Алабализми...;-)

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: СПО "Границата"

Мнениеот spoon » 26 Авг 2015, 20:20

Елена написа:Оръжието на войниците е без боеприпаси, обезопасено е да няма самонаранявания и пострадали при носене на оръжието :mrgreen: :lol:


Пак не си разбрала, оръжието си е действащо и редовно, защото бежанците много добре познават АК-47, но боеприпасите са халосни, щото военните всъщност са действащи РП от МВР, облечени в бутафорни военни униформи, поради недостиг на служители от охранителна полиция. Та знаейки какви са уменията и колко им е "багажа" на РП, ръководството на министерството е предприело тези мерки за безопасност. :idea: :mrgreen:
spoon
Полицай
Полицай
 
Мнения: 161
Регистриран на: 12 Авг 2011, 19:52

Re: СПО "Границата"

Мнениеот Елена » 26 Авг 2015, 22:46

spoon написа:
Елена написа:Оръжието на войниците е без боеприпаси, обезопасено е да няма самонаранявания и пострадали при носене на оръжието :mrgreen: :lol:


Пак не си разбрала, оръжието си е действащо и редовно, защото бежанците много добре познават АК-47, но боеприпасите са халосни, щото военните всъщност са действащи РП от МВР, облечени в бутафорни военни униформи, поради недостиг на служители от охранителна полиция. Та знаейки какви са уменията и колко им е "багажа" на РП, ръководството на министерството е предприело тези мерки за безопасност. :idea: :mrgreen:


Не трябваше да се издаваш за дегизировката , а умственият ти багаж е като недостига на служители от охранителна полиция :mrgreen:
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: СПО "Границата"

Мнениеот spoon » 29 Авг 2015, 09:47

Елена написа:... умственият ти багаж е като недостига на служители от охранителна полиция :mrgreen:


Много си "ниско", а и доста "зелена", за да ми даваш оценка на "багажа". :idea: Той е конкретизиран, като цифра за IQ в ЛКД от ИП на МВР, но ти никога няма да имаш достъп до подобни документи. Продължавай да веселиш колегите тук с постовете си, но съвсем дружески те съветвам да избягваш да даваш персонални оценки на хора, които не познаваш. ;)
spoon
Полицай
Полицай
 
Мнения: 161
Регистриран на: 12 Авг 2011, 19:52

Re: СПО "Границата"

Мнениеот Елена » 29 Авг 2015, 14:00

spoon написа:
Елена написа:... умственият ти багаж е като недостига на служители от охранителна полиция :mrgreen:


Много си "ниско", а и доста "зелена", за да ми даваш оценка на "багажа". :idea: Той е конкретизиран, като цифра за IQ в ЛКД от ИП на МВР, но ти никога няма да имаш достъп до подобни документи. Продължавай да веселиш колегите тук с постовете си, но съвсем дружески те съветвам да избягваш да даваш персонални оценки на хора, които не познаваш. ;)


Абе пий си редовно хапчетата и не е хубаво да ги пропускаш или да ги редуваш с бяло :mrgreen: :lol: Радвай на живота с дружките си и си мери IQ-то с доставчика си :mrgreen:
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Re: Алабализми...;-)

Мнениеот spoon » 29 Авг 2015, 14:41

:lol: Смехурана, чувала си от кримките лафа за смяна на дилъра, ама толкова и си запомнила за какво иде реч. Не се притеснявай от факта, мозъчето, колкото аспиринче, за кое по-напред?! :lol:

Прекратявам дебата с теб, защото ако продължа вероятно за мен ще се важи следната народна мъдрост: "Не се бори с прасе! И двамата ще се окаляте, но на него ще му хареса..." :mrgreen: :lol:
spoon
Полицай
Полицай
 
Мнения: 161
Регистриран на: 12 Авг 2011, 19:52

Re: Алабализми...;-)

Мнениеот Елена » 29 Авг 2015, 16:00

За теб важи, че простият човек се ражда учен :lol: :mrgreen:
Елена
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 294
Регистриран на: 27 Яну 2015, 18:06

Поредният набит полицай

Мнениеот brb » 03 Апр 2016, 19:26

В днешната преса излезе публикация за поредния набит полицай от група приятели:
http://www.blitz.bg/news/article/403333
Как мислите, АКО ПОЛИЦИЯТА РАЗРЕШАВАШЕ ОРЪЖИЕ НА ВСЕКИ ПРИМЕРЕН МЪЖ-ПАТРИОТ, ТО НЯМАШЕ ЛИ ДА УСПЕЕМ САМИ ДА СЕ СПРАВИМ С ТАЗИ ГМЕЖ?
А сега подобни новини водят у цивилните до доста негативни коментари спрямо полицията.
Защо, уважаеми полицаи, Вие и само Вие не желаете да се обединим заедно срещу циганите?
Или желаете те да Ви набиват редовно? ... не разбирам Вашата логика ...
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот osata » 03 Апр 2016, 21:50

Интересна тема.
Ако полицията, ако някой полицай.... така, нека малко помислим. Какво значение има мнението на отделния полицай, на група от 100 полицаи, от 1000 полицаи или повече?
Оръжието се разрешава от определени със закон, с наредби и т.н. длъжностни лица. Същото е като контрола по пътищата, като проверките за тютюнопушене в заведенията, проверките кой рибар колко риба е наловил в морето, проверките на митницата и т.н. Дали мнението на отделния служител или на събрали се 10 служители ще промени мнението на някой министър, той на други депутати и ще променят закона, защото "brb" написал мнение, 100 човека го подкрепили и.....
Мисля си, че първо трябва да прочетеш как се управлява държавата, кой, как, къде, на кого и т.н., а после вече да даваш предложения. Като гражданин имам особено мнение към циганите, но като държавен служител меря по друг начин. Да, имам едно на ум, но.....
А иначе преди години в пресата имаше едни публикации, дори клипове, как един охранител на милионерски син удря полицай в извънработно време пред дискотека, той пада и умира. Та, по тази логика и срещу милионерите ли ще се обединяваме? Отделно имаше едни кадри с един днешен министър, тогава само общински съветник, който разби носа на униформен полицай пред парламента....та и срещу тях ли ще се обединяваме.
Целият народ искаше ( и продължава да иска ) слаба полиция, голяма демокрация, полицаят да се намесва винаги, когато на него не му е угодно, но той като спре за 3 минути само на тротоара пред детската градина, че да си заведе дето, да не му правят забележки или глобяват и т.н.
Ще се заформи готина тема. ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот brb » 04 Апр 2016, 11:39

Надявам се, че поне в тази тема няма да видя по свой адрес заплахи или обиди от "дакота" и "катюша".
"осата", Вие повдигате доста въпроси - директно или с недомлъвка. Ще се опитам да им отговоря.
Преди всичко - пиша тук с риск да бъда издирен и елиминиран, защото ми писна да гледам как Майка България се гърчи. Имам доста приятели полицаи, свестни люде, та знам на какъв огън се печете и вие. Търся общ език между цивилни и полиция с цел да отстраним престъпниците, които ни управляват.
Мнението на всеки има значение. А 1000 полицаи ... охохооххоо ... Само със сто Мъже с Калашници може да се вземе властта, а с хиляда може да се задържи поне месец (с окупационните сили на САЩ ще се разберем лесно). Конституционно, разбира се!
Оръжията се отказват САМО на основание чл. 58 ал. 1 т. 10 ЗОБВВПИ, и то - масово. Целта на отказите е да няма достатъчно оръжие в населението, което да свали от власт управляващата ни мафия. Например, ЗАЩО СЕ ОТКАЗВА ОРЪЖИЕ НА СТАБИЛЕН ПСИХИЧЕСКИ БЪЛГАРСКИ ПАТРИОТ С ВИСШЕ, ГЛАВА НА СЕМЕЙСТВО С ДЕЦА - НЕПЕНСИОНЕР?
Отговорът е ясен - защото само такъв мъж може да защити Отечеството ни от враговете му! А това не е интерес на управляващите. Отказва се оръжие от Началника на съответното РУ, а спокойно може да не откаже. Отказвайки, така доказва кой на кого служи. А редовите полицаи гледате безмълвно и така ставате пасивни съучастници на деянието по смисъла на НК.
НИКОГА не съм искал слаба полиция.
ПОЛИЦИЯТА ТРЯБВА ДА ЗАЩИТАВА НЕПРЕСТЪПНИЦИТЕ И ДА ЕЛИМИНИРА ПРЕСТЪПНИЦИТЕ. Такава полиция искам.
Постът стана дълъг, та затова спирам. Ще отговоря на всеки въпрос без нападки.
Но ще завърша с мнението ми за полицията (основано на факти - който иска, ще дам линкове).
Полицията: брани враговете на народа (депутати и управляващи известни на всички ни мафиоти); брани престъпниците (особено един седмоапартаментник, дето си купил жилищата със заем от бедния си тъст-пенсионер); арестува патриотите, защото им пречат да организират каналджийство на джихадисти през границата; разпространява наркотици и бива наказвана за това, само ако не предава съответния процент нагоре; взривява боклуци и дамски чанти със сутиени (вместо да арестува джихадистите) и така нанася повече щети, отколкото който и да е било смъртник-терорист; не умее да стреля и от три метра не може да улучи с проектил циганин в цял ръст (и то - след като вече е предупреден със стоп-патрон); ... (има още много) ...
Лошото е, че вече хората НЕ псуват полицията и че вече НЯМА нови вицове за полицаи. Вместо това хората вече се присмиват на полицията - това е лошото!
А ме боли за полицията. От десетина година насам (след унищожаването на БНА) полицията е единствената сила (БЛРС е прекалено неуправляем), която може да вземе властта. А вие се боричкате за някакви си отпуски и добавки към премиите, буквално ще се самоизядете за трохите, които ви подхвърля управляващата мафия!
Без полицията Родината ни е загубена!
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

Re: Поредният набит полицай

Мнениеот Border_Officer » 04 Апр 2016, 15:35

brb написа:Преди всичко - пиша тук с риск да бъда издирен и елиминиран, защото ми писна да гледам как Майка България се гърчи.


Преди да влизате в сайта да пишете, трябва да си пиете редовно хапчетата, защото като чета какво пишете съм силно притеснен за вашето здраве след посещение на сайта.
В последно време не е лесно човек да е прост, конкуренцията стана голяма и съревнованието е оспорвано!
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта