Безкрайно много смешно

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Безкрайно много смешно

Мнениеот SFS » 25 Сеп 2009, 15:45

Безкрайно много смешно

По покана на кого са тези нещастни хорица там :?:
Ако това е нивото, което си е дало труда да ги види е направо жалко. Ако отида само аз ще се срещна с по високо стоящи лица в ерархията...
На вас може да ви изглежда нещо на на мен познавайки нещата ми е залято от някакви смесени чуства на плач, радост и съжаление..
Вероятно са уреждани от нещастата ни мисия там а като имам представа опт нивото ми е ясно до къде и до кого могът да се допрът.
Освен всичко това в този коментар в сайта ми става ясно, че цялото и политическо ръководство нямат ясна представа за реалното отношения на американската политика и администрация по глобални въпроси.
Приличат на циганчета.

Като особено важна се открои срещата на вицепремиера, министъра на правосъдието и главния прокурор с г-жа Нанси Макълдауни, главен заместник-помощник държавен секретар по въпросите на Европа и Евразия, и с помощник-държавния секретар Дейвид Джонсън, ръководител на Бюрото по международните въпроси, свързани с наркотиците и правоприлагането.
http://press.mvr.bg/News/news090925_02.htm
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Безкрайно много смешно

Мнениеот hitman » 27 Сеп 2009, 18:27

Ченге за една нощ разлюби опекуна си от ДПС и го смени с плакат на Бойко Борисов

Новият полицай №1 в Кърджали Тодор Терзиев ще назначава по-малки началници в дирекцията и в РПУ-та в региона.
Ако критерият е „Който е най-голям фен на Бойко Борисов, той ще получи по-важен пост", то на момента можем да кажем как ще се казва „дясната ръка" на директора на кърджалийската полиция.
Един от най-големите мераклии за шеф още по времето на управлението на НДСВ и ДПС, за който вече лобираха при тройната коалиция, дълго време държеше на бюрото си портрета на бившия зам.- министър на вътрешните работи Раиф Мустафа. Беше един петък, навръх съставянето на кандидат-депутатските листи на ДПС, когато Мустафа беше отстранен от работа в МВР и изхвърлен от списъка с бъдещите народни представители. Явно фенът му в кърджалийската полиция имал дълбоко смислен уикенд, защото бързо изхвърлил лика на опекуна си от бюрото, а на стената залепил плакат на Бойко Борисов. С автограф!!!
Днес полицаят, който вече не харесва Раиф Мустафа, отчита, че един автограф на Бойко Борисов е достатъчен за кариера в ОДП-Кърджали. Тъжно е, но някои полицаи така разсъждават.
Какво ли да кажем за глутницата длъжници, които се блъскаха на площада, за да се докопат до Бойко Борисов и да се щракнат за спомен и още нещо!? Нима измежду тях трябва да се определи нов шеф на Данъчното!? Или да им се опростят борчоветe, може би!?
Всъщност, дори колоритният кърджалиец Зоро (Хасан) знаеше кой ще управлява България в следващите години и волю-неволю се е „запечатал" в ъгъла на една от снимките на Бойко Борисов при посещението му в Кърджали. Наш репортер му я показа и се пошегува дали иска да я получи, та белким се увеличи оборота от просията. „А, работата с майтапите няма да бъркате", каза Зоро и си остави отворена вратичка с питанката „С тази снимка ще ме направят ли шеф на Бюрото по труда!?".
Има и друго. Нека преди да назначи малките шефове в ОДП и РПУ-тата, Тодор Терзиев да намине към клуба на Назми Мюмюн, един от лидерите на БСП в Кърджали, наричан още „Кърмъзъ Назми" (Червеният Назми). Защото от мераклии за постове, при Кърмъзъ Назми редови социалист не можеше да се вреди за кафе. Сред най-блъскащите се бяха и полицаи. А ченге, което иска да е началник на всяка цена, и от всяка власт, той не е истински полицай, а заплатаджия.


http://24komentari.blogspot.com/2009/09 ... st_10.html

Щеше наистина да е смешно ако не беше толкова трагично.
hitman
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Сеп 2009, 18:22

Re: Безкрайно много смешно

Мнениеот Матейко » 14 Апр 2012, 20:14

Тази тема бе най-последна. Не бива така! Не знам какво да пиша в нея, но пък това е доказателство, че и незнанието може да изкачи някого на върха. Не е необходимо да си академик, може просто да си шерп :)
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Безкрайно много смешно

Мнениеот Kali » 03 Май 2012, 21:36

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изображение
Kali
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 864
Регистриран на: 18 Юни 2011, 02:00
Местоположение: София

Re: Безкрайно много смешно

Мнениеот SFS » 03 Май 2012, 21:40

Патроните за идиоти не са открити, патрони за онези, които превръщат хората в идоти са налични и достатъчни. Проблема е, че оръжиевто (държавата) е в ръцете на "възпитаните" в нейните ценности а те са как да превръщат хората в идиоти и да ги тормозят.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4


Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта