Да е честит празника на :

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот policeofficer » 08 Сеп 2013, 10:45

policeofficer написа:Честит рожден ден Lord, с пожелания за много здраве и късмет!


Хайде пак! За да видиш, че не съм забравил! :lol: :lol: :lol:
policeofficer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 05 Юли 2012, 18:57

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот Lord » 08 Сеп 2013, 18:44

Благодаря сърдечно! 8-)


Стрейндж, ако обичаш нарежи тортата
Изображение


Полисофисър, моля разлей питието, че времето върви
Изображение


:) Да ви е сладко и наздраве! ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот Strange » 20 Сеп 2013, 10:12

Честит рожден ден, Kali :D

Основен поздрав:


Първа резерва:


Втора резерва: на немски /не се знае снощи какъв език си говорила/ ;)
Понякога всичко, от което човек се нуждае, е нова гледна точка.
Strange
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 557
Регистриран на: 02 Авг 2011, 17:41
Местоположение: Варна

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот Kali » 22 Сеп 2013, 15:49

Благодаря ти от сърце за пожеланията, Strange! Нищо друго не ми остава, освен да те почерпя с тази торта - сама съм я правила, щото вече съм голяма! :D

Изображение

Хайде грабвай виличката, ти от ляво, аз от дясно, и да се срещнем по средата! ;) :lol: :lol: :lol:
Kali
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 864
Регистриран на: 18 Юни 2011, 02:00
Местоположение: София

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот slaron » 26 Окт 2013, 12:17

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АДМИНА!
МИТЕ, ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ! НА МНОГАЯ ЛЕТА, ПРИЯТЕЛЮ!


Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот DANI_09 » 08 Ное 2013, 06:57

Честит професионален празник колеги, най вече здраве на всички другото ...........
Автомобила ти е роб, не ти на него!
DANI_09
Полицай
Полицай
 
Мнения: 143
Регистриран на: 13 Мар 2011, 13:34
Местоположение: ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот Кошмар1 » 08 Ное 2013, 08:10

Честит празник и от мен колеги :) Ето и малко история:
"На осми ноември - "Св. Архангел Михаил", традиционно се отбелязва професионалният празник на българската полиция. Празникът е честван за първи път през 1924 г., като инициативата за неговото учредяване принадлежи на софийския градоначалник о.з. подполк. Георги Кисьов. Тогавашният министър на вътрешните работи и на народното здраве Иван Русев приема идеята на подполк. Кисьов за определянето на патронен празник на полицията, и под влиянието на Софийския митрополит спира вниманието си на празника на Св. Архангел Михаил.

Писменото мнение на митрополит Стефан изяснява, че: "Този празник, който олицетворява и на небето реда на власт и дисциплина и царуване на истината, правдата и любовта, много подхожда за патронен празник на полицията, която има за цел като представител на дадената от Бога власт, да се грижи за реда, спокойствието, сигурността и спазването на законите в страната, чрез които се гарантира животът, имотът и свободата на гражданите".

При избора на патрон на полицията натежава аргументът, че Св. Архангел Михаил символизира властта, изпълняваща закона. На 24.09.1924 г. министър Русев нарежда на столичния градоначалник и на всички окръжни управители:

"За патронен празник на цялата полиция в царството се определя денят на Св. Архангел Михаил".

А ето и един цитат написан под този материал : "Чудно ми е защо всички си изливате негативите по полицаите....Като сте толкова недоволни от тях да ми отговорите: "Защо като стане някакъв инцидент,проблем,кражба ,нападение ...т.н. звъните най-напред на 112/166?"-Както и да питаш, едва ли някой ще ти отговори. Истината бяга от очите на българския гражданин.

Дарик радио, Габрово :D
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот DANI_09 » 08 Ное 2013, 18:04

Кошмар1 в БГ полицай не благодарна професия. Опрат ли до нас все неприятности, откраднали ти нещо, контрабанда, превишена скорост и т.н. Превенцията е незабележима за хората! Ще ти кажа случка от практиката. Патрулираме с МПС, минаваме покрай двойка, мъжът казва "тези само се возят", жената "какво лошо, добре е че има полиция", "ще им е.. м... , аз плащам за това".
Медийте изкараха герой "човека" оцветил със спрей паметника на ул."Позитано"?! В каква държава живеем? Журналистите отразявайки "истината" манипулират хората. Това е вандалски акт, в САЩ за графити присъдата е общ. полезен труд и солена глоба, а това е оскверняване паметник на културата! :twisted:
Хайде наздраве за празника, до понеделник вече от границата с Турция!
Автомобила ти е роб, не ти на него!
DANI_09
Полицай
Полицай
 
Мнения: 143
Регистриран на: 13 Мар 2011, 13:34
Местоположение: ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот Кошмар1 » 08 Ное 2013, 18:26

Днес празнувай, танцувай и се весели. :) Другото ще го осмисляме друг ден. Питаш: "В каква държава живеем?" - отговорът ми няма да е особено позитивен, но за него друг път.
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Да е честит празника на :

Мнениеот Кошмар1 » 30 Ное 2013, 20:32

Да е честит празника на ... сина ми :D

Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron