Алабализми...;-)

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот dsuzunov » 04 Апр 2016, 15:50

И не пишете тук в сайта, повече за въоръжени бунтове, сваляне на правителства и прочие. Тук няма да намерите подкрепа за идеите си. Лудите са другаде.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот dakota_ » 04 Апр 2016, 16:35

Border_Officer написа:
brb написа:Преди всичко - пиша тук с риск да бъда издирен и елиминиран, защото ми писна да гледам как Майка България се гърчи.


Преди да влизате в сайта да пишете, трябва да си пиете редовно хапчетата, защото като чета какво пишете съм силно притеснен за вашето здраве след посещение на сайта.
В последно време не е лесно човек да е прост, конкуренцията стана голяма и съревнованието е оспорвано!


Ти през работно време пишеш и ще береш ядове за това, даже и началника ти трябва да накажат за неупражнен контрол :mrgreen:
С хапчета няма да стане, трябва да пести пари за операция, да оперира комплексарщината си.
Сещам се за един виц, в който един комплексар се пожалвал на Бог - Господи, като си ми дал 32 зъба, защо не си ми дал 32 х_я... Господ нали е мил и човеколюбив в миг изпълнил желанието на комплексаря... С радостен вик комплексарят скочил и побягнал да празнува, че Бог му сбъднал мечтата... В това време Бог го потупал бащински по рамото и му казал - Чадо, ами тази кофа с мад_ри кой ще я носи :mrgreen:
Даването на разрешително за оръжие е лесна работа, ами после началника на районното като потупа по рамото комплексаря с оръжие, какво се случва 8-)
Същото е и с взимането на властта... само за глупака морето е до колене 8-)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот Border_Officer » 04 Апр 2016, 17:48

Ти ме поставяш под риск да бъда издирен и елиминиран :lol:
Гледай до какво води нередовното пиене на хапчета https://www.youtube.com/watch?v=5krnqNil4mE
Как мислиш, "АКО ПОЛИЦИЯТА РАЗРЕШАВАШЕ ОРЪЖИЕ НА ВСЕКИ ПРИМЕРЕН МЪЖ-ПАТРИОТ, ТО НЯМАШЕ ЛИ ДА УСПЕЕМ САМИ ДА СЕ СПРАВИМ С ТАЗИ ГМЕЖ? " Това е възлов момент :mrgreen: :lol:
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот brb » 04 Апр 2016, 18:51

Странни хора сте вие всички. Опитвам се да диалогизирам, привеждам факти, ОБЯСНЯВАМ ВИ КОЛКО ЗЛЕ ИЗГЛЕЖДАТЕ В ОЧИТЕ НА ХОРАТА, а вие пак обиждате.
Оставям ви, няма да преча повече, докато не видя някакво конструктивно мнение.
Апропо, моите съждения се поддържат от изключително много интелигентни хора. Вашето отношение само задълбава пропастта между полиция и простолюдие.
Грешите! Ще дойде момент, когато ще имате нужда от обществена подкрепа и няма да я получите. Но сами сте си виновни, защото сте прекалено високомерни.
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот spoon » 04 Апр 2016, 19:04

brb написа:...Оставям ви, няма да преча повече, докато не видя някакво конструктивно мнение.
Апропо, моите съждения се поддържат от изключително много интелигентни хора...
:shock:

Не ни оставяй идвай във съня ни

като нечакан и неискан гост

Не оставай ти отвън на пътя

Вратата ние не залостваме


Влезни си тихо . Кротко приседни

с огнен поглед, в мрака да те видиме

Като се наситим да те гледаме

ще си с/е/ бан и ще си отидеш

:lol:
spoon
Полицай
Полицай
 
Мнения: 161
Регистриран на: 12 Авг 2011, 19:52

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот dakota_ » 04 Апр 2016, 19:39

Border_Officer написа:Ти ме поставяш под риск да бъда издирен и елиминиран :lol:
Гледай до какво води нередовното пиене на хапчета https://www.youtube.com/watch?v=5krnqNil4mE
Как мислиш, "АКО ПОЛИЦИЯТА РАЗРЕШАВАШЕ ОРЪЖИЕ НА ВСЕКИ ПРИМЕРЕН МЪЖ-ПАТРИОТ, ТО НЯМАШЕ ЛИ ДА УСПЕЕМ САМИ ДА СЕ СПРАВИМ С ТАЗИ ГМЕЖ? " Това е възлов момент :mrgreen: :lol:


Опитвам се да диалогизирам и да ти обясня колко зле изглеждаш в очите на хората, а ти ме обиждаш :D
Ще дойде момент да имаш нужда от обществена подкрепа и няма да я получиш ;) Пуста сопа дряновица неокастрена...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот m-r_Vekilski » 04 Апр 2016, 21:39

brb ,НЕ ГО ЛИ ЗАКРИХА ВЕЧЕ ВАШИЯ ОТДЕЛ? АМАН БРЕ!
Ама евала за никнейма,БРБ...Бъчи ръси бисери :lol:
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот катюша » 05 Апр 2016, 09:00

dakota_ написа:Сещам се за един виц, в който един комплексар се пожалвал на Бог - Господи, като си ми дал 32 зъба, защо не си ми дал 32 х_я... Господ нали е мил и човеколюбив в миг изпълнил желанието на комплексаря... С радостен вик комплексарят скочил и побягнал да празнува, че Бог му сбъднал мечтата... В това време Бог го потупал бащински по рамото и му казал - Чадо, ами тази кофа с мад_ри кой ще я носи :mrgreen:
Даването на разрешително за оръжие е лесна работа, ами после началника на районното като потупа по рамото комплексаря с оръжие, какво се случва 8-)
Същото е и с взимането на властта... само за глупака морето е до колене 8-)


:lol: :lol: Ако се сещаш и за други такива вицове, просто споделяй :lol:
Даването на разрешителни за оръжие е елементарно, доказваш необходимост и го получаваш. Не знам да има за случай на човек доказал необходимост и да му е отказано разрешително за оръжие ;)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Полицията на мафията срещу Народа на България

Мнениеот brb » 11 Апр 2016, 20:00

Това, което Ви пиша тук, вече започва да става факт - Народът осъзнава какво представлява т. нар. "полиция" и кого брани тя. Народът започва сам да се справя с престъпниците. Така и трябва!
http://bultimes.com/tsivilnite-otryadi- ... -turtsiya/
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

Re: Полицията на мафията срещу Народа на България

Мнениеот dakota_ » 11 Апр 2016, 20:50

Един такъв като теб носел на гърба си по цял ден една торба с цимент...като го попитали защо носи тази торба цимент на гърба си, отговора бил - Знаете ли какъв кеф изпитвам вечер като я сваля от гърба си... Твоя начин да си правиш кефа е като ни занимаваш с характеропатия си и ни демонстрираш до какво води дефицита на внимание...
Всеки по различен начин си прави кефа и по различен начин изпада в ремисия...
Клипа е прекрасен, направо човек да изпадне във възторг от действията на едни пергиши решили да си развеят пръднята по границата и на вързано куче нож да вадят...
Как ли би изглеждал един клип, ако в групата бежанци се случи да има един или двама каналджии. Като се има предвид, че каналджиите не се колебаят да посегнат и на гранични полицаи... Какво ли би се случило и как би изглеждал един клип, в който мигрант вади пистолет и пръсва мозъка на някои от пергишите и кривне обратно в Турция... Кой ще е виновен за случилото се, което до момента не се е случило само поради щастливо стечение на обстоятелствата, но никой не е застрахован от такъв сценарии...
Не се чувствай длъжен да ми отговаряш... просто го хвани с два пръста.. скъсай го от дърпане и дано това ти помогне да изпаднеш в ремисия!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта