Море, плажове и водни басейни

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Море, плажове и водни басейни

Мнениеот Матейко » 30 Юни 2012, 18:36

Lord написа:
Матейко написа:Песак, пальма, море..., а къде е спасителя? Жената видно е зле...


:roll: Приятелю, убеден ли си, че това е жена?! :? С тея гей паради и травестити вече и на очите си не вярвам. :oops:


Приятелю, трябва да се пробва. Нали знаеш - проба, грешка, проба, грешка, проба, грешка... Докато не се измориш от проби, махнеш с ръка и си останеш в грешките... Вече съм убеден, че това е жена. Изморен съм. :oops:
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Море, плажове и водни басейни

Мнениеот Lord » 30 Юни 2012, 18:40

Ясно :lol: :lol: :lol: Ще се въздържа от проби, засега, освен ако не се появят категорични доказателства, че няма да сгреша. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Море, плажове и водни басейни

Мнениеот Матейко » 30 Юни 2012, 19:18

Lord написа:Ясно :lol: :lol: :lol: Ще се въздържа от проби, засега, освен ако не се появят категорични доказателства, че няма да сгреша. ;)


Няма такива категорични доказателства опазващи ни от грешки. А и не забравяй, че всички сме грешни. :)
Матейко
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 326
Регистриран на: 04 Авг 2011, 21:35

Re: Море, плажове и водни басейни

Мнениеот роня » 02 Юли 2012, 20:28

Хела написа:При мен, и "къде"-то, и "с кого"-то, пак ще ми е същото. Не се оплаквам, де. Напротив, щом вече 10 години не се променят, значи ми харесва. :)


:lol: Само така! :lol:
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Предишна

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта