цял живот :D Ако знам, че ще имам пак същите прекрасни и добри деца бих отново се омъжила за този мъж :P
Ти би ли се оженил отново за същата жена, но честно с ръка на сърцето ;)


Така казваше шефнаставника ми, като се ожениш си окачи обеца на ухото и си остани цял живот с една жена и един бръснар :) Бръсначи ползвам от около 30 години и имам три бръснача и един каиш да ги точа :D
Преди години един стар милиционер бай Танас от конвоя в Пловдив /колегата Узунов се оказа, че го познава/ ми помогна да изляза от една "дупка", в която бях изпаднал... сега да ми се наложи да избирам, пак за същата жена бих се "бракувал"... не знам дали тя би избрала мен, но вярвам, че е взаимно :)
Една много хубава песен в тази връзка.

dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Руска музика

Мнениеот Dani » 28 Мар 2017, 19:41

Dani
Полицай
Полицай
 
Мнения: 117
Регистриран на: 27 Яну 2015, 21:47

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта