Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот BARETATA » 23 Окт 2009, 22:04

определено,това си е Жива и чиста копрупция.Напред с девизът "Направи ме богат за един ден,ама за цяла вечност".ххаха
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот SFS » 23 Окт 2009, 23:38

Днес ми отговориха от главна прокуратура ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот Lord » 24 Окт 2009, 00:19

...е, и...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот osata » 24 Окт 2009, 10:49

SFS написа:Днес ми отговориха от главна прокуратура ;)


Ами те по принцип на всички отговарят.... ама много често гражданите остават разочаровани от отговора и крайния резултат ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот SFS » 24 Окт 2009, 16:44

Нали заради това съм пратил копие до сумати други институции и най важното до посланиците на страните членки на ЕС и ЕК. Смятам, че знаете кака се движат на практика такива материали. Трябва да се съберът по компетентност а компетентния да уведоми какво прави и какво е направил.
Ба мен главния прокурор ми е симпатичен колкото първано или станишев та и да направи нещо ще е добре за да елиминира от следващ мандат аршинчето а и да не направи нищо пак е добре за мен, защото ще събере още черни точки от наблюдателите на "съдебната ни система"..
Демек каквото и да направят все губят а онези на които симпатизирам печелят.
Аз за това съм за свободна и правова държава с константни и непроменливи правила. Без да е важно кой от къде тръгва на финала е ясно кой ще стигне.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот osata » 24 Окт 2009, 17:13

Стони, а не мислиш ли, че заради идеалисти като теб съдебната система е запушена от сигнали, писма жалби ала бала и затова там служителите са крайно натоварени и вземат по 14-15-16 заплата след коледните си премии :lol: ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот SFS » 24 Окт 2009, 18:18

Не само, че мисля но съм и убеден, че една централа бълва несъществуващи престъплениия и "новини" за да се смали чуствителността до такава степен, че да изчезне напълно интереса към престъпленията на една категория хора. Незнам дали си правни подготвен за да можеш да различаваш наличието на достатъчно данни за престъпление но в конкретния случай има такива и само това, че длъжността на този магистрат е от такъ ранг все едно извършеното от него несъществува. Освен това до момента се према като някакъв анонимен сигнал и прокуратурата не се е сезирала...сега няма къде да иде защото аз не съм анонимен заявите.
Казвам се стоян чонев от с, гърмен ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот SFS » 24 Окт 2009, 18:20

осата...аз не съм идеалист...все пак ако родината ми стане нормална страна това ще ме задоволи и материялно, защото мога да направя за една година няколко милиона ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот Lord » 26 Окт 2009, 19:42

В Бургас втори магистрат подаде оставка, след апела на ВСС

26 октомври 2009 | 17:36 | Агенция "Фокус"



Бургас. Молба за освобождаване от длъжност като административен ръководител –председател на Апелативен съд – Бургас и като съдия, подаде Дора Чинева днес след обяд - съобщиха от ВСС. В молбата е отбелязано и желанието за пенсиониране поради навършване на възраст и необходим трудов стаж. „Понастоящем недоброто ми здравословно състояние, допълнително повлияно от породената напоследък сянка на съмнение относно повторния ми избор за административен ръководител не ми позволява да продължа работа”, пише в заявлението си до ВСС Дора Чинева.
Това е втората оставка, след като окръжният прокурор на Бургас Ангел Ангелов заяви желание да бъде освободен като административен ръководител. Оставките са в резултат на апела на Висшия съдебен съвет от последното заседание, проведено на 22 октомври т.г. за оставката на магистрати, които са имали контакт с лицето Красимир Георгиев.





© 2009 Всички права запазени. Позоваването на Информационна агенция "Фокус" е задължително!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Пестъпления от "МАГИСТРАТИ"

Мнениеот SFS » 26 Окт 2009, 19:44

Уважаеми г-н Чонев,

Уведомяваме Ви, че Вашия сигнал е регистриран във ВКП с вх.№ 17178/ 26.09.2009г.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта