Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Мнениеот SFS » 21 Апр 2010, 21:32

http://www.dnevnik.bg/analizi/2010/04/2 ... to_spriah/


Как ще спрете емиграцията?
- Ми аз мисля, че много и от безработицата се вдигна, защото се върнаха много хора в България....

Тоя се побърка...ха честито сега...пръв побъркан министърпредседател
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Мнениеот doznatel1 » 21 Апр 2010, 22:36

Хората се изнасят, не се връщат, те просто бягат!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Мнениеот BARETATA » 21 Апр 2010, 23:15

Така е , голям мой приятел отиде в Англия , тоест Великобритания и няма намерение да се връща грам
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Мнениеот doznatel1 » 22 Апр 2010, 20:36

BARETATA написа:Така е , голям мой приятел отиде в Англия , тоест Великобритания и няма намерение да се връща грам



И аз познавам много хора които заминаха и не мислят да се връщат тука.

Даже се сещам за един пример, братовчед ми отиде в Канада, работи по 6 ден, купи си 3 коли за 5 месеца, а тука какво, и 7 дена да работиш, е колкото да си платиш сметките и храната. Затова ще бягат хората.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Мнениеот SFS » 22 Апр 2010, 21:06

Тук изобщо не стои въпроса с възможностите да си купиш нещо или да си платиш сметките...тези неща се прескачат веднага след третия месец. После започва сложното а то е да си подредиш живота така, както на теб ти харесва. Тук на ред идва условието за твоите желания и твоите възможности по времето и преценката точно ли си сметнал.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Мнениеот Lord » 22 Апр 2010, 22:19

Аз пък не виждам що трябва да се правим на главни герои, ами не си кажем истината, байно?!
Стони е прав, а цитатът е супер забавен!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Мнениеот doznatel1 » 22 Апр 2010, 22:30

SFS написа:Тук изобщо не стои въпроса с възможностите да си купиш нещо или да си платиш сметките...тези неща се прескачат веднага след третия месец. После започва сложното а то е да си подредиш живота така, както на теб ти харесва. Тук на ред идва условието за твоите желания и твоите възможности по времето и преценката точно ли си сметнал.



Да, прав си, но едното е свързано с другото, ако съм те разбрала правилно, като имаш възможност за по-добър живот, според мен лесно и ще си го подредиш. Само трябва да се настроиш на тази вълна. И да си убеден че, това е правилното решение. Макар че, се допускат и грешки.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Мнениеот SFS » 22 Апр 2010, 22:32

Lord написа:Аз пък не виждам що трябва да се правим на главни герои, ами не си кажем истината, байно?!
Стони е прав, а цитатът е супер забавен!


Ето такъв стил и от такава позици има начин и възможност да промените нещо сами за себе си и така всъщност за семействата си.
Останалото дето съм чувал от устите и клавиатурите ви ме е дразнило и вбесявало. Критични към настоящето, неочакващи от никого нищо е възможността да предприемете правилното решение и вярната стъпка. Това е базата, стабилна и от нея се стреля в целта точно.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Безработицата се вдигна, защото спрях емиграцията

Мнениеот SFS » 22 Апр 2010, 22:37

doznatel1 написа:
SFS написа:Тук изобщо не стои въпроса с възможностите да си купиш нещо или да си платиш сметките...тези неща се прескачат веднага след третия месец. После започва сложното а то е да си подредиш живота така, както на теб ти харесва. Тук на ред идва условието за твоите желания и твоите възможности по времето и преценката точно ли си сметнал.



Да, прав си, но едното е свързано с другото, ако съм те разбрала правилно, като имаш възможност за по-добър живот, според мен лесно и ще си го подредиш. Само трябва да се настроиш на тази вълна. И да си убеден че, това е правилното решение. Макар че, се допускат и грешки.


Така е. Борбата у нас е да се създаде кухня а докато това стане се готви в полеви условия.
Тук кухнята някой я създал, какво ще си сготвиш и какво ще ядеш си е твое дело с товите възможности и твоите грешки но с нож, вилица и котлони...всичко е където му е мястото...вземаш, ползваш, плащаш..
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4


Назад към Извън темите

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта