НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Преса и коментари

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот SFS » 10 Юни 2010, 02:50

Казаното по-нататък е изградено върху две основни допускания, които приемаме за безспорни:

1.Българското общество може да излезе от ямата на посткомунизма само със собствени сили. Никоя външна сила няма да го извади от нея, нито ще му окаже съществена помощ.
2.Мнозинството в страната очевидно не може да се справи с тази задача. То е обезверено, обезсилено, деинтелектуализирано и бедно на правилни инстинкти. Социалната дресировка, на която е било подложено, е преследвала съвсем други цели. То реагира на външни дразнения рефлективно - може да каже какво не харесва, но не и какво трябва.
Тъй, като работата по измъкването не е и по силата и волята на т.н. политическа класа, възпроизвеждана периодично от мнозинството, единственият друг, който остава да я извърши, е някакво евентуално вътрешно малцинство, решено да не се примирява със сегашното състояние при никакви обстоятелства. Ние така и ще го наречем – непримиримото малцинство.

Задача на това малцинство трябва да бъде отклоняването на страната от сегашния път на развитие. Тя може да се формулира и по друг начин, но основното в нея, способно да доведе до успех, е създаването на нужния дух или воля за действие. Това непримиримото малцинство трябва да постигне единствено със собствени сили. То може да разчита само на пасивна помощ от мнозинството.

Това може да изглежда непосилна задача, но да не забравяме, че тук количеството не решава нещата. Противникът е друго малцинство – олигархията и част от политическата класа. Противопоставянето не е на число срещу число, а на политическа и икономическа срещу интелектуална мощ.

Обстоятелството, че този род мисли се споделят и от други, ми дава основание да ги публикувам. Имам предвид появилия се тези дни в мрежата текст на Иво Димитров, озаглавен „Предизвикателството България”. Той засяга и въпроса за средствата, с които ще се постига казаната задача. Мрежата може да се окаже такова средство. Или поне място, където непримиримото малцинство се събира под знамената. Ако то се събере, значи половината работа вече е свършена. Можем да смятаме, че събирането вече е започнало.


http://www.svobodata.com/page.php?pid=3429&rid=29

Това е следващия етап момчета. Трябва всичко просто да се повтори с предпазване от нашите грешки. Това което роди в МВР СФС, трябва да роди и Свободата в обществото ни през мрежата.

Готови ли сте за поредната битка?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот SFS » 10 Юни 2010, 18:16

Ако чакате команда, няма да я дочакате. Ако чакате някой да ви увеличи заплатата, няма да го дочакате. Ако чакате в условия на свободна територия в рамките на ЕС някой да ви оправи...то това ще е някой който нечака а го натопорчва за мързеливи задници. Топва е настоящето, това е свободата, всеки сам със собствената си глава и възможноти.
Ама както някога казах преди близо вече 3 години в тази система полицаи няма. Има безмозъчни четвъртоглави и мързеливи задници, които чакат някой да ги нахрани. Така чакаше и нашето свине в свинарника....но то поне беше оградено от стени и няма ше избор. Вие сега нямате никакво оправдание, защото стените паднаха. Остава стената вътре във вас но изглежда уврежданията са повече от нормалното.
Аха!
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот SFS » 10 Юни 2010, 18:25

Дунмите обезверени сме, няма надежда, излишно е да се напъваме, нищо няма да стане е само оправдание за пред себе си за мързела и безволието, което изгражда същността ви. Това е робството, това са неговите симптоми.
Вие сте роби.
Роби сте, горкичките ми робчета, овчици, телчици, кравички....хей сега ще дойде ркраваря да ви издои и бика да ви задоволи. Това ли е живота ви бре ???
Я се стегнете, събудете се и дайте каквото е останало от себе си та поне децата ви да имат късмет да живеят в нормални условия. не ги обричайте на същите съдби като вашите РОБСКИ СЪЩЕСТВА> ЕХДИНИ жалки душици.
Не ви ли е срам бе?
Така ли ще прекарате живота си в БЛАТОТО.
Размърдайте го с мързеливите си задници, раздвижете това блато...дайте шанс на кисловода да обърне процесите в него и да заработи нужната биосреда да изчисти тинята и стане каквото трябва.
Няма кой друг. Глухи ли сте бре добичета?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 11 Юни 2010, 01:23

SFS написа:Дунмите обезверени сме, няма надежда, излишно е да се напъваме, нищо няма да стане е само оправдание за пред себе си за мързела и безволието, което изгражда същността ви. Това е робството, това са неговите симптоми.
Вие сте роби.
Роби сте, горкичките ми робчета, овчици, телчици, кравички....хей сега ще дойде ркраваря да ви издои и бика да ви задоволи. Това ли е живота ви бре ???
Я се стегнете, събудете се и дайте каквото е останало от себе си та поне децата ви да имат късмет да живеят в нормални условия. не ги обричайте на същите съдби като вашите РОБСКИ СЪЩЕСТВА> ЕХДИНИ жалки душици.
Не ви ли е срам бе?
Така ли ще прекарате живота си в БЛАТОТО.
Размърдайте го с мързеливите си задници, раздвижете това блато...дайте шанс на кисловода да обърне процесите в него и да заработи нужната биосреда да изчисти тинята и стане каквото трябва.
Няма кой друг. Глухи ли сте бре добичета?

Стони, моите уважения.
Роб е този, който е напуснал племето/ не случайно казвам племето, щот сме си такова/.
Вместо тук да рискуваш живота на семейството си с идеята това да доведе до по- добри дни на въпросното ти си напуснал страната!
И когато пишеш презокеански мисли се замисли над това, кой яде "Дървото"...
А, че хората са роби тук, роби са...
А, че хората са бедни тук, бедни са/във всякъкъв смисъл/.
Премам те като човек, който не е напуснал/ вербално/ племето, но...
Та относно НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО, какъв ти е ника /СФС/?
И защо не задаваш въпросите си там?
Предупредих, че нещата са тръгнали към дизентерия, а ти ги богославяше?
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 11 Юни 2010, 23:48

Не ме разбирай погрешно Стони, поздрава ми е за теб.
Най-важното е, че се опитахме да проправим път/може и да сме го проправили, лично мен ме съмнява/, поне на този етап.

Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот GKrIvan » 09 Авг 2010, 09:58

По молба на Капандурата пускам това

[8.8.2010 г. 21:18:52] Лъчезар Серафимов каза: PoliceBG - Регистрация
Въведения email адрес вече се използва от друг потребител
Кода за потвърждение е прекалено къс.
Кода е въведен погрешно.
[8.8.2010 г. 21:19:23] Лъчезар Серафимов каза: Помагай. Стянах неудобен и там.
[8.8.2010 г. 21:19:35] Лъчезар Серафимов каза: Пусни го във фриито.
МЛАД ПЕНСИОНЕР
GKrIvan
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 700
Регистриран на: 31 Авг 2009, 12:45

Re: НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот Lord » 09 Авг 2010, 15:05

GKrIvan написа:По молба на Капандурата пускам това

[8.8.2010 г. 21:18:52] Лъчезар Серафимов каза: PoliceBG - Регистрация
Въведения email адрес вече се използва от друг потребител
Кода за потвърждение е прекалено къс.
Кода е въведен погрешно.
[8.8.2010 г. 21:19:23] Лъчезар Серафимов каза: Помагай. Стянах неудобен и там.
[8.8.2010 г. 21:19:35] Лъчезар Серафимов каза: Пусни го във фриито.


За какво иде реч, колега? Едва ли е за достъп във форума, защото в администраторския панел ми изписва последен вход на Лъчезар Серафимов - 09 Авг 2010, 00:13 ...

И все пак, ако има някакъв проблем, моля поне да го назовете, защото от цитатите нищо не става ясно.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот NANIOX » 09 Авг 2010, 21:06

Lord написа:
GKrIvan написа:По молба на Капандурата пускам това

[8.8.2010 г. 21:18:52] Лъчезар Серафимов каза: PoliceBG - Регистрация
Въведения email адрес вече се използва от друг потребител
Кода за потвърждение е прекалено къс.
Кода е въведен погрешно.
[8.8.2010 г. 21:19:23] Лъчезар Серафимов каза: Помагай. Стянах неудобен и там.
[8.8.2010 г. 21:19:35] Лъчезар Серафимов каза: Пусни го във фриито.


За какво иде реч, колега? Едва ли е за достъп във форума, защото в администраторския панел ми изписва последен вход на Лъчезар Серафимов - 09 Авг 2010, 00:13 ...

И все пак, ако има някакъв проблем, моля поне да го назовете, защото от цитатите нищо не става ясно.


Всичко е разработка на военните.......... :lol:
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот osata » 09 Авг 2010, 22:28

И аз не разбрах какво става?
Та... освен цитати, някой ще поясни ли?
Забравена парола, хакнат e-mail и сменена парола и т.н. ??
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: НЕПРИМИРИМОТО МАЛЦИНСТВО

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 10 Авг 2010, 22:13

osata написа:И аз не разбрах какво става?
Та... освен цитати, някой ще поясни ли?
Забравена парола, хакнат e-mail и сменена парола и т.н. ??

Оправихме паролата със Синоптик. Не съм си забравял паролата получи се така щото не можех да вляза тук с въпросната. Благодаря на Жоро и Вили за помоща.
Техниката си е техника.
Имаше един човек, който ми знаеше паролата, но да не навлизам в подробности.....
Не е разработка на военните :D
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Следваща

Назад към В днешната преса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта