Алабализми...;-)

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Министър Румяна Бъчварова

Мнениеот dakota_ » 26 Яну 2017, 22:51

Дактилоскопията може от тук да не мине, но не е спирала да върви ;)
Не са ли ти разказвали в АМВР за Бенджамин Браун, който изправяйки се пред съда казал, че винаги е знаел, че въпреки променената си самоличност пръстовите отпечатъци ще го провалят :)
Понеже шубето си е голям страх, имах случай с един "удавник", за който бях сигурен, че е преместил едни чужди вещи... размахах му на лист едни отпечатъци дори не знам и на кой бяха и му дадох възможност да избере сам ли да си признае, което ще облекчи положението му или да го вкарам в ареста и да чака да се върне магаре от водопой... Предпочете първият вариант и сподели искрено и лично какви ги вършил... 8-)
Пламен Узунов може да не е Ханс Грос, но е добър професионалист и се радвам,че е оценен по право.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Министър Румяна Бъчварова

Мнениеот kermit » 27 Яну 2017, 23:41

dakota_ написа:Понеже шубето си е голям страх, имах случай с един "удавник", за който бях сигурен, че е преместил едни чужди вещи... размахах му на лист едни отпечатъци дори не знам и на кой бяха и му дадох възможност да избере сам ли да си признае, което ще облекчи положението му или да го вкарам в ареста и да чака да се върне магаре от водопой... Предпочете първият вариант и сподели искрено и лично какви ги вършил... 8-)


Това се нарича шантажиране, а ако не помогне нека позная, следва як бой и изтръгване на показания чрез сила. Така работят ОР и после като дойде пред РП и се отрече от показанията си и всичко тръгва от начало, но ОР са горди,че са разкрили престъпление.
kermit
Полицай
Полицай
 
Мнения: 123
Регистриран на: 02 Дек 2015, 17:40

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron