Тема за мъжете от форума

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Матейко » 02 Мар 2012, 10:23

Трудно ми е да пиша в такава тема! Някак си твърде нормално ми се струва.Защото съм мъж. Или поне така пише в личната ми карта. Ако имаше тема за инзвънземни, веднага щях да скоча в нея. Ама не какви да е извънземни, а извън извънземни! :)
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Strange » 02 Мар 2012, 11:25

Мавърик, хубава приказка. :))
И донякъде е вярна, но не заради капризността на жените или заради широко разпространеното схващане, че никога не знаят какво искат. Просто жените са избиращите, а мъжете тези, които се борят да бъдат избрани - атавизъм, но здраво вкоренен в инстинктите ни. А защо е така - ами жените имат много по-ценен капитал за инвестиране и е нормално да искат да проучат пазара, преди да заложат на едни акции. И преди да предизвикам съпротива с горното, което звучи крайно, ще уточня че това е гледна точка на антропологията и визира процеси, протичащи на несъзнавано ниво. ;)
Понякога всичко, от което човек се нуждае, е нова гледна точка.
Strange
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 557
Регистриран на: 02 Авг 2011, 17:41
Местоположение: Варна

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Матейко » 02 Мар 2012, 13:10

Чудех се къде да задам един въпрос и накрая, предвид спецификата му, реших че тук му е мястото. Прослушах голяма част от музикалните поздравления. Защо не се поздравяваме с маршова музика? Аз много искам някой да ме поздрави с марш! Има прекрасна и българска, и немска, и руска, и френска и т.н. маршова музика. Сигурен съм, че и в Ямайка си имат тяхна си маршова музика, макар и с реге уклон. Защо??? :x
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Lord » 03 Мар 2012, 13:00

Матейко написа:..... Прослушах голяма част от музикалните поздравления. Защо не се поздравяваме с маршова музика? ............ Защо??? :x


Защото драги ми Матейко трудно се марширува с лаптоп в ръца, а със стационарен компютър е почти невъзможно, затова си поздравяваме с неща, които позволяват тактуване, клатене и кълчене в седяща или легнала поза. Така мисля. :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Lord » 06 Мар 2012, 21:49

Не е лесно да си мъж!
Така мисля. :oops:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот clearly » 10 Мар 2012, 19:01

Lord написа:Не е лесно да си мъж!
Така мисля. :oops:

Лорд не е лесно да си мъж ,щото така си си послал ;)
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот clearly » 10 Мар 2012, 19:22

Мъжките страсти са „записани” в кръвта им и никой не трябва да им се сърди за това.
ИзображениеИзображение

29 февруари 2012
Мъжете не са виновни за пороците си, сочат данните от последните изследвания върху на генома на силния пол. Според лекарите ДНК-то на мачовците определя техните вкусове и навици, включително „привързаността” им към едри женски бюстове, алкохолизма и даже желанието за пушене на марихуана.

Британски лекари твърдят, че мъжете са безсилни пред влеченията си към сочните гърди и когато видят жена, първото, което регистрират са сочните форми.

Лекарите са открили и генетична зависимост между пиенето и пушенето на канабис.

Мъжките страсти са „записани” в кръвта им и никой не трябва да им се сърди за това. Учените установили, че представителите на силния пол, които се опитват да се преборят с наследствените си пороци, са изложени на два пъти по-голям риск от инфаркт или инсулт.

Следователно съветът на специалистите е да не сме прекалено стриктни в „доброто поведение”, ако не искаме да си докараме някоя опасна болест.
http://novinar.bg/news/mazhkite-porotci ... MTA=.html#
.......................
пп:Добро оправдание са гените!Какво ли ще кажат учените и за Женските "страсти"???Дали и те не са закодирани в ДНК-то им?? :roll:
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Adriana » 17 Мар 2012, 14:00

Типично по мъжки, винаги да намерят оправдание и най-вече да стоварят вината върху някой друг, пък било то и ДНК! ;)
Adriana
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 309
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 08:46
Местоположение: На точното място в точното време

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Kali » 18 Мар 2012, 17:17

:mrgreen:

Изображение
Kali
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 864
Регистриран на: 18 Юни 2011, 02:00
Местоположение: София

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот clearly » 18 Мар 2012, 18:11

Изображение
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта