Сватбата на века/снобарска история

Преса и коментари

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Сватбата на века/снобарска история

Мнениеот Lord » 17 Окт 2012, 15:25

Хела написа::lol: Ама как цъкаш, Лорде! Ми, нали трябва да натрие носа на Брад Пит. За кво мислиш, че ше е цялата тая вахканалия иначе.



:lol: Абсолютно съм съгласен дс теб! :lol:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Сватбата на века/снобарска история

Мнениеот Lord » 17 Окт 2012, 15:36

slaron написа:Аааауууу, много са развАлнувах от те тая новина! :oops: Боожкеее, откога я чакам тая Дженифър най-накрая да са задоми, че ми е на грижа това момиче, тц, тц, ей, не се намери за нея мъж достоен... :cry: :roll:

П. П. Абе, Лорде, ти немаш ли си кукуруз за бране, лозе за обиране, буркани за зимнина да туриш нещо, ами си седнал да са занимаваш с... несвойствени дейности?! :shock:
Остави един мъж без работа и после му гледай сеира! :mrgreen:


Ми, неам. :oops: Кукурузо го носят изронен на среден добив, лозето за първа година го заеб@ме с тати, щото миналата година 4 щайги от цял декър, а допреди 5-6 години по 60, зимнината скъпа, па и знаят, че съм кука и не ми пълнят бутилката с газ, проблеми, проблеми да искаш. :oops: Ма да ни съ оплаквам, като вдовица за *** , добре съм, в отпуск, варя ракия, като за "Бар наздраве", купувам дърва, режа, цепя и прибилам у мазата .....иииииииии те така! Ма през туй време и Дженифър я мислА, кой ли ша я земе........и ......те така!!! :P :lol: :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Сватбата на века/снобарска история

Мнениеот slaron » 17 Окт 2012, 16:08

Оффф, горканчооо тоой! :cry: Па що не земеш да плетеш нещо, да бродираш...ей тъй на - да не стоиш бадева докато ври казаня... за тия дечори чеиз ше требе след некоя и друга година... мдааа... :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Предишна

Назад към В днешната преса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron