Днес е 10 - ти ноември!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Днес е 10 - ти ноември!

Мнениеот КОШМАР » 27 Ное 2009, 20:00

Да, и аз искам справедливост, но не да ме връщат години, години назад, а да се направи стъпка напред. И да кажа нещо, че мисли от рода: "....Падна Тодор Живков! Името, с което се събуждахме и с което си лягахме. " съвсем не са вярни. Всеки може да падне, ама кой ще застане на неговото място? И понеже е демокрация да кажа, че е по-добре да се мисли по-друго яче, а не да се тъпче на едно място. Докато има подобни писания, няма да прокопсаме. Всички държави са по-напред от нас, защото не тъпчат на едно място, а гледат поне малко в бъдещето. Българина се тресе в манипулации от минали събития, които му действат на психиката и се чудим как да си направим нещо един на друг щото завистта ни гризе. Ми лоши сме и като гледам май по-добри няма да станем, щото сме си злобнички. Мразим се и не контролираме омразата си. Що някой не се сети, че миналото ни гризе мишите мозъци. Що то е все в устата ни? Ми кога ще се престане с това??? Прочетох само някои пасажи от тази статия, но ми стига.
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Днес е 10 - ти ноември!

Мнениеот SFS » 27 Ное 2009, 21:04

Ами топката е още в краката на ония, които просто я откраднаха от собствениците и..
Очаква се от тях покаяние и премирение в очакване на прошка наместо възмездие...ама те продължават да предлагат да не се обръщаме назад а да продължаваме да систъпваме по паметта на жертвите им и да хранил наследниците им копнали и окопирали всичко що където може да се нарече пост и лост.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Днес е 10 - ти ноември!

Мнениеот КОШМАР » 28 Ное 2009, 10:16

Добро утро СФС :D

Що не се вземеш в ръце С.... В кой век вирееш? За кви прошки и възмездия говориш? Такава е историята и не можеш да я променш. Надявам се това да ти е пределно ясно. Докато имаш зъб не само ти, но и всички покрай теб точно на историята и я дъвчите с години, ще ни тресе треска всички. Аха. Хайде да не говорим вече за жертви, защото в момента васички сме жертви. Нямам нищо против да бъде Хан Крум и е напълно възможно да се превъплатя в този образ. Мога да ти опонирам, но си е друго да го прави човек най-вече по човешки. Даже и да си ми приятел, и да те уважавам и ценя, не ми пречи да ти кажа, че грешиш. Изчисти мислите си и не се задълбочавай в минали събития, защото това вреди и на психиката. Те само пречат да видиш поне малко бъдещето. Приятен ден СФС :D
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта