Тема за мъжете от форума

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Lord » 20 Дек 2012, 16:07

slaron написа:Уффф, Лордеее, да са мащаш с твоя "оптимизъм"! :twisted: Изображение



Самобичувам се, като се наказвам 2 денонощия да пия виното без лимонада и да ям пържолите без соев сос, ам тъй де, нека ме боли! :oops: :P :lol:

Наздраве, Сларон! Матейко, знам че питие няма и да погледнеш по празниците, ама поне да ти е сладък ориза със спанак, приятелю! :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Матейко » 22 Дек 2012, 15:42

Lord написа:... Матейко, знам че питие няма и да погледнеш по празниците, ама поне да ти е сладък ориза със спанак, приятелю! :D


Приятелю, ти наистина отлично ме познаваш! Действително по време на празници обичам да се усамотявам с чиния ориз и спанак в едната ръка, а в другата сборник задачи по съпромат. А по Коледа и една друга слабост имам. Например днес изринах снега от една шест километрова отсечка между две села. Сега ще хапна малко спанак, за да мога с лекота да се прехвърлям от тераса на тераса, не за да крада луканки, а за да ги почиствам от снега. После ме чакат покривите на три основни училища, две гимназии и местния университет в бившето ТКЗС. Егати пича дето съм! :roll:
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Lord » 31 Дек 2012, 14:22

Матейко написа:
barut написа:На първа среща мъжете гледат в... гърдите


Това за мен не важи. Аз гледам дали жената може да готви, да пере, да шие, да манипулира с прахосмукачка, да мие прозорци и изобщо гледам дали жената умее да се грижи, да отглежда мъж. Не само при първа среща, но и при всяка следваща не гледам жената в гърдите. Даже не ги знам къде са. То май и не знам какво са. Не, женските гърди живо не ме интересуват! 8-)
Абе звуча ли убедително? Уф, трети ден не пуша и глей докъде се докарах! Отивам за цигари. :(



Ами така става, когато се ровиш в дамско бельо, пардон, дамски теми имах предвид. ;)

ПП. Ако наистина си отказал цигарите - не се притеснявай, аз ги увеличих, така че световния паритет е запазен. Спасих го! :oops:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот Матейко » 01 Яну 2013, 13:03

Първи януари ми е единствения безгреховен ден в годината. Като светец съм. По причина на това, че цял ден спа. :oops:
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот barut » 01 Яну 2013, 15:51

Защо мъжете се страхуват от жените.Защото жените обичат да хиперболизират проблемите
Изображение
Някои мъже се страхуват от жените. Това е факт. Нямаме предвид физически (въпреки че някои мъже са по-слаби физически от уж нежните си половинки), а психически. Казано с други думи, светът е пълен с мъже, които се ужасяват от жените си и изпитват истински респект към тях.

Много жени смятат, че причината за това е, че мъжете лъжат често и то за глупости.
Те изричат лъжи, просто за да „им се размине", но с това още повече ожесточават яростта на половинките си. Не казваме, че жените не лъжат, защото и те го правят. Жените са си завършени лъжкини – слагат си грим, фалшива коса, фалшиви мигли, изкуствени нокти, токчета, уголемяват устните и гърдите си, опъват бръчките си и т.н. Въпреки цялата тази визуална измама, жените не се чувстват виновни за нея, но когато един мъж ги измами, те излизат извън нерви.

Защо мъжете лъжат, дори когато това не е необходимо?
Отговорът е прост: мъжете се страхуват от жените, особено от "по-неизвестните" им реакции. Често, ако мъжете са били „ангажирани" в сериозен разговор, базиран на много въпроси с дамата на сърцето си, те са склонни да я заблудят за някои неща, само и само да я успокоят. Те упорито крият истината, защото искрено вярват, че жената не може да се справи с нея.

Защо жените се чувстват свободни да пръскат емоции в изобилие?
Мъжете мразят от дъното на душата си да влизат в емоционални сблъсъци и скандали с жените си. Когато се сблъскат със силни, противоречиви емоции, много мъже гледат буквално да се снишат (ако им се даде тази възможност), за да могат да изчакат бурята да отмине. Този манталитет е вкоренен в тях от ранна детска възраст.

Още от малки момчетата се научават да се справят тихо с капризите, писъците и сълзите на ядосаните и разстроени, но иначе симпатични и крехки момиченца, които срещат на детските площадки, в детските градини и в училище.

Просто жените от малки обичат да блъфират и да преувеличават в своя защита и така се учат да бъдат манипулаторки. От своя страна мъжете се учат да потискат емоциите си и да се държат по-пасивно, когато се сблъскат с агресивна жена.

Повечето жени не искат това, а напротив - те искат мъжът да им обърне внимание, когато му зададат някакъв важен въпрос, а не да мълчи сбърчил вежди или да изрече поредната лъжа. Дамите мечтаят за думите: „Скъпа, моля те ми кажи как се чувстваш!", но много рядко ги чуват.

За много мъже, не физическата проява на любов е трудна, а това да се „разголят" емоционално пред жената, която обичат. Те са готови да покажат своята любов и преданост, но не и да говорят за нея, както биха искали жените.

Мъжете се страхуват и затова си тръгват.
Много често мъжете напускат жените, от които се страхуват. Когато нещата станат прекалено трудни за тях, те просто си тръгват. Ето защо, дами – не водете мъжа към отчаяние като го принуждавате да води открити, честни и трудни за преглъщане разговори за смисъла на живота, връзката ви и т.н.

Научете своя мъж, че можете да понесете истината (колкото и страшна да изглежда) и така той доброволно ще ви я казва. Опитайте се да преодолеете своята емоционалност и не водете тежки словесни борби с любимия човек. Сигурно е, че той ще загуби битката, но нали войната беше по-важна за спечелване?!
tialoto.bg
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот barut » 01 Яну 2013, 18:52

Няма невъзможни неща в тоя живот .Човек постави ли си цел и вярва ли в собственото си ,,АЗ'' , рано или късно се постига .Ей на пресен пример .На булката беглец през 2011г. не можа дедо да и надене брачните окови ,но на на връх Нова година е успял ;) Поздравления за 86-годишният основател на "Плейбой" Хю Хефнър , който се е оженил за 26-годишния фотомодел Кристал Харис.!Церемонията се е състояла в замъка на ,,Плейбой''.Един живот се живее. http://www.nydailynews.com/entertainmen ... -1.1230865
Изображение
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот slaron » 18 Яну 2013, 12:57

Изображение

Последни фешън тенденции в мъжката мода - пролет 2013 г.!
Изображение Изображение
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот slaron » 26 Яну 2013, 11:32

Изображение

:lol: :lol: :lol:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот barut » 01 Фев 2013, 22:56

30 причини защо е по-добре да си от силния пол

1. Всеки път стигаш до оргазъм.
2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията.
3. Не ти трябва нищо освен четката за зъби, за да преспиш на чуждо място.
4. Не ти пука, ако на купона някой е облечен със същите дрехи.
5. Фамилията ти никога не се променя.
6. Не искаш откровен отговор, когато запиташ "Как изглеждам?".
7. Автомонтьорите винаги ти казват истината.
8. Мустакът за теб е въпрос на избор, а не проклятие.
9. На 55 можеш да изглеждаш по-добре отколкото на 35.
10. Можеш да уцелиш пета скорост от раз. И задна също.
11. Хората не те зяпат в гърдите, докато им говориш.
12. Телефонният разговор ти отнема 30 секунди: "Ало. По въпроса. Чао."
13. Знаеш всичко за футбола, леките коли, самолетите и военните работи.
14. Можеш да имаш картечница с уста.
15. Някой може да не те покани някъде и пак да си останете приятели.
16. Можеш да смениш автомобилна гума.
17. Кажи ми петима велики българи. А сега пет велики българки. А?
18. Можеш да хвърляш и хващаш неща.
19. Не трябва да ти се обяснява какво е засада.
20. Можеш да ръмжиш, докато се протягаш.
21. Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си, без да ти личи.
22. Гледаш бебенца, кученца и котенца, без да казваш "ау".
23. Можеш да се изпикаеш, без да сваляш половината дрехи от себе си.
24. Когато си облечен официално, можеш да се затичаш по улицата, без минувачите да умрат от смях.
25. Можеш да се подстрижеш и за 3 лв.
26. Не ти се налага да се бръснеш от кръста надолу.
27. Не се замисляш от коя страна се развива гайката.
28. С една прическа можеш да караш години наред. Дори цял живот.
29. И в най-тъпите филми все пак намираш що-годе забавни моменти: кунг-фу, преследване с коли и едри планове от деколтето на Камерън Диаз.
30. Както и да го погледнеш, дори на 69 все ти го вкарваш.
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Тема за мъжете от форума

Мнениеот BLACKJ » 02 Фев 2013, 11:04

"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта