Ами ако

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Ами ако

Мнениеот Матейко » 29 Окт 2013, 21:38

Кошмар1 написа:Здравей Матейко, аз влизам във форума, така че нуждата ми е наред. Иначе сори. Само тук мога да се подвизавам, докато не ми свият сърмите, защото АКО нещо не е правилно,нали знаеш, че ти свиват сърмите. Обичаш ли сърми? Аз да, но в интерес на истината сега шикалкавя, за да има нещо общо с тематаа. :)


Здравей :)
След като ти е достатъчно самото влизане във форума, защо искаш и друго? Т.е. и други пишещи.
И къде отиде в сърмите? И как се съчетават термините "шикалкавя" и "истина" в едно изречение? :D
Ех, Кошмарке, Кошмарке... :) Тичаш, тичаш, спираш, спираш, и дишаш ли дишаш учестено. Що просто не седнеш, вместо да кръжиш около себе си? :)
Я сега да те видя :lol:
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Ами ако

Мнениеот Кошмар1 » 29 Окт 2013, 21:54

Какво да ти кажа Матейко... Ей сега ще го измисла,без да мисла много.
На първия ти въпрос отговарям: Ами като гледам какво става си мисла, че мога да пиша и да си отговарям сама. Понякога и това става. :)
На втория ти въпрос: Започвам със сърмите, за да стигна до мешаната скара, защото АКО не е машана скара, по всяка вероятност ще е татарско кюфте. ;)
На третия ти въпрос: Още дишам, ама да ти кажа по нормалата. Чак пък толкова дъхът ми да е учестен - не мисла. Нещо съм скарана с чуствата. Откакто ги спрях се чувствам добре. На диета съм и мисля, че я прилагам успешно. :lol:
На четвъртия ти въпрос: АКО искаш да ти пратя автограф с подписа ми. Това във връзка "А сега да те видя!", та да ме гледаш докат ми се ненагледаш. :D
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Ами ако

Мнениеот slaron » 30 Окт 2013, 19:04

Кошмар1 написа:Какво да ти кажа Матейко... Ей сега ще го измисла,без да мисла много.
На първия ти въпрос отговарям: Ами като гледам какво става си мисла, че мога да пиша и да си отговарям сама. Понякога и това става. :)
На втория ти въпрос: Започвам със сърмите, за да стигна до мешаната скара, защото АКО не е машана скара, по всяка вероятност ще е татарско кюфте. ;)
На третия ти въпрос: Още дишам, ама да ти кажа по нормалата. Чак пък толкова дъхът ми да е учестен - не мисла. Нещо съм скарана с чуствата. Откакто ги спрях се чувствам добре. На диета съм и мисля, че я прилагам успешно. :lol:
На четвъртия ти въпрос: АКО искаш да ти пратя автограф с подписа ми. Това във връзка "А сега да те видя!", та да ме гледаш докат ми се ненагледаш. :D


Мдааа... и при мен е така. ;)
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Ами ако

Мнениеот Матейко » 01 Ное 2013, 02:46

Кошмар1 написа:Какво да ти кажа Матейко... АКО искаш да ти пратя автограф с подписа ми...


Как тъй какво да ми кажеш, като вече ми разказа играта. Този твой автограф придружен с подписа ти така ме втрещи, че след като успях да се измъкна от онова тъпашко състояние, което не е за пред хора, възкликнах "Ами ако?" Т.е. ако цял живот съм живял със заблудата, че автограф е подпис, пък то не е така? Ета на, как може да се срине целия свят! Трескаво намерих един речник и се зачетох... Абе що тъй още по-тъп се чувствам?... Уф, от вълнение вместо речник съм взел "Мъдростта на вековете". Що дири таз книга у нас? Какви ти векове, като казаното от мен преди пет минути, вече е глупост. Хм, дали пък сега не изказах мъдрост? Потърсих мъдростта си в книгата... Няма я. Значи или книгата е всъщност "Глупостта на вековете", или аз съм казал глупост. Но пък ако е първото, следва че съм изрекъл мъдрост, понеже там я няма. Ако е второто, следва че... Не, няма да кажа, ще премълча, не искам да се излагам. Да, но пък мълчанието е признак за мъдрост. Охооо, ето защо ме няма в книгата - защото там са всички изречени мъдрости, а мълчанието, върхът на мъдростта, ще да е в друга книга. Моята книга. Така че премълчавам за автографа с подписа ти. :D
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Ами ако

Мнениеот Кошмар1 » 01 Ное 2013, 03:48

Матейко написа:
Кошмар1 написа:Какво да ти кажа Матейко... АКО искаш да ти пратя автограф с подписа ми...


Как тъй какво да ми кажеш, като вече ми разказа играта. Този твой автограф придружен с подписа ти така ме втрещи, че след като успях да се измъкна от онова тъпашко състояние, което не е за пред хора, възкликнах "Ами ако?" Т.е. ако цял живот съм живял със заблудата, че автограф е подпис, пък то не е така? Ета на, как може да се срине целия свят! Трескаво намерих един речник и се зачетох... Абе що тъй още по-тъп се чувствам?... Уф, от вълнение вместо речник съм взел "Мъдростта на вековете". Що дири таз книга у нас? Какви ти векове, като казаното от мен преди пет минути, вече е глупост. Хм, дали пък сега не изказах мъдрост? Потърсих мъдростта си в книгата... Няма я. Значи или книгата е всъщност "Глупостта на вековете", или аз съм казал глупост. Но пък ако е първото, следва че съм изрекъл мъдрост, понеже там я няма. Ако е второто, следва че... Не, няма да кажа, ще премълча, не искам да се излагам. Да, но пък мълчанието е признак за мъдрост. Охооо, ето защо ме няма в книгата - защото там са всички изречени мъдрости, а мълчанието, върхът на мъдростта, ще да е в друга книга. Моята книга. Така че премълчавам за автографа с подписа ти. :D


Гледам колко е часът и се чудя на мъдростта ти по това време. На практика се оказва, според теб, че и аз съм помъдряла, което изобщо не е за вярване. Но АКО приемем, че по това време на нощта помъдряваме, то обявявам утре - ПЕТЪК, след 24.00 часа да си говорим мъдрости до изперкване. Много смях падна докато четох написаното от теб Матейко, много. Забележителен мозък имаш що касае това което съм писала. Прозрението ти е велико!!! Много дълбока и пространствена мисъл имаш. Как ще работя утре не знам, но и не знам защо не ми се спи. Интересното е, че и сларон е разгадала мисълта ми. Надявам се да ти е лека и ползотворна работата. ;) :D
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Ами ако

Мнениеот Матейко » 01 Ное 2013, 05:57

Кошмар1 написа:...Надявам се да ти е лека и ползотворна работата. ;) :D


Ами ако сега съм на работа? :D Тя работата е лека или тежка в зависимост на кого е ползотворна. Като гимназист ме разпределиха по трудово обучение да работя в един местен завод на струг. Там попаднах на другаря Кръстан Дянков и неговия струг, който, като ги сравнявах двамата, сигурно също така се казваше. "Тук, момче, на този велик струг, не се работи, а се ползотвори!" Погледнах интелигентно струга. "Не ме гледай тъпо! Ето на, виж!" - другарят Дянков бръкна в джоба на мазния си гащиризон и изкара нещо желязно. "Туй, момче, кво е?" "Гайка." "Баба ти е гайка! Болт бе, не виждаш ли, че е болт!" Ми как да видя, като си бе чиста гайка, пък баба ми по туй време не беше тука, сигурно на село тютюн береше. "Ей, вярно че е гайка. Чакай малко, болтът е в другия ми джоб... Тъй, сега туй кво е?" "Болт." "Браво! От втория път, ама позна, ще стане май стругар от тебе. Значи глей, ако няма гайка и няма болт, държавата пропада, щото няма как да се захване! А другарят ти Дянков ги произвежда. А! Дето се вика: "Няма ли гайка, няма ли болт, аз съм тиква - рекъл Хумболт" Зяпнах. Великият географски откривател Хумболт и другарят Дянков! "Кво ме гледаш? И ние знаем някои неща" - моят стругар ме гледаше така, като че ли ме бе размазал на белот. "А Хумгайка какво е казала по въпроса?" - съответно попитах. Ей тъй, от любопитство. "Коя?" "Как коя. Великата Хумгайка, дето е открила анфаса на Титикака."... "Тити е фрезист в другия цех. Пък кака му... Ти сега какво искаш да ми кажеш? С кака му нямам нищо общо!... Я ми се махай от главата! Бегай, бегай, бегай!" До края на стажа в завода, за разлика от съучениците си, аз изкарах далеч на свобода от гръмолящите машини. Та туй е леката и ползотворна работа. :D
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Ами ако

Мнениеот Кошмар1 » 01 Ное 2013, 08:29

Нямам време да ти разправям пък аз как слагах копчета на дрехи в завода където ни беше практиката. Единственото с което ще се похваля е това,че слагах най-много копчета и качествения контрол винаги ми пишеше шестица. Шум не шум все мен ме слагаха на тез копчета. А като свърши практиката тази на която помагах, чак съжали, че вече няма да ходим на работа. Бях станала фаворитка. Голем кеф ми беше да гледам тъз машина как цъка от едната в другата дупка на копчето. Толко бърза бях, че ОТКато направо се беше шашардисал, щото бързо свършвах и нямаше какво да работя, а моята менторка ми викаше, че съм направо герой и че тя не е толко бърза кат мен. :D Хайде хубав ден от мен :)
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Re: Ами ако

Мнениеот Strange » 04 Ное 2013, 08:57

Понякога всичко, от което човек се нуждае, е нова гледна точка.
Strange
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 557
Регистриран на: 02 Авг 2011, 17:41
Местоположение: Варна

Re: Ами ако

Мнениеот Кошмар1 » 04 Ное 2013, 20:54

Добра вечер Стрендж. Не разбрах вмъкването на клипа в темата "АКО". Знаеш ли, ако всеки започне да снима последните мигове на нечий живот и го пуска в интернет, трябва да ти кажа, че ще има много жестоки и неприятни последици за някои хора. Не мисля,че това е нещото което бих гледала. Сърцераздирателни истории колкото искаш. Смърт, болка, омаляване, чустваш се като пребит. Животът е нещото което ни поставя пред изпитание. Лично аз в момента съм точно пред изпитание. Не знам кога ще влезна в пътя откъм преодоляването му, но се надявам. Затова избягвам да гледам подобни клипове. Моите съболезнования на загубилия половинката си. Предполагам, че много хора са изгубили половинката си, но таят всичко в себе си и продължават напред, просто защото няма друг начин. И знам, че такъв е живота - от някои отнема, на други дава. Кръговрат. Това е положението.
Кошмар1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 451
Регистриран на: 18 Мар 2012, 14:35

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта

cron