Алабализми...;-)

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Издирва се !!!

Мнениеот clearly » 11 Май 2012, 17:29

kkarakashev написа:Отделям се темата ама Клеарли надали знае какво е ШИС и ХИТ ;)

clearly-Каракашев това ,че сме от селу не следва,че не знаем кво е ШИС И ХИТ. :D


kkarakashev написа:Клеарли, аз не съм казал, че ти или някой друг е от село. Никога не съм делял присъстващите тук и другаде на селяни и граждани !

Знаем ,че не делиш хората . Изразих се така защото станах селянка,което не ми пречи да следя кво става по света и у страната ни.Тоест далеч от шума инвестирах пачките от борсата в едно село , на чист въздух сред природата ,та и ази най- сетне като белите хора да си поживеем с мъжо.Та сега от там ти пиша. 8-)

Изображение
пп Каракашев ей това на снимката ми е градината за гости . Като ходиш на воаяж с частният си хеликоптер ,пътьом можеш да ми дойдеш на гости.Де е това място в ефир не мога да кажа ;)
Към Лорда да ме извини ,че се отклоних ,но трябваше да обясня на Каракашев как седят нещата
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Издирва се !!!

Мнениеот Lord » 12 Май 2012, 10:19

clearly написа:...Към Лорда да ме извини ,че се отклоних ,но трябваше да обясня на Каракашев как седят нещата


:lol: С мен нямаш грижи, но защо лъжеш Краси?! Току виж тръгнал, а то няма къде да дойде. ;) :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Издирва се !!!

Мнениеот m-r_Vekilski » 12 Май 2012, 14:55

clearly написа:
Изображение
пп Каракашев ей това на снимката ми е градината за гости . Като ходиш на воаяж с частният си хеликоптер ,пътьом можеш да ми дойдеш на гости.Де е това място в ефир не мога да кажа ;)
Към Лорда да ме извини ,че се отклоних ,но трябваше да обясня на Каракашев как седят нещата

Ей Клео, да не вземеш да попаднеш и ти в тази тема .... като обект ;)
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Издирва се !!!

Мнениеот clearly » 12 Май 2012, 15:51

Lord написа:
clearly написа:...Към Лорда да ме извини ,че се отклоних ,но трябваше да обясня на Каракашев как седят нещата


:lol: С мен нямаш грижи, но защо лъжеш Краси?! Току виж тръгнал, а то няма къде да дойде. ;) :mrgreen:

Брях .Нещо много си се разревожил за Каракашев,че видите ли нямал къде да отиде.Споко не е казал не съм му дала координатите на сгушената във френските Алпи къщурка .В същата има площадка за хеликоптеру ,, гараж за три коли, шест спални със шест бани , ,две камини, спа център , градината де ти я показах и забележи винарска изба с изкуствена пещера :)И ми намирисва ,че няма да откажеш воаяж. Каракашев като тръгне ще ти свирне и ти да дойдеш.Място има ,следователно и майора може да се включи.А ако случайно нещо се объркате с координатите ,ще се обадя на колегите ви да ви издирят ;)Спътникът де следи е позициониран точно в него район и лесно ще им е.И като пристигнете ей тук http://static.businessinsider.com/image ... g-room.jpg ще го полеем и после следва нощното парти ей тук http://static.businessinsider.com/image ... ountry.jpg
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Издирва се !!!

Мнениеот m-r_Vekilski » 13 Май 2012, 00:51

За да съм по заглавието на темата:
Издирва се !!!
1.Skype на потребител clearly
2.ТТ данни
3.Актуална информация за ФС
Извинете господин Лорд, ама не можах да се удържа :oops:
ПП:Клео, чак сега се загледах в аватара ти.....малееее това на гърба на момчето....крачето ли е :o
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Издирва се !!!

Мнениеот clearly » 13 Май 2012, 14:07

m-r_Vekilski написа:ПП:Клео, чак сега се загледах в аватара ти.....малееее това на гърба на момчето....крачето ли е :o

Майоре това е лявото краче.Към Лорд ,моля измести постовете ми и последващите които не са по същество в темата ,,Алабализми...;-)Благодаря предварително!!!
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Алабализми...;-)

Мнениеот m-r_Vekilski » 13 Май 2012, 16:47

Майоре това е лявото краче.Към Лорд ,моля измести постовете ми и последващите които не са по същество в темата ,,Алабализми...Благодаря предварително!!!

То май е по правилно да алабализваме тук ,а ;)
Чеки са да те питам...ти с две леви крачета ли си ?
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Алабализми...;-)

Мнениеот clearly » 13 Май 2012, 17:04

m-r_Vekilski написа:
Майоре това е лявото краче.Към Лорд ,моля измести постовете ми и последващите които не са по същество в темата ,,Алабализми...Благодаря предварително!!!

То май е по правилно да алабализваме тук ,а ;)
Чеки са да те питам...ти с две леви крачета ли си ?

Майоре объркал си влака Двете леви крачета са присъщи у болшинството наши футболисти,не при мен. ;)
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Алабализми...;-)

Мнениеот m-r_Vekilski » 13 Май 2012, 17:38

Язе от футбол не разбирам :oops: ....са като се замислим, май от нищо не отбирам :roll:
Клео, изкушавам се да те запитам....ти по кои ченгета си падаш :roll:
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Алабализми...;-)

Мнениеот clearly » 13 Май 2012, 17:57

m-r_Vekilski написа:Язе от футбол не разбирам :oops: ....са като се замислим, май от нищо не отбирам :roll:
Клео, изкушавам се да те запитам....ти по кои ченгета си падаш :roll:

По такива де не са задръстени, а са разкрепостени. :D
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта