Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Преса и коментари

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот osata » 05 Ное 2009, 21:16

Lord, с този оптимизъм, да те запитам - да не си се преместил в полицейския участък в Сан Бернардино? :D ;)
http://www.ci.san-bernardino.ca.us/dept ... efault.asp


http://www.ci.san-bernardino.ca.us/dept ... mander.asp
Lieutenant Ray King graduated from the San Bernardino County Sheriff's Academy Class 89 in November 1987. He began his career with the San Bernardino Police Department as a patrol officer. Some of the assignments that Ray has been assigned include the downtown foot patrol (which was a pilot program in 1988), the Community Response Unit, Bicycle Mounted Enforcement Team, and the Traffic Unit.

http://www.ci.san-bernardino.ca.us/dept ... mander.asp
Lieutenant Harlan "Ron" Maass began his career with the San Bernardino Police Department in 1995 as a Patrol Officer,



Ей това е ИСТИНАТА - НАЧАЛНИЦИ, НО ЗАПОЧНАЛИ ОТ НАЙ-ДОЛУ.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот Lord » 05 Ное 2009, 22:10

:D Оса, признавам, че не отидох на никой от линковете. Имам мнение, изразил съм го, няма защо да служа отвъд океана. Много добре знам какво виждам и какво пиша, прияте! И съм максимално откровен, знаеш го! Въпрос на вяра и мироглед, просто това е моето възприятие! :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот osata » 05 Ное 2009, 22:29

Абе ти си железен, ама нали знаеш, че една птичка пролет не прави.
Днес съм музикално настроен, не ми е ден за сериозни теми :lol:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот SFS » 05 Ное 2009, 22:39

Железен МАРГИНАЛ. В акцелерация тежи в регретация пречи.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот ribaflic » 05 Ное 2009, 23:41

Стони, знам че в Канада толерантността е на особена почит.Така като чета написаното от теб гледам, че ти не си й почитател.Не ни нападайте така с Лорда.Имам мнение, различно от твоето, това е всичко.
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот SFS » 06 Ное 2009, 01:24

Не съм съгласен и няма да ви оставя да лежите безучастно в азмака и този път. Нашия народ най много от всичко е патил от пасивното , безучастно отношение към процесите които са били от съдбовно за него значение на точно ей тази категория хора като теб и Лорда. Това са истинските виновници за положението ни и мястото което сме заемали в световните събития и цената която са плащали мускулите на общественото цяло. Предателството на гнилото, неможещото и калпавото е разбираемо и естествено. То съществува и прави същото независимо за кой народ от света става въпрос. Но за разлика от други в нашия има една есенция, която въпреки, че разбира какво прави, избира това си поведение което за мен е равно и дори по силно от самото предателство. Няма никакво извинение, няма никаква и грам частица за оправдание на действията му. Дори не е оправдано и от гледна точка на егоцентричната теория според която за тях основно движещо е личния интерес, защото те осмислят, че попадат в рамки в които ще им се сложи и вериги на основната им ценност която защитават. Не ми е познат все още движещия мотив подклаждащ
това състояние и вземане на тази позиция с изключение на едно, което се нарича отмъщение за всико на всички заради всичко, което е трябвало да изтърпят съпричстни и хора като вас под един такъв знаменател.
Стига, стига, стига с отмъщението, стига с стрели в сърцето на оня, който не е виновен за нищо. Той е само една жертва и нямате морално право да го изтезават така. Лешоядите сте вие около тялото на Икар.
ЛЕШОЯДИТЕ КРЪЖАЩИ И КЪСАЩИ...да това сте вие.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот Lord » 06 Ное 2009, 20:08

SFS написа:....... ей тази категория хора като теб и Лорда. Това са истинските виновници за положението ни и мястото което сме заемали в световните събития и цената която са плащали мускулите на общественото цяло. .....................


:oops: Ба` ма`а му, не знам за Рибката, но поне аз не знаех, че съм виновен за международното положение, мястото и ролята на България в него... :oops: , оказва се, че съм от "категорията" основни геополитически субекти! :oops: Благодаря, че ме информира, Стони! :)

Сега сериозно:
SFS написа:......................................................................................Стига, стига, стига с отмъщението, стига с стрели в сърцето на оня, който не е виновен за нищо. Той е само една жертва и нямате морално право да го изтезават така. Лешоядите сте вие около тялото на Икар.
ЛЕШОЯДИТЕ КРЪЖАЩИ И КЪСАЩИ...да това сте вие.


Отмъщението ми е абсолютно чуждо, приятелю, напротив - прощавам и то лесно, което околните ми отчитат, като грешка, но аз така съм устроен. Сравнението ти за мен с лешояд е напълно погрешно, и буквално, и преносно. Ловджия съм и ми доставя удоволствие да се храня с прясно месо на убито от мен диво животно. В работата също съм ловец, т.е. знам къде е дивеча и изпитвам удоволствие да го победя. Разбирай, че аз с мърша не се храня, Стони, по никакъв начин! Пък к`во общо има Икар само ти си знаеш, щото и митологията не съобщава да е станал за храна на лешоядите..., ако трябва да съм откровен, по-скоро се старая да съм Дедал за децата си, ако ме разбираш приятелю.

П.П. Пак ти прочетох поста и понеже си ми симпатичен искам да ти напомня, че съвременната медицина все още не може да подменя/присажда нервни клетки - затова си ги пази, това е от мен, Стони. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот SFS » 06 Ное 2009, 22:19

Чети, чети и пак чети и ще разбереш...нямам навика да се връщам и проверявам стилистични и фактически грешки но както виждам си разбрал смисъла...това е по важното, т.е. най важното е въздействието а не как :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот ribaflic » 06 Ное 2009, 22:25

Ей, Стони, ти как видя, че лежа безучастно. :?: .И аз разбрах какво ми говориш, но не мога да поемам вина, която не е моя.

"ЦЕНАТА НА МЕЧТАТА

Не питай за цената на мечтата -
бори се, литвай, падай и умирай!...
Носи я винаги напред - в ръката,
възкръсвай: ставай, искай и намирай!..."

В това вярвам, това правя.
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Арестуваха двама полицаи за кражби на коли

Мнениеот SFS » 06 Ное 2009, 22:30

Ти можеш да минеш в категорията на обикновените виновници с тези от предната тема, че в МВР има много синдикати всички са равни.
Избора си е твой.
А как виждам....ето така виждам аз...от далече ама както знаеш нелошо....далекоглед съм с хиляден диоптър на третото око което имам и то здраво развито ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към В днешната преса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron