Мъдрости

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Мъдрости

Мнениеот slaron » 08 Апр 2010, 23:12

BARETATA написа:ДАли съм такъв ?


Абеее... будиш съмнения и подозрения, ама ... айде да не издребняваме сега! :mrgreen:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Мъдрости

Мнениеот BARETATA » 08 Апр 2010, 23:12

Ако са сериозни , сподели ги моля те,все пак темата е Мъдрости и трябва да бъдем по-така - високо в Морала ;)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Мъдрости

Мнениеот ribaflic » 08 Апр 2010, 23:13

"Понякога стремителното движение напред е резултат от един хубавичък ритник отзад"
/любимият афоризъм на футболната топка/

"Непознаването на законите не освобождава от наказателна отговорност.Излиза, че познаването освобождава"...и си подадох документите в юридическия факултет
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Мъдрости

Мнениеот slaron » 08 Апр 2010, 23:15

ribaflic написа:"Непознаването на законите не освобождава от наказателна отговорност.Излиза, че познаването освобождава"...и си подадох документите в юридическия факултет


:lol: :lol: :lol: Знаех си, че подсъзнателно и у мен се е криел същия мотив! :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Мъдрости

Мнениеот slaron » 08 Апр 2010, 23:19

BARETATA написа:Ако са сериозни , сподели ги моля те,все пак темата е Мъдрости и трябва да бъдем по-така - високо в Морала ;)


Баретка, айде молим ти се ся! :roll: "Д1" - само това ша кажа аз! :mrgreen:

Обаче темата тотално я... оспамихме! :oops:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Мъдрости

Мнениеот BARETATA » 08 Апр 2010, 23:23

Предавам се, не сме я спамили, защото все пак искаме да станем по-мъдри с мъдростите
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Мъдрости

Мнениеот КОШМАР » 14 Апр 2010, 12:05

Мъдрост ли е да имаш три любови:
1. Първата - виртуална
2. Втората - невъзможна
3. Третата - несподелена.

Съчмясах от боядисване. То хубу, че са тези три любови, да ми върви работата, иначе не знам как щях да се справя. Ой ляляляяя Приятен ден :D
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Мъдрости

Мнениеот slaron » 14 Апр 2010, 14:40

КОШМАР написа:Мъдрост ли е да имаш три любови:
1. Първата - виртуална
2. Втората - невъзможна
3. Третата - несподелена.

Съчмясах от боядисване. То хубу, че са тези три любови, да ми върви работата, иначе не знам как щях да се справя. Ой ляляляяя Приятен ден :D


КОШМАР-че, тотално ти ся е `зел акъля!!! :shock: Не една, ам`чи ТРИ! :shock: :o :shock: `Баа ма`а му! :roll: Чи дай една у заем - хем ти ша рахатясаш малкочко, хем аз да ся видя у приключение... :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Мъдрости

Мнениеот КОШМАР » 14 Апр 2010, 15:03

Сларон, за виртуалната и невъзможната няма цакам, демек ще ти ги отстъпя, обаче НЕсподелената не я давам. Със зъби и нокти ще я защитавам от чужди посегателства. Обаче се надявам да съумее да се опази сам от женски нападения и да им устои. Тогава ше го призная за МЪШ/Ж/. Всъщност признала съм го. Уф, отивам да боядисвам пак. Ай Работата е песен. Пуснала съм си музика да ми щъка, че иначе само мисли за тез три любови. Толко мъже на главата ми, представяш ли си сларон. :D
КОШМАР
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 920
Регистриран на: 18 Ное 2009, 20:31

Re: Мъдрости

Мнениеот slaron » 14 Апр 2010, 17:04

КОШМАР написа:Сларон, за виртуалната и невъзможната няма цакам, демек ще ти ги отстъпя, обаче НЕсподелената не я давам. Със зъби и нокти ще я защитавам от чужди посегателства. Обаче се надявам да съумее да се опази сам от женски нападения и да им устои. Тогава ше го призная за МЪШ/Ж/. Всъщност признала съм го. Уф, отивам да боядисвам пак. Ай Работата е песен. Пуснала съм си музика да ми щъка, че иначе само мисли за тез три любови. Толко мъже на главата ми, представяш ли си сларон. :D


:lol: КОШМАР-че, не ти трЕбват, вЕрвай ми! ;) Късай, фъргай, плюй през рамо, тъпчи, мажи и... тЕ тАва е! :!: Мани, мани, бегай... :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron