Проблеми по сайта

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Проблеми по сайта

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 01 Сеп 2011, 23:36

osata написа:
ninja написа:Пу пу, да не му е уруки, ама откак се оплаках е като на болид скоростта на отваряне и ровене из форума. :roll: Знаех си, че някой трябваше да ревне! :D

Откачиха те от слушане и ти се възстанови upload-a. :mrgreen:

А моя когиш ще се откачи бре? :D :D :D
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: Проблеми по сайта

Мнениеот osata » 02 Сеп 2011, 18:22

Лъчезар Серафимов написа:
osata написа:
ninja написа:Пу пу, да не му е уруки, ама откак се оплаках е като на болид скоростта на отваряне и ровене из форума. :roll: Знаех си, че някой трябваше да ревне! :D

Откачиха те от слушане и ти се възстанови upload-a. :mrgreen:

А моя когиш ще се откачи бре? :D :D :D


Ти си със златна карта на оперативно интересните дейци. :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Забавно, смешно, невероятно

Мнениеот Валентина » 05 Окт 2012, 00:10

Може да не му е тук мястото, но... ако не е смешно, то поне за мен е невероятно. От известно време ми прави впечатление, че под всяка тема се изписва само моето име като "регистриран потребител", разглеждащ темата. Затова реших да проверя колко души са на линия. И какво беше учудването ми, когато.... "Има 2 регистрирани потребители 0 скрити потребители на линия
Има 29 госта на линия "

А бе, хора, толкова ли е страшно или трудно да влезете на линия във форума, ами си четете тайнничко като гости?
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Забавно, смешно, невероятно

Мнениеот Куче » 05 Окт 2012, 19:41

Ти пък защо се учудваш,Виолета? Та той "комунизма" и страха не си е отивал никога от България. Все още ги държи и тресе параноята ,че някой ще разбере ,друг ще ги види и ще ги пратят в .."Белене" :))) Иначе си права много любопитни-/гости/...чакат да прочетат ,че ще им се вдигне заплатата ,дали ще има привилегия някаква ,дали ще НАМАЖЕМ нещо!?. Пък ако може някой друг да го свърши...да действа!.
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Забавно, смешно, невероятно

Мнениеот Куче » 05 Окт 2012, 19:44

В момента и аз съм единствения регистриран потребител и 9 гости :D Ай,че тука май не му е мястото за тази тема. Модераторите ако решат ..да трият:)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Забавно, смешно, невероятно

Мнениеот Lord » 05 Окт 2012, 21:11

Куче написа:Ти пък защо се учудваш,Виолета? Та той "комунизма" и страха не си е отивал никога от България. Все още ги държи и тресе параноята ,че някой ще разбере ,друг ще ги види и ще ги пратят в .."Белене" :))) Иначе си права много любопитни-/гости/...чакат да прочетат ,че ще им се вдигне заплатата ,дали ще има привилегия някаква ,дали ще НАМАЖЕМ нещо!?. Пък ако може някой друг да го свърши...да действа!.


:) Радвам се да те видя, приятелю! Прав си, колкото и да е странно и чудно - страх все още има. Искам да успокоя раята - регистрирайте се и пишете свободно, няма страшно, а и въжето го мажат със сапун - нищо не усещаш. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Забавно, смешно, невероятно

Мнениеот Lord » 05 Окт 2012, 21:15

Валентина написа:Може да не му е тук мястото, но... ако не е смешно, то поне за мен е невероятно. От известно време ми прави впечатление, че под всяка тема се изписва само моето име като "регистриран потребител", разглеждащ темата. Затова реших да проверя колко души са на линия. И какво беше учудването ми, когато.... "Има 2 регистрирани потребители 0 скрити потребители на линия
Има 29 госта на линия "

А бе, хора, толкова ли е страшно или трудно да влезете на линия във форума, ами си четете тайнничко като гости?



Преместих мнението ти, Валка, но това не пречи и аз да се чудя същото, отдавна. ;)

Колеги, живеем в 21-ви и гоним 22-ри век, отдавна няма място за страх или съмнения. Пишете свободно своите мнения, цитирайте събития, дати и имена, без никакви притеснения!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Проблеми по сайта

Мнениеот m-r_Vekilski » 06 Окт 2012, 20:59

Е , кво сега ...и аз ли да почна да плача ,че съм единственият разглеждащ форума :lol: макар и скрит.5кова, не разбирам раздразнението ти , опциите го позволяват...хората са свободни да избират .....тогава кФо. ;)
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Забавно, смешно, невероятно

Мнениеот m-r_Vekilski » 06 Окт 2012, 21:17

Валентина написа:Може да не му е тук мястото, но... ако не е смешно, то поне за мен е невероятно. От известно време ми прави впечатление, че под всяка тема се изписва само моето име като "регистриран потребител", разглеждащ темата. Затова реших да проверя колко души са на линия. И какво беше учудването ми, когато.... "Има 2 регистрирани потребители 0 скрити потребители на линия
Има 29 госта на линия "

А бе, хора, толкова ли е страшно или трудно да влезете на линия във форума, ами си четете тайнничко като гости?

Ваше Благородие, предварително се извинявам .....дръпни гумичката на тоя пост и последвалия ;)
5кова , забравих да питам....ти нещо от скритите ли дириш или от гостите?
Абе така и така съм се ос.....памил, и на мен ми прави впечатление, едно мое аверче не го кириза от многоооооооооо отдавна , що ли, да не му се е влошило интернет подаването до милата ни Родина , па и на един друг авер буква не съм видел от (справка ,началото на страницата)...абе дано са здрави, пък другото , квото -такова.
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Проблеми по сайта

Мнениеот Кошмар1 » 07 Окт 2012, 16:27

Който иска да влиза Валентина. Аман от гледане, слухтене и после ... говорене на глупости естествено. Българска работа.
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта