Алабализми...;-)

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: В пресата за МВР...

Мнениеот dsuzunov » 26 Юли 2015, 20:28

По темата за роднините се сещам за един бивш милиционерски началник в Пловдив, роднина на "писател/ка" във форума. При един масов бой в центъра на Пловдив, преминаваща от там жена се обърнала към него:
-"Другарю милиционер, вземете отношение, хората се бият!" А той отговаря, наперил мустака
-"Аааа, другарко, в грешка сте! Аз не съм милиционер, аз съм НАЧАЛНИК на милиционерите!"
...и се шмугнал в първата пресечка.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: В пресата за МВР...

Мнениеот Елена » 26 Юли 2015, 20:58

Ти защо не си се намесил вместо него да предотвратиш масовият бой :D
Ще ти кажа какво каза един колега експерт като отивахме на МП, а ти прецени дали е прав или крив.
Минаваме на път за МП по улица, на която няколко цигани млатеха здраво две циганки и циганките дори вдигнаха ръце към буса за помощ. Попитах го няма ли да спрем да се намеси, а той ми каза, че няма намерение циганите да му набутат служебната карта в задника. Обадихме се по телефона в управлението и подадохме сигнал на дежурният в ОДЧ!
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: В пресата за МВР...

Мнениеот малкия » 26 Юли 2015, 22:03

Елена написа:
малкия написа:Ако обаче имаше и най-елементарно чувство за такт (да не използвам по-силни думи) би трябвало да се извиниш за това, че намеси децата ми.

По никакъв начин не съм намесила децата ти в клеветнически твърдения!
Всичко, което написах се базира на информация в интернет издания, която информация ти потвърди и се оказва, че няма клевета! Ако имаш желание последвай линка http://struma.bg/news/38606/1/1/Svaliha ... hkovo.html и ще видиш, че каквото си споделил, това съм написала и аз в поста си.
Ако наистина си се засегнал от написаното в поста ми, моля приеми искрените ми извинения, че изобщо се стигна до изясняване на такива обстоятелства.


Ама ти наистина си била голям гьонсурат! :D
Каквото съм споделил, това си написала?
Ще си поопресниш ли паметта:

Дори и роднините и децата си назначавате на служба в МВР.
Как ли би повярвал човек, че е толкова зле положението в МВР като цялата ти рода е в редиците на МВР!
Кой е консуматора и кой мисли само за себе си е кофти за твоя милост да определяш, като цялата ти рода е на консумация в МВР.
Е, уважаемо експертно недоразумение, не ти ли е неудобно при положение, че си обърнал МВР на семейна фирма, да даваш оценки и мнения по отношение на службата в МВР?


Я пробвай пак с линк към нещо, където съм "споделил" как си назначавам роднините и децата, как цялата ми рода е на консумация в МВР и как съм обърнал МВР на семейна фирма.

Оказва се, че нямало клевета... :lol: Няма, бе - да не би да съм хукнал да те съдя за клевета? :lol:


Що ли се занимавам...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: В пресата за МВР...

Мнениеот Елена » 26 Юли 2015, 23:01

На първо четене дори човек да не е експерт като теб ;) Тъста ти милиционер,съпругата ти полицай, ти полицай, дъщеря ти пожарникар, сина ти учил за полицай, то бивши милициионери и полицаи няма :lol:
Нещата горе-долу се подреждат така - милиционер - полицай - полицай - пожарникар - полицай и всички сте роднини :lol: Хайде наистина да спрем, че съм дежурна и след толкова смях може да ми излезе през носа до сутринта 8-)
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: В пресата за МВР...

Мнениеот малкия » 27 Юли 2015, 07:15

Много смешно, а?
Е, хубаво, че поне на теб ти е весело.
Макар, че повечето РП, които познавам, рядко се ограничават с едно четене...
Тъй. Оцапа се, сега се чудиш как точно да се измъкнеш и се пробваш да го обърнеш на майтап. Не се получава.
Не виждам смисъл да продължавам да участвам в цирка. За да вляза в твоя стил - това общуване нито ми е приятно, нито ми помага да си върша работата, нито ми носи някаква полза.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: В пресата за МВР...

Мнениеот Елена » 27 Юли 2015, 10:08

малкия написа:Много смешно, а?
Е, хубаво, че поне на теб ти е весело.
Макар, че повечето РП, които познавам, рядко се ограничават с едно четене...
Тъй. Оцапа се, сега се чудиш как точно да се измъкнеш и се пробваш да го обърнеш на майтап. Не се получава.
Не виждам смисъл да продължавам да участвам в цирка. За да вляза в твоя стил - това общуване нито ми е приятно, нито ми помага да си върша работата, нито ми носи някаква полза.


Не, бре човек, събуди се, аз може да съм РП, но не съм синдикален лидер, че да съм се оцапала!
Синдикатите се оцапахте с безумните си искания и сега се чудите как да прикриете, че просто управляващите твърдо и еднозначно ви показаха, че не вървите с тези пенсионни претенции.
Цирка се нарича синдикат и като не виждаш смисъл да участваш в цирка, откажи се!
Заработил си си правото да се оттеглиш в заслужена почивка, почивай и не ни мисли, ще се оправим и без помощта на пенсионерите!
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: СПО "Границата"

Мнениеот Елена » 26 Авг 2015, 09:00

Въоръжени военни се разположиха на западната ни граница

http://dnes.dir.bg/news/armia-bezhanski ... a-19864436

Жива сила и военна техника разположи Българската армия на граничните ни пунктове с Македония, като превантивна мярка срещу бежанската вълна.
Вчера военният министър Николай Ненчев обяви, че 25 военнослужещи с техника ще се включат в опазването на западната ни граница, за да подпомогнат колегите си от МВР.

Рано тази сутрин военна част от формирование 26400-Благоевград се разположи на метри преди ГКПП "Гюешево" на българо-македонската граница, предаде БГНЕС. На място е и командирът на поделението подполковник Иван Иванов.

Частта е разположена на метри преди граничния пункт, който се намира на 22 км западно от Кюстендил. Частта включва десетина войници и джип "Хамър", върху който има картечар с лека картечница. Малко над "Хамъра" до пътя, водещ към Македония, са поставени и шипове за спиране на автомобили.

Преди граничния пункт крачат въоръжени с автомати войници, върху товарния автомобил има още един войник с картечница.

Военно присъствие има и на граничните пунктове-"Станке Лисичково" край Благоевград и "Златарево"-Петрич.

Вижте снимки >>

Междувременно вицепремиерът и вътрешен министър Румяна Бъчварова коментира, че бежанската вълна е "най-голямото предизвикателство от началото на века в Европа."

На въпрос дали е възможно връщането на стария тип граничен контрол в рамките на Евросъюза тя заяви, че "очевидно трябва да се преосмислят определени политики", но това е решение на страните от шенгенското пространство.

"Ние очаквахме това развитие на ситуацията – че тогава, когато се ограничи каналът за преминаване през Италия, ще се промени маршрутът на бежанците и те ще минават по друга дестинация, както сега наблюдаваме през Македония", обясни Бъчварова.

По думите й българските власти имат изготвен план с конкретни мерки по три варианта за развитие на ситуацията с имигрантите.

"Най-апокалиптичният е да има един поток, какъвто наблюдаваме в Македония, но в момента смятаме, че рискът от това е относително нисък", допълни тя.


Голям купон тече на западната ни граница :) Войници с насочено оръжие, вериги с шипове и дори картечно гнездо има разположено на входа на границата ни :lol: Интересно е като се появят бегълки с деца, по кого първо ще открият огън войниците, по децата или по жените. Поредната простотия и излишен цирк на границата. Всички ни подминават, но ние се пазим 8-) Сбъдна се мечтата на синдикатите армията да излезе да пази границата :mrgreen:
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: СПО "Границата"

Мнениеот ТРЕЗОР » 26 Авг 2015, 09:50

Ленче , пак не си разбрала правилно......25-те военни не пазят реално границата/браздата/, а продават чалъми на КПП-то позирайки с джипове с картешници , а шиповете са за принудително спиране на бежанци,ако решат да минат боси върху тях , а наплива на бежанци на КПП могат да спрат и 10-на РП или мл.експерти ;)
ТРЕЗОР
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 71
Регистриран на: 21 Ное 2010, 22:41

Re: СПО "Границата"

Мнениеот Елена » 26 Авг 2015, 12:09

Преди малко разбрах още нещо от един колега мл.експерт. Оръжието на войниците е без боеприпаси, обезопасено е да няма самонаранявания и пострадали при носене на оръжието :mrgreen: :lol:
Пълна победа на синдикатите, армията е на границата :lol:
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: СПО "Границата"

Мнениеот Сприган » 26 Авг 2015, 15:50

Елена написа:Преди малко разбрах още нещо от един колега мл.експерт. Оръжието на войниците е без боеприпаси, обезопасено е да няма самонаранявания и пострадали при носене на оръжието :mrgreen: :lol:
Пълна победа на синдикатите, армията е на границата :lol:


Малко нелогично изглежда да са без боеприпаси, но и така да е, приклада е достатъчно масивен и респектиращ.
Сприган
Нов
Нов
 
Мнения: 13
Регистриран на: 09 Юни 2015, 11:30

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 64 госта